Kocalara işveli cilveli dayak :)

kelebe_k

Kafa Nereye Ben Oraya :)
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2010
2.277
225
Son zamanlarda eşinin asabiyetinden şikayet eden yada ufacık tefecik şeyler için eşinden ayrılan arası bozulan üzülen ağlayan hanımlar...yada eşine laf geçiremeyen despot davranışları karşısında çaresiz kalan hanımlar...varmısınız taktik geliştirmeye...

Bugünden itibaren herkes eşine farklı davransın..ve gelişmeleri burda paylaşsın..bakalım hangi taktikler daha faydalı..adamı yola getirmekte ve avucumuzun içine almakta..

Benim tavsiyelerim...

Bugün herkes kırgınlığını kızgınlığını unutsun ve evde neşeli şen şakrak bir bayan olsun..biraz umursamaz biraz umursar edayla davransın..sürekli gülümsesin..

Ben iyi bir sonuç getireceğini düşünüyorum bu davranışın...

Varmı katılmak isteyen :)))

Ben varım valla.TAtlı dil herzaman işe yarar.Bir de bakımlı olmak şöyle cici bici giyinmek lazım.Birbirimizi motive edelim ,bırakmayalım kendimizi.

DENEYİN TABİ...NE KAYBEDECEKSİNİZ :)))
HATTA DENEYENLERDE YARIN SONUÇLARI YAZSIN Bİ ZAHMET BİZDE GÖRELİM NE DEĞİŞİYOR :)

bwlkim bu taktikler birilerinin işine yarar..başka taktikleri olan nasihatlari olan bu işe kesin yarar dediğiniz şeyler varsa lütfen onlarıda paylaşalım :):KK52:

Son zamanlarda eşinin asabiyetinden şikayet eden yada ufacık tefecik şeyler için eşinden ayrılan arası bozulan üzülen ağlayan hanımlar...yada eşine laf geçiremeyen despot davranışları karşısında çaresiz kalan hanımlar...varmısınız taktik geliştirmeye...

Bugünden itibaren herkes eşine farklı davransın..ve gelişmeleri burda paylaşsın..bakalım hangi taktikler daha faydalı..adamı yola getirmekte ve avucumuzun içine almakta..

Benim tavsiyelerim...

Bugün herkes kırgınlığını kızgınlığını unutsun ve evde neşeli şen şakrak bir bayan olsun..biraz umursamaz biraz umursar edayla davransın..sürekli gülümsesin..

Ben iyi bir sonuç getireceğini düşünüyorum bu davranışın...

Varmı katılmak isteyen :)))

bulursam öle davranırım kendisi istanbulda ben maraş:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

mesela akşam tv de görüdüm kadın bu sözleri söylemişti..
atın kocanıza mesaj olarak..adam neye uğradığını şaşırsın..

SANA GÖRE BUGÜN BENİM DOĞUM GÜNÜM.....
AMA BANA GÖRE
SENİ GÖRDÜĞÜM HERGÜN BENİM DOĞUM GÜNÜM.

HEHEHEHE

AMA BANA GÖRE

HEHEHEHE

Ha ha :) Ben çok uzun zamandır böyle mesajlar atmıyorum kocama. Ama o da atmıyor. Hayatta atmam :KK19:

Bugün hiç olmadığınız kadar neşeli olun kızlar..şöyle şıkır şıkır fıkır..unutun dert tasa adına ne varsa..asmayın suratları...
Bide güzel kokular sürün..

Başkalarından farkımız olsun..

Güler yüz tatlı dil der durular görecez bakalım..

Kim ne kazanıyor kim ne kaybediyor..

Ama herkes bugünkü gelişmeleri yazsın..

Bugün ne olursa olsun ne yaşanırsa yaşansın sinirlenseniz bile olayın iyi tarafından bakmaya çalışın ve sakinliğinizi koruyun..

Açın bide oyun havası şakkıdı şakkıdı ohhhh sefam olsun :KK9:

Ben hep kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum ama bazen öyle birşey yapıyor ki şeytan diyor boğuver adamı.sesimi yükseltmesem de yüzüm asılıyor.Ahhh bir sakin olabilsem,sinirlenmesemm

AMA BANA GÖRE

HEHEHEHE

hahahaha benım bugün gerçekten doğum günüm:)

hala kutlamadı gece 12ye kadar vakti var kutlamazsa hakiki dayağı işte o zaman yicek :KK47::KK47:

Ben kaç zamandır artık eşime , ailesi ile ilgili eskiden yaşadıgım olumsuz şeyleri söylemiyorum, çünkü hem bayatladı hemde kendimizi yıpratmaktan başka fayda vermedi....eskiden sürekli ailesinin bana yaptıklarını anlatıyordumki gözünü açayım,ailesiyle yaşanılan onca kötü şeyden sonra birazda gereken mesafesini koysun diye...
Ama inanın hiç faydası olmadı..ben onunla kavga ettikçe,kendimi yapılan yanlışlar oldugunu, yıprandıgımı anlattıkca o hala ailesiyle birşey olmamış gibi süt liman yaşıyordu..sorunların temeline girip engellemiyordu..
şuanda artık bana değil, eşime yaptıkları yanlışları lafı geldiginde eşimle konusuyorum...çünkü göremiyor, benim ona anlatmam laazımm..
şunu anladımki erkege ailesiyle ilgili, bir kadın olarak ne yaşadıgından cok ona nelerin yaşatıldıgını, nelerin yanlış yapıldıgını anlatmak daha etkili..

amanın benim herzaman yaptığım şeyler zaten bunlar...
ama bende sizinleyim başlayalım....
bu saat oldu daha aramadı eşim..
bende inat ediyordum bende aramıcam diye..:KK47:

Ben kaç zamandır artık eşime , ailesi ile ilgili eskiden yaşadıgım olumsuz şeyleri söylemiyorum, çünkü hem bayatladı hemde kendimizi yıpratmaktan başka fayda vermedi....eskiden sürekli ailesinin bana yaptıklarını anlatıyordumki gözünü açayım,ailesiyle yaşanılan onca kötü şeyden sonra birazda gereken mesafesini koysun diye...
Ama inanın hiç faydası olmadı..ben onunla kavga ettikçe,kendimi yapılan yanlışlar oldugunu, yıprandıgımı anlattıkca o hala ailesiyle birşey olmamış gibi süt liman yaşıyordu..sorunların temeline girip engellemiyordu..
şuanda artık bana değil, eşime yaptıkları yanlışları lafı geldiginde eşimle konusuyorum...çünkü göremiyor, benim ona anlatmam laazımm..
şunu anladımki erkege ailesiyle ilgili, bir kadın olarak ne yaşadıgından cok ona nelerin yaşatıldıgını, nelerin yanlış yapıldıgını anlatmak daha etkili..

Evet bende bu konuda ilerledim artık :) Eskiden hep anlatırdım birşey yapmadılar etmediler bilmem ne diye.. Ama hiç aklıma bile gelmiyor artık.. :KK14:

amanın benim herzaman yaptığım şeyler zaten bunlar...
ama bende sizinleyim başlayalım....
bu saat oldu daha aramadı eşim..
bende inat ediyordum bende aramıcam diye..:KK47:

BENCE İNAT ETME GÜZELİM..KARŞILIKLI İNATLA BÖYLE EFTEN PÜFTEN ŞEYLERE GURUR YAPMAKLA HİÇBİRŞEY GEÇMEZ ELİMİZE..BİZ NE VERİRSEK ONU ALIRIZ..YETERKİ AYARINDA OLSUN..BU ARKADAŞ ÇEVREMİZ AİLE İLİŞKİLERİMİZ İÇİNDE GEÇERLİ..

ara kocanı
bugün sesini duymadım ,o yüzden güne neşeli başlayamadım..
nasılsın aşkım de....

bukadar..bakalım ne yapıcak..buraya yazarsın olurmu canım..

bugün bunları yapalım..inatı gururu bir günlük es geçelim..hem bir nevi anket gibi bişey oluyor..erkeklerin nasıl varlıklar olduğunu bir kez daha canlı canlı görelim..hadi bayanlar..bugün bütün silahlarımızı kullanalım..

güzel bir konu olmuş harbiden...bende varım :))) ama zaten eşime aşkım iyki varsın ,seninle olduğum için kendimi çok şanslı hisediyorum,sen benim herşeyimsin derim benim bağırıp çağırdıklarımı anında unutur:)) bakalım yazarız sonuçları

bizimkide artık anladı a
les
yle benim aramdaki farkı çaktırmadan hissettireceksin

bide hayatım olaylar yaşanırken sorunları çözmeye çalışmak daha etkili oluyor..atıyorum 3 ay önce yaşanmış bir olayı çözmeye çalışmak o bunu yaptı o böyle dedin sen şunu yaptın gibi zamansız tartışmalar sorun çözmek yerine sorun yaratıyor ve etkisiz oluyor..ben denedim kaç kez bunu ve deneyerek doğruyu buldum..sorunları o an çözmek ve bir daha konuyu açmamak daha etkili..

X