Gelinlik Modelleri Kocaelide gelinlikci

archangelus

veritasaequitas
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2014
3.507
3.432
izmitte gelinlikci ariyorum..moda evi degil..izmitten gelinlik alan diktiren memnun kalanlar yardim edebilirmi..

Merhaba, ben bütün İzmit 'i gezdim:) Derince Aysira dan gelinliğimi aldım. Tavsiye ederim çok yardımcı oluyorlar.Beğendiğin gelinliğin bedeni sana göre fabrikasından geliyor. O yüzden sürekli provaya git derdin olmuyor. 2 kez prova yaptık hiç yorulmadım. Özel dikim istemedim çünkü internette görüp beğendiğin bir model senin üzerinde güzel durmayabilir. Hazır seç derim çünkü denemeden işte bu diyemiyorsun.

merhaba canım gelinlikkirala sayfasından bulabilirsin tavsiye ederim moda evlerine ve modellere ulaşabiliyosun :)

Aynen aysira gelinlik ve henna ya bakabilirsiniz.. Aysira nın gebze derince ve çarşıda mağazaları var henna da yürüyüş yolunda olması lazım. Ben daha gelinlik giymedim ama kuzenlerim falan hep buralardan aldı, çok memnun kaldılar:)

alya gelinlikten kesinlikle uzak durmanı öneririm. ben düğüne 6 ay vardı sipariş verdim düğünümden bir gün önce teslim aldım. Onlar yüzünden memlekette ki düğünde giyemedim bindallı giydim sadece. Ha güzel miydi değdi mi beklediğine dersen dediğim gelinlikle alakası olmayan bi gelinlik giydirdiler bana. en mutlu günümü en mutsuz gün yaptılar. sana önerim hazır gelinlik al, dikilecek gelinlikten uzak dur

Asa gelinlige asla ugrama berbat hic memnun kalmadim ilgi alaka sifir 1.70 boyum var standart kalipmis bilmemneymis kisa nisanlik diktiler converse giymek zorunda kaldm bekledigim gibi olmadi nisanligim... Ama bugun ARWES diye bir moda evi kesfettim ve cok hosuma gitti iscilikleri eger ilgilenirsen adresini veririm özelden..

kocaeliliyim. butun gelinlikcileri gezdim. gittim sakaryadan diktirdim. hem daha ucuz hem istedigin modeli diktirebiliyorsun. gittim istanbula proniviasa ordan bana yakisan modeli buldum. geldim aynisini diktirdim. aysira ya sinir oluyorum hic oynama yapmiyorlar modelde. bir de ben kar beyaz olsun istedim. hazirlarda onu da bulamadim. bence çark caddesindeki gelinlikcilere de bak derim.

Aysira bir cogunu giyilmis urun satiyor ucuz diye aldanipta milletin giydigi gelinligi giymeyin kendi özel gununuzde..

X