Kocaları Değişelim!!!!

katyln

srkayln
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2017
33
23
Öncelikle başlığı görüp oha diyeceksiniz farkındayım. Ama resmen bunu kendi kulaklarımla işittim!

Şimdi konuya geçeyim hemen. Benim kendime ait güzellik salonum var. Buraya arkadaş, akraba, eş dost gelir hep. Sağolsunlar sayelerinde dikiş tutturdum.

Benim eşim 3 erkek kardeş ve sadece abisi ve eşim evli. Bu abimizin hanımı yani benim eltim sürekli benim kuaföre gelip gidiyordu. Ama kadını eş tarafım da dahil seven yok, patavatsız, ne dediğini bilmeyen biridir. Aynı mahalledeyiz ve komşularda haz etmiyor pek.

Bir gün geldi yine benim dükkana. Muhabbetler gülüşmeler falan derken eşlerden konu açıldı ister istemez. Bu bana "kız katyln biz kocaları değişelim senle. sen benimkini al, ben seninkini" dedi ben aynı böyle kaldım. :KK57:

Ne diyorsun sen be dedim açtım ağzımı yumdum gözümü, bu da üste çıkıyor şakadan anlamıyormuşum da bilmem ne. Ben bunun saçı yapmış bitirmiştim o sıra defol git dedim, bu da ne kadar tuttu vereyim paranı da gideyim diyor hala pişkin pişkin nasıl köpürdüm ama anlatamam. Verme para mara dedim kovdum.

Aradan 1 yıla yakın zaman geçti ve biz artık hiçbir şekilde gelip gitmiyoruz ama mecburi toplanmalarda görüyorum elimde olmadan. Aramızdaki olanları da eşime, anneme söyledim sadece. eş tarafım bilmiyor, kaynanam falan. o yüzden onların yanında konuşuyoruz ama benden cevap alamıyor yani asla üç cümleden fazla kurmuyorum.

bugün yine bu kadını görmek zorunda kaldım ve yine tüm pişkinliğiyle
"kocan işten çıkıyormuş" dedi. Ben yine bakakaldım. "Ne?" dedim.
"Herkes öyle diyor iş değiştirecekmiş" dedi.
"Ne alakası var öyle bir şey yok kim demiş onu?" dedim.
Sonra bu "he yanlış duydum herhalde" dedi gitti.

nasıl sinir oldum kızlar. kocamda resmen gözü var ya!!!! eşimin iş yerinin etrafında falan dolandığını görmüş eşim, kafasını eğip asla konuşmadan geçiyor gidiyor ama ben bu kadından nefret ediyorum. Sanki aramızda kavga olmamış gibi yamanıyor oradan buradan banaaaa çıldıracağım artık vallahiiii... İçim şişti dökmek istedim bu kadını ne yapayım ben? kv kp hasta insanlar söylemedik diye resmen tepemize binecek manyak kadın!!!! :sinirli:

Not: kadın çocuğuma baban nereye gitti, ne yaptı, ne etti diye gizli gizli soruyor. allahtan çocuğuma tembih ettim de bana söylüyor hemen. eşim arabayla bir yere gittiği zaman çocuğuma soruyormuş hep.

Son düzenleme:
Kaynın biliyor mu bu muhabbeti,tehlikeli bir tip zira damar kalmamiş catlamaktan...
eşi çok saf hatta aşırı saf. Zamanında işini görsün diye evlendirmişler sanırım ama kadın bildiğin oynak tövbe tövbe kötü kötü konuşuyorum şurada ama eşine söylemedik maalesef bu sebeplerden

Öncelikle başlığı görüp oha diyeceksiniz farkındayım. Ama resmen bunu kendi kulaklarımla işittim!

Şimdi konuya geçeyim hemen. Benim kendime ait güzellik salonum var. Buraya arkadaş, akraba, eş dost gelir hep. Sağolsunlar sayelerinde dikiş tutturdum.

Benim eşim 3 erkek kardeş ve sadece abisi ve eşim evli. Bu abimizin hanımı yani benim eltim sürekli benim kuaföre gelip gidiyordu. Ama kadını eş tarafım da dahil seven yok, patavatsız, ne dediğini bilmeyen biridir. Aynı mahalledeyiz ve komşularda haz etmiyor pek.

Bir gün geldi yine benim dükkana. Muhabbetler gülüşmeler falan derken eşlerden konu açıldı ister istemez. Bu bana "kız katyln biz kocaları değişelim senle. sen benimkini al, ben seninkini" dedi ben aynı böyle kaldım. :KK57:

Ne diyorsun sen be dedim açtım ağzımı yumdum gözümü, bu da üste çıkıyor şakadan anlamıyormuşum da bilmem ne. Ben bunun saçı yapmış bitirmiştim o sıra defol git dedim, bu da ne kadar tuttu vereyim paranı da gideyim diyor hala pişkin pişkin nasıl köpürdüm ama anlatamam. Verme para mara dedim kovdum.

Aradan 1 yıla yakın zaman geçti ve biz artık hiçbir şekilde gelip gitmiyoruz ama mecburi toplanmalarda görüyorum elimde olmadan. Aramızdaki olanları da eşime, anneme söyledim sadece. eş tarafım bilmiyor, kaynanam falan. o yüzden onların yanında konuşuyoruz ama benden cevap alamıyor yani asla üç cümleden fazla kurmuyorum.

bugün yine bu kadını görmek zorunda kaldım ve yine tüm pişkinliğiyle
"kocan işten çıkıyormuş" dedi. Ben yine bakakaldım. "Ne?" dedim.
"Herkes öyle diyor iş değiştirecekmiş" dedi.
"Ne alakası var öyle bir şey yok kim demiş onu?" dedim.
Sonra bu "he yanlış duydum herhalde" dedi gitti.

nasıl sinir oldum kızlar. kocamda resmen gözü var ya!!!! eşimin iş yerinin etrafında falan dolandığını görmüş eşim, kafasını eğip asla konuşmadan geçiyor gidiyor ama ben bu kadından nefret ediyorum. Sanki aramızda kavga olmamış gibi yamanıyor oradan buradan banaaaa çıldıracağım artık vallahiiii... İçim şişti dökmek istedim bu kadını ne yapayım ben? kv kp hasta insanlar söylemedik diye resmen tepemize binecek manyak kadın!!!! :sinirli:
Mümkün olduğunca muhattap olmazdım ailenin yanında bile çok kafanı bozarsa çek kenara uyar bak anneölere de söylerim kimseye bakacak yüzün kalmaz akıllı ol diye senin nerelerde dolaştığını da biliyorum sana ekmek çıkmaz benim yuvamdan derdim ahlaksızlığa bak ya o utanmıyorsa sen niye susacaksın

Degistirsin de, degismeye razilar mi acaba.

Patavatsiz insanlar, sakasida hos degil. Uzak durmakta yarar var.

Gerinip gerinip aģzının ortasına ççaaaat diye çakmak lazım. Manyak mıdır nedir

Ama yani eşinizde gözü oldugunu sanmıyorum. Siz bikere tepki vermissiniz ya, sizi sinirlendirip huzurunuzu kaçırmak için yapıyor belli.

Yoksa adam mı yok ona, azıcık göz süzse peşinde dolanacak birsürü adam olur.

Öff yok artik
Ne kiymetli kocalar
Sacma sapan sakalara bile konu olamazlar
Cok degerliler

O kocalari degiselimmi lafi diyip kavga cikartmak istedi herhalde ücreti ödemeden kacabilmek icin :KK53:

eşi çok saf hatta aşırı saf. Zamanında işini görsün diye evlendirmişler sanırım ama kadın bildiğin oynak tövbe tövbe kötü kötü konuşuyorum şurada ama eşine söylemedik maalesef bu sebeplerden
Yazık adama üzüldüm,peki esiniz ne diyor bu duruma sanirim yerinizde olsam kv ile paylasirdim durumu.

Saka bir yana patavatsiz birinin tekidir belkide sacma bir laf icin kovmak felan bence hos olmamis onun seviyesine göre bir sakadir belki.
Konusmasini bilmeyen cahil insanlarla ugrasmayin uzatmayin derim.

Art niyet varmı bilmem Patavatsız bir insan oldugu kesin.
Konu neydi ki böyle bi cümle kurdu ?

X