Tüp Bebek Merkezleri Kocaeli Umuttepe Tüp Bebek Merkezi

Tamam siz daha yolun başındasınız. Günde belli bir kota varmış. O miktarda hasta bakılıyor dendi. Yani 10 kişi bakıcaksa ve siz 12. kişi iseniz bir sonraki gün gelip sıra alın deniyormuş. O yüzden erkende gitsek sayı sınırlı olması sorun. Malum her gün izin alınamıyor.
Tamam sonuçta o kişiler de sizin gibi randevu almamis ki.Siz orda olursanız sıraya kaptırmaz orda oturur siniz alırsınız .

Tamam siz daha yolun başındasınız. Günde belli bir kota varmış. O miktarda hasta bakılıyor dendi. Yani 10 kişi bakıcaksa ve siz 12. kişi iseniz bir sonraki gün gelip sıra alın deniyormuş. O yüzden erkende gitsek sayı sınırlı olması sorun. Malum her gün izin alınamıyor.
Cnm
Tek gelecek sen ben geleyim istersen

Cnm bana tüm evraari yazar mısın Rica etsem

Hastahane ye verdiniz evrakları yazar mısınız bnde toplu yorum

Hastane SGK evrakları diye bir kağıt verdi size farklı bir kağıt vermediyse onları topladık.

1 adet bayan fotoğrafı
2 adet nufus cüzdanı fotokopisi hem eşiniz hem kendiniz için
2 adet hizmet dökümü (sgk prim günü gösterecek ve ıslak imzalı onaylı olacak)
2 adet evlilik cüzdanı fotokopisi
2 adet hem sizin hem eşinizin vukatlı nüfus kayıt örneği

Ayrıca son 1 yılda yapılmış smear testi, son 5 yılda çekilmiş hsg ve rapor yazısı, adetin 2 veya 3 günü tüp bebek kısmında yapılmış ultroson, eşin içinde ürolojiden tüp bebek yapabilir diye onay alınıyor. Bu kısmı biraz sorunlu dediğim gibi. Önce randevu alıyorsun. O gün kanı verecek ve muhayane olucak. Daha sonra 5 gün içinde dış labaratuvardan sperm testi yaptırıyorsunuz. Bu testten 10 gün sonraya tekrar saat 7'de gidip bu sefer hastanede sperm veriliyor. Ayrıca bir tane daha eski tarihli sperm tahliliniz olmalı.

Hastane SGK evrakları diye bir kağıt verdi size farklı bir kağıt vermediyse onları topladık.

1 adet bayan fotoğrafı
2 adet nufus cüzdanı fotokopisi hem eşiniz hem kendiniz için
2 adet hizmet dökümü (sgk prim günü gösterecek ve ıslak imzalı onaylı olacak)
2 adet evlilik cüzdanı fotokopisi
2 adet hem sizin hem eşinizin vukatlı nüfus kayıt örneği

Ayrıca son 1 yılda yapılmış smear testi, son 5 yılda çekilmiş hsg ve rapor yazısı, adetin 2 veya 3 günü tüp bebek kısmında yapılmış ultroson, eşin içinde ürolojiden tüp bebek yapabilir diye onay alınıyor. Bu kısmı biraz sorunlu dediğim gibi. Önce randevu alıyorsun. O gün kanı verecek ve muhayane olucak. Daha sonra 5 gün içinde dış labaratuvardan sperm testi yaptırıyorsunuz. Bu testten 10 gün sonraya tekrar saat 7'de gidip bu sefer hastanede sperm veriliyor. Ayrıca bir tane daha eski tarihli sperm tahliliniz olmalı.
Elimde bir buçuk sene önce yaptırılmış sperm testi var bu yıl içinde gittiğim hastaneler deki,tatlil sonuçları da bnde rahim filmi bide 8 ay önce çektim ama şartlarda en az 6 ay içinde çekilmiş rahîm filmi isteniyor.Bu arada rahim filmi tertemiz çıktı özek hastahane de çektim.Sizin rahim filmi sin kac ay önce çekildi bir daha rahim filmi bnden isterler mi biraz uzun oldu hakkını helal et

Elimde bir buçuk sene önce yaptırılmış sperm testi var bu yıl içinde gittiğim hastaneler deki,tatlil sonuçları da bnde rahim filmi bide 8 ay önce çektim ama şartlarda en az 6 ay içinde çekilmiş rahîm filmi isteniyor.Bu arada rahim filmi tertemiz çıktı özek hastahane de çektim.Sizin rahim filmi sin kac ay önce çekildi bir daha rahim filmi bnden isterler mi biraz uzun oldu hakkını helal et
Aşk yok yeşil kartlı Kars ds rapor veriliyor o yüzden bn aşk dokümanı falan istemezler fotoğraf falan hepsi tamam

Estağfurullah ne hakkı helal olsun. Rahim filmi için bana Yiğit hoca son 5 yıl içinde çekilmiş olması yeterli dedi. 2 tane çekilmişti zaten baktı tamam olur dedi. Hangi hocaya gidecekseniz ona bir daha sorarsınız olmadı. Benim sonuncu hatta 2016 şubatta çekildi.

Estağfurullah ne hakkı helal olsun. Rahim filmi için bana Yiğit hoca son 5 yıl içinde çekilmiş olması yeterli dedi. 2 tane çekilmişti zaten baktı tamam olur dedi. Hangi hocaya gidecekseniz ona bir daha sorarsınız olmadı. Benim sonuncu hatta 2016 şubatta çekildi.
Bnm de 8 ay önce demekmi sorun çıkmaz değil mi yenisini istemezler artık cekemem çok ağrılı bir işlem yani size yeni bi tane çektir demedikelrine Gore öyle bir sorunum kalmadı rahatladim:halay::KK15:

Bnm de 8 ay önce demekmi sorun çıkmaz değil mi yenisini istemezler artık cekemem çok ağrılı bir işlem yani size yeni bi tane çektir demedikelrine Gore öyle bir sorunum kalmadı rahatladim:halay::KK15:
Yarim gidip vukuatlı nüfus kaydı alacağım nüfus kayıt örneği de istiyor lar mi

Cnm tüm evrakları toplayıp adetin ikincisi gününe randevu alıp gideyim değil mi

Adetine daha varsa bu arada evrakları topla bence. Zaten eşininkiler tamam olmadan dosyayı teslim edemiyorsun.İşlemler önce senin adetinle başlıyor. Daha önceden adetin 2. veya 3. günü direkt tüp bebeğe gidilip oradan başlatılıyormuş. Ben gittiğimde ısrarla önce kadın doğuma muhayane olun dendi. Zaten reglinin 3. günü gitmiştim ve randevum vardı. Mümkünse sabah erken saate randevu al. Önce kadın doğuma gidip durmunu anlatıyorsun. Beni muhayane etmeden durumun tüp bebeklik deyip sevki verdi. Kan tahlilleri için giriş yaptı. Zaten kadın doğumun karşısı labaratuvar. 3,30 yada 4'e kadar kan vermen gerekiyor. Kanı verip direkt tüp bebeğe gittim. Saat en geç 13 kadar bakılıyor dendi. Ben regli olduğumu ve ultrsonla bakılması gerektiğini söyledim. Bir liste vardı ona ismimi kayıt ettim. o gün ultrosonla bakıldı. Bir dosya açıldı. Eşin için ürolojiden gün almamı söylediler. Evrak listesini verdiler. 1 yıllık smear geçerli denmişti. eşim için gittiğimizde bende yiğit beyden özel randevu aldım. Histereskopi olmam gerekiyor onla ilgili konuşurken mesela bir daha smear alalım daha yeni olsun dedi. Anlayacağın o evrak listesini tamamlıyorsun ama hocanın istedikleri doğrultusunda yeniden yapılmasını istediği olursa yapılıyor. Yani benim anladığım en azından bu. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Bu arada randevuyuda hastanenin sayfasına girip normal muhayane kısmından alıyorsun. Bilgin olsun 1 haftalık açılıyor. Telefondan ise günlük açılıyor ve hastanede kaydın yoksa sürekli tc kimlik numarasını girip durduruyor. Sistemde bir sorun varmış. Ayrıca kayıt varsada bir gün sonraya veriyor ne zaman arasam gün yok diyor. O yüzden telefonla boşuna uğraşmayıp direkt nettten bakmakta fayda var.

X