Saç Rengi ve Saç Boyama Kocaeli'de iyi bir kuaför arıyorum.

ben kuaför özlem halilde çalışıyorum ayrıca çok iyi olduğumuzu düşünüyorum gönl rahatlığyla tavsiye edebilirim...
Yer
alem cad otel altınal karşısı kuaför özlem halil, 41100 Izmit, Turkey
Saatler
Pzt: 08:30 - 08:00
Pzr: 10:30 - 18:00
Park Yeri
Cadde/Sokak
Telefon
2623324133

bende izmirliyim ama okul için kocaelide oluyorumm:)) dolphinin içindeki kuaför manıkur pedıkur kaş için falan iyi ama boya için denemedım yani kocaelide hiç boyatmadımm ama diğer işlemler için dediğim kuaför çok iyi

Ali gür e yaptıran arkadşım vadı baya güzel olmuştu ama yinede tavsiyelernzi bekliyorum:KK31:

bende izmirliyim ama okul için kocaelide oluyorumm:)) dolphinin içindeki kuaför manıkur pedıkur kaş için falan iyi ama boya için denemedım yani kocaelide hiç boyatmadımm ama diğer işlemler için dediğim kuaför çok iyi

canım ne kadara yapıyor manikür ve pedikürü bide hijyenik bi yer mi

Fethiye Caddesindeki adil ışık'ın oradan sağa dönünce ilk pasajda bulunan kuaför şükran'ı asla tavsiye etmiyorum.Saçlarımı çatır çatır yaktı.Bende saçımı gönül rahatlığıyla kestirebileceğim bir kuaför arıyorum.Kuaför Suat Birer'de saç kesimi nasıl ve kaça yapıyorlar?

arkadaşlar ben aslen izmirliyim ama mesleğimden dolayı tayınım kocaeline cıktı ve ıyı bir kuaför arıyorum tavsıyenız varmı acaba

mehmet tatlı da sevgi hnm var metin bey var 2 sinede gidebilirsin yardımcı olurlar en iyi şekilte yaptırmasanda git tanış yardımcı olurlar merak etme bencee

Kuaförler sürekli el değiştiriyor, kuför özer dediğiniz hala aynı şahsamı ait acaba?? Benimde yaz için kendime kuaför ayarlamam gerekiyor. Gelin saçı ve makyajı sade ve güzel bir gelin olmak istiyorum:)) Paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler...

mehmet tatlıda sevgi hnm var topuz üzerine metin bey var kesim röfle üzerine denemen

evet arkadaşlar sevgi hnm 2012 haırıst show topuz üzerine mehmet tatlıyı temsil ediyor topuz konusunda kesim de metin bey araştırmanıza gerek yok her şey ortada türkiye degil dünya kuaför leri var bu show da ........MEHMET TATLI KUAFÖR" HAİRİST 2012 HAİR SHOW you tube bakabilirsiniz

Gölcükte veya izmitte makyaj ve saç için kuaför tavsiyelerinize ihtiyacım var arkadaşlar.. Temmuzda nişanım var ve hayal kırıklığına uğramak istemiyorum iyi bi kuaför lazım.. İzmitte kaş için kuaför meral&özkana gidiyorum ama saç makyaj için kime güvenebilirim bilmiyorum cvplarınızı bekliyorum.....

MEHMET TATLI KUAFÖR" HAİRİST 2012 HAİR SHOW sevgi, hnm mehmet tatlı da

sevgi hnm topuz üzerine tanımam izmit te kesim boya röfle üzerine de metin bey var onu tavsiye ederim arkadaşlar yaptırmasanız da gidin konuşun derin düyün günü her şey kötü olmasın sizin için

HAIRiST 2012 Yılın Kuaförü Yarışması ve Saç Tasarım Etkinliği youtube den
sevgi hnm topuz ları izleye bilirsiniz you tube

arkadaşlar ben aslen izmirliyim ama mesleğimden dolayı tayınım kocaeline cıktı ve ıyı bir kuaför arıyorum tavsıyenız varmı acaba

carrefourda mehmet tatlı var orada çalışan sevgi hnm la metin bey var topuzda sevgi hnm kesim röflede metin bey var denemeni tavsiye ederim 2 ki side iyidirler işinde tavsiye ederim sevgi hnm dogum yaptı çalışıyormu şimdi bilmiyorum ama denemeni tavsiye ederim

Slm kk kulubu hatunları=) benımde dugunum 11 mayısta olcak.hala bır kuaföre karar vermıs değilim.tavsiyelerinizi bekliyorum.kuaför özer suan dusunduğum yer ama tam karar veremedim

ben yahyakaptanda suat birere gidiyorum çok da memnunum. bugün arkadaş tavsiyesiyle kesim için arasta parkta ki nd hair de necati ye gittim, şu an inanılmaz mutsuzum. söylediğim modelin ucundan bile geçmiyor resmen erkek traşı yaptı saçlarımı. 2 defa tama daha fazla kısaltma dememe rağmen. tavsiye eden arkadaş da yanımda olduğu için kalkamadım, keşke yarıda bıraktırıp kalksaydım. hemde 3 kişi gittik diğer arkadaşa daha düşük fiyat verdi, diğer arkadaşın saçı benden daha uzun ve gür olmasına rağmen. resmen insan ayırıyorlar. beğenmedi herhalde beni hem özenmedi hemde kazıkladı.

ben yahyakaptanda suat birere gidiyorum çok da memnunum. bugün arkadaş tavsiyesiyle kesim için arasta parkta ki nd hair de necati ye gittim, şu an inanılmaz mutsuzum. söylediğim modelin ucundan bile geçmiyor resmen erkek traşı yaptı saçlarımı. 2 defa tama daha fazla kısaltma dememe rağmen. tavsiye eden arkadaş da yanımda olduğu için kalkamadım, keşke yarıda bıraktırıp kalksaydım. hemde 3 kişi gittik diğer arkadaşa daha düşük fiyat verdi, diğer arkadaşın saçı benden daha uzun ve gür olmasına rağmen. resmen insan ayırıyorlar. beğenmedi herhalde beni hem özenmedi hemde kazıkladı.

mehmet tatlıda sevgi hnm ve metin bey var sevgi hnm topuz da cok cok iyi gelin nişan sorun olmaz metin bey ise röflede kesim de cok cok iyi dir bence gitmeden görüş fikir i alın sonra karar verin

Kuaför Suat
Kuaför özer
Kuaför Mehmet Tatlı
Kuaför Ali Gür

:KK31::KK31: Kocaeli'nin en iyi kuaförleri :KK16:

mehmet tatlıda sevgi hnm ve metin bey var sevgi hnm topuz da cok cok iyi gelin nişan sorun olmaz metin bey ise röflede kesim de cok cok iyi dir bence gitmeden görüş fikir i alın sonra karar verin

bencede, izmite ilk taşındığmda gitmiştim metine. gerçektende çok iyi, üstelik çok da pozitif bir insan.

kaş için bi yer söyler misiniz kızlar:)) ama izmitte olsun merkezde yani. ben çünkü buralarda yeniyim:/

En güzel gününüzde mutlu olucaksanız saç larınıza topuz yaptırmayı düşünüyorsanız hiç düşünmeden mehmet tatlıda sevgi hnm var topuz konusun da izmit te benim görüşümce 1 numara ben izmit e gelin geldim çok çok mutlu kaldım hayla da gidiyorum ve sevgi hnm ı buradan destekliyorum. Saçlarımın kesim i ni röflesini boyasını eşi metin bey var o yapıyor. Yaptırmasanızda gidin görüşün provanızı yaptırın benden sizlere tavsiyem

X