Kocaları Değişelim!!!!

Tamam degiselim demenizi beklemiyordu herhalde,
Evet assiri gereksiz bir şaka yapmis, ama gercekten esinizde gozu olsa bunu size bu sekilde soylemezdi.
Diger sorular vs tipik merakli elti modeli, evet iletisiminizi kesip hic gorusmeyebilirsiniz, ama kadina boyle bir yakistirma yapip esinizle de paylasarak esinizi inanilmaz zor duruma dusurursunuz...
oğlumu okuldan çıkar çıkmaz yakalayıp eşimi soruyor hem de her ne zaman görürse. arabamız yoksa baban nerde demeler, nereye gidiyor, ne yapıyor demeler. bunu kendim de yakaladım.
sonra bir ortam olursa sadece eşimden bahseder. o da geçen gün şuraya gitmiş, o da şöyle yapmış gibi...
eşimin iş yeri alakasız bir yerde oraya gidip duruyormuş birkaç kere eşim görmüş.

daha sıralayabilirim bunları, gözü yoksa neyi var bilmiyorum ama durum öyle kıskançlık krizi olayı değil.

O zaman Danger diyorum. Abartırsa sert dille uyarmak gerekli. Sinsi sinsi yaklaşmaya çalışıyor senin eltin. Çocuğa babasını sorması gerçekten saçma. Merak edersin 1-2 sorarsın annen baban napıyor nerdeler diye mesela ama resmen anlattığın gibiyse soruşturuyor eşini.
ben ne söylesem rahat rahat gerine gerine gezinir etrafta bu kadın. göz koymuş da demek ki zamanında anlamamışım çünkü ciddi ciddi ağzından düşmüyor eşimin adı. ya ufacık çocuğu kıstırıp eşimi sormak ne? hem de okuldan çıkınca. derslerini falan sor iyi niyetli diyim de bu hep baban nerede, nereye gitti gibi sorular soruyor. ama mütemadiyen bu sorular... beni sormaz, benimle alakası yok.

oğlumu okuldan çıkar çıkmaz yakalayıp eşimi soruyor hem de her ne zaman görürse. arabamız yoksa baban nerde demeler, nereye gidiyor, ne yapıyor demeler. bunu kendim de yakaladım.
sonra bir ortam olursa sadece eşimden bahseder. o da geçen gün şuraya gitmiş, o da şöyle yapmış gibi...
eşimin iş yeri alakasız bir yerde oraya gidip duruyormuş birkaç kere eşim görmüş.

daha sıralayabilirim bunları, gözü yoksa neyi var bilmiyorum ama durum öyle kıskançlık krizi olayı değil.

Peki esinizin yerini soruyor, ogreniyor sonra ne yapiyor?
Sadece merakini tatmin edip geciyor degil mi?
Yani kadinin esinizde gozu olsa gelip size kocalari degiselim diyene kadar, kocaniza gidip iş atmasi gerekmez miydi?
Bunca yil gecmis kadin kocaniza asilmis mi, isyerinin civarinda dolasmis da uğramış mi mesela, bir kaş, göz, el hareketi olmus mu?
Yani ciddi ciddi swinger fantazisini alenen soyleyecek kadar arsız bir kadinin, simdiye coktan goz koydugu erkegi bir tenhada kistirip ustune atlamasi beklenirdi. Sizinki tipik densiz, merakli tursucu iste...

Öncelikle başlığı görüp oha diyeceksiniz farkındayım. Ama resmen bunu kendi kulaklarımla işittim!

Şimdi konuya geçeyim hemen. Benim kendime ait güzellik salonum var. Buraya arkadaş, akraba, eş dost gelir hep. Sağolsunlar sayelerinde dikiş tutturdum.

Benim eşim 3 erkek kardeş ve sadece abisi ve eşim evli. Bu abimizin hanımı yani benim eltim sürekli benim kuaföre gelip gidiyordu. Ama kadını eş tarafım da dahil seven yok, patavatsız, ne dediğini bilmeyen biridir. Aynı mahalledeyiz ve komşularda haz etmiyor pek.

Bir gün geldi yine benim dükkana. Muhabbetler gülüşmeler falan derken eşlerden konu açıldı ister istemez. Bu bana "kız katyln biz kocaları değişelim senle. sen benimkini al, ben seninkini" dedi ben aynı böyle kaldım. :KK57:

Ne diyorsun sen be dedim açtım ağzımı yumdum gözümü, bu da üste çıkıyor şakadan anlamıyormuşum da bilmem ne. Ben bunun saçı yapmış bitirmiştim o sıra defol git dedim, bu da ne kadar tuttu vereyim paranı da gideyim diyor hala pişkin pişkin nasıl köpürdüm ama anlatamam. Verme para mara dedim kovdum.

Aradan 1 yıla yakın zaman geçti ve biz artık hiçbir şekilde gelip gitmiyoruz ama mecburi toplanmalarda görüyorum elimde olmadan. Aramızdaki olanları da eşime, anneme söyledim sadece. eş tarafım bilmiyor, kaynanam falan. o yüzden onların yanında konuşuyoruz ama benden cevap alamıyor yani asla üç cümleden fazla kurmuyorum.

bugün yine bu kadını görmek zorunda kaldım ve yine tüm pişkinliğiyle
"kocan işten çıkıyormuş" dedi. Ben yine bakakaldım. "Ne?" dedim.
"Herkes öyle diyor iş değiştirecekmiş" dedi.
"Ne alakası var öyle bir şey yok kim demiş onu?" dedim.
Sonra bu "he yanlış duydum herhalde" dedi gitti.

nasıl sinir oldum kızlar. kocamda resmen gözü var ya!!!! eşimin iş yerinin etrafında falan dolandığını görmüş eşim, kafasını eğip asla konuşmadan geçiyor gidiyor ama ben bu kadından nefret ediyorum. Sanki aramızda kavga olmamış gibi yamanıyor oradan buradan banaaaa çıldıracağım artık vallahiiii... İçim şişti dökmek istedim bu kadını ne yapayım ben? kv kp hasta insanlar söylemedik diye resmen tepemize binecek manyak kadın!!!! :sinirli:

Not: kadın çocuğuma baban nereye gitti, ne yaptı, ne etti diye gizli gizli soruyor. allahtan çocuğuma tembih ettim de bana söylüyor hemen. eşim arabayla bir yere gittiği zaman çocuğuma soruyormuş hep.
Kayınvalidenize söyleyin... aynı yerde ne siz ne de eşiniz onunla karşılaşmasın. Belli ki çok tehlikeli.

:oha:

Ben rezil ederdim bu kadını. Keşke saklamasaydınız kimseden. Böyleleri bundan anlar. Terbiyesiz.

Ben şokum şuan:KK57:bu miğde bulandırıcı iğrenç bi durum.kadın fazla tehlikeli ben senin yerinde olsam kanıtlarım bu kadının bu hallerini ve kayınvalidemle kayınpederimi alır karşıma ispatlarıyla sunarım önlerine.ispatıda senin güvenliğin için diyorum.çünkü öyle pişkin ve yüzsüz insan seni suçlu çıkarır sonunda huzurun kaçar.kayınvaliden ve kayınpederin karar verip baksın icabına valla dava açsan haklısın:KK34:

Öncelikle başlığı görüp oha diyeceksiniz farkındayım. Ama resmen bunu kendi kulaklarımla işittim!

Şimdi konuya geçeyim hemen. Benim kendime ait güzellik salonum var. Buraya arkadaş, akraba, eş dost gelir hep. Sağolsunlar sayelerinde dikiş tutturdum.

Benim eşim 3 erkek kardeş ve sadece abisi ve eşim evli. Bu abimizin hanımı yani benim eltim sürekli benim kuaföre gelip gidiyordu. Ama kadını eş tarafım da dahil seven yok, patavatsız, ne dediğini bilmeyen biridir. Aynı mahalledeyiz ve komşularda haz etmiyor pek.

Bir gün geldi yine benim dükkana. Muhabbetler gülüşmeler falan derken eşlerden konu açıldı ister istemez. Bu bana "kız katyln biz kocaları değişelim senle. sen benimkini al, ben seninkini" dedi ben aynı böyle kaldım. :KK57:

Ne diyorsun sen be dedim açtım ağzımı yumdum gözümü, bu da üste çıkıyor şakadan anlamıyormuşum da bilmem ne. Ben bunun saçı yapmış bitirmiştim o sıra defol git dedim, bu da ne kadar tuttu vereyim paranı da gideyim diyor hala pişkin pişkin nasıl köpürdüm ama anlatamam. Verme para mara dedim kovdum.

Aradan 1 yıla yakın zaman geçti ve biz artık hiçbir şekilde gelip gitmiyoruz ama mecburi toplanmalarda görüyorum elimde olmadan. Aramızdaki olanları da eşime, anneme söyledim sadece. eş tarafım bilmiyor, kaynanam falan. o yüzden onların yanında konuşuyoruz ama benden cevap alamıyor yani asla üç cümleden fazla kurmuyorum.

bugün yine bu kadını görmek zorunda kaldım ve yine tüm pişkinliğiyle
"kocan işten çıkıyormuş" dedi. Ben yine bakakaldım. "Ne?" dedim.
"Herkes öyle diyor iş değiştirecekmiş" dedi.
"Ne alakası var öyle bir şey yok kim demiş onu?" dedim.
Sonra bu "he yanlış duydum herhalde" dedi gitti.

nasıl sinir oldum kızlar. kocamda resmen gözü var ya!!!! eşimin iş yerinin etrafında falan dolandığını görmüş eşim, kafasını eğip asla konuşmadan geçiyor gidiyor ama ben bu kadından nefret ediyorum. Sanki aramızda kavga olmamış gibi yamanıyor oradan buradan banaaaa çıldıracağım artık vallahiiii... İçim şişti dökmek istedim bu kadını ne yapayım ben? kv kp hasta insanlar söylemedik diye resmen tepemize binecek manyak kadın!!!! :sinirli:

Not: kadın çocuğuma baban nereye gitti, ne yaptı, ne etti diye gizli gizli soruyor. allahtan çocuğuma tembih ettim de bana söylüyor hemen. eşim arabayla bir yere gittiği zaman çocuğuma soruyormuş hep.
Yuh! Acaba sende kaynınla ilgili guzel seyleri soyleyip dursan mı onun gibi? Tepkisi nasil olur merak ettim?

ona etse ağzının payını alacak zaten. eşim çok sert görünür, soğuk davranıyor zaten. onlar evliykende öyle yenge gibi ilişkisi yokmuş. abisiyle görüşürdü de onu pek dikkate almazdı. alınacak gibi bir kadın da değil zaten. boş bulsa atlayacak bir yerlerden.
E ne takıyon ozaman böyle bi kadıni. Kendi kaliteni düsurursun eşin bi kıskandıgını anlarsa. Ben yorumları okuyunca hiç takilcak bi kadın olmadıgını anladım,hatta senin taktıgını anlamış da üstüne geliyor baya. Boşver dostum.

Boş boş konuşup ağzının payını alınca şaka yapmıştım oluyor ya vallahi ümüğüne çökesim geliyo o tiplerin

Etrafta bi sürü adam var diyorsunuz ama bazı insanlar var etrafı değil aile içinde veya en yakın arkadaşının kocasında buluyor dermanı. Çok uzağa gitmiyor malesef . Bunun çok örneği var bence ütopik şeyler değil .

Hala nasil sacini eline almadin saskinim. Boylesine hakaret kar etmez. Sacini yolup avucuna koyacaksin ki bir daha iki dusunup bir konussun. Densiz!

X