Tüp Bebek Merkezleri Kocaeli Umuttepe Tüp Bebek Merkezi

Yarın ilaçlara basliyorum cnm pazartesi gidiyorum sabahtan yine bakalim
Hayırlı olsun canım inşaallah pozitifi görürsün ben de yarın gidip bilgi alacağım nisanda tüp bebek yaptırdım negatif oldu biraz dinlenip başlayacağım öncesinde araştırıyorum inşaallah en doğru zamanda karar verip başlarım pozitifi görürüm

Hayırlı olsun canım inşaallah pozitifi görürsün ben de yarın gidip bilgi alacağım nisanda tüp bebek yaptırdım negatif oldu biraz dinlenip başlayacağım öncesinde araştırıyorum inşaallah en doğru zamanda karar verip başlarım pozitifi görürüm
İnşallah 🥰

İnternetten randevu aldım randevuların hepsi açık boş görünüyor emek hoca izinliyse kim bakıyor siz ne zaman gideceksiniz
İnternetten alınan randevular muayene randevusu diye biliyorum görüşme randevusu için üniteyi aramalısınız ben öyle yapmıştım ocak ayında şimdi değişti mi bilmiyorum ama en son bu şekildeydi sistem

İnternetten alınan randevular muayene randevusu diye biliyorum görüşme randevusu için üniteyi aramalısınız ben öyle yapmıştım ocak ayında şimdi değişti mi bilmiyorum ama en son bu şekildeydi sistem
İnternetten aldığım randevuda asistanlar görüştü muayene etmedi asistan testleri yapmamı söyledi testlerden sonra tekrar randevu alıp evraklar verilecekmiş bir ayda tamamlanıyormuş sonra adette doktor muayene ediyormuş ünite telefonlara cevap vermiyor üniteye gittiğimde de bunları söyledi değişmiş demek ki sağolun

Hanımlar elimde eylül 2022 son kullanma tarihli 2 kutu gonal f var. Doktorunuza sorun kullanabilirsin derse ihtiyacı olana ücretsiz vermek istiyorum. Yer kocaeli

Kızlar merhaba bende Umuttepe de tedavi görüyorum bir kez aşılama yaptırdım. Çok yoğun sıra bulmakta zorlandığım için Konak hastanesinde tüp bebek yaptırmaya karar verdim. Ama rapor nasıl alınıyor özel hastanede kullanılıyor mu bir Bilgim yok bilgisi olan varsa yazabilirse çok memnun olurum 🌸

X