Kocam benden gizlice ilişki planları kuruyor?

betozulem

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2019
10
1
37
Merhaba arkadaşlar yeni evli bir kadınım. Eşimle evlenmeden önce defalarca bu konu için kavga ettik. Her defasında benim karşı çıkmalarım kavga ve birkaç defa ayrılıkla sonuçlandı. Sonrasında konular kapandı diye barıştık. Sonuç olarak evlendik. Evlendiğimden beri bana bunun konusunu hiç açmadı. Ama geçen gün onun Twitter hesabından mesajlarına baktığımda bir çift ile biz nişanlanmadan önce yazıştığını, istemediğimi ama beni içtiğim bir anda, kafam yerinde değilken bu işi yaptırabileceğini falan yazmış. Bugün de yine mesajlarına baktığımda kendine mesaj atıp, yine bu çiftlerden bir sürü insanı kendine mesaj olarak gönderip kaydettiğini gördüm. Ve yeni mesajlar, eski tarihli değil ciddi olarak fikirlerinizi merak ediyorum lütfen. Kimseye bişey bahsedemiyorum, anlatamıyorum. Kocama güvenemiceksem nasıl evli kalabilirim? Ne yapmam gerekiyor? Önceki zamanlarda konuştuğunda böyle bişey mümkün değil dedikçe, daha bu konunun üstüne gidip araştırmaları, çift bulma çabaları nedir? Ne yapmam lazım, siz ne yapardınız benim yerimde olsanız? Lütfen kırıcı olmadan, açıkça fikirlerinize ihtiyacım var

Fake değilim. Gerçekten fikirlere çok ihtiyacım var.
Evlenmeden önce kavgalarımız oldu ama konu kapandı bir daha açmayınca geçti gitti diye düşündüm. Ama şu an bu durumla karşı karşıyayım. Çok rica ediyorum fikirlerinize, izlemem gereken yola ihtiyacım var

Fake değilim. Gerçekten fikirlere çok ihtiyacım var.
Evlenmeden önce kavgalarımız oldu ama konu kapandı bir daha açmayınca geçti gitti diye düşündüm. Ama şu an bu durumla karşı karşıyayım. Çok rica ediyorum fikirlerinize, izlemem gereken yola ihtiyacım var

Nasıl kapandı bu konu.

Eşiniz grup ya da eş değiştirmeye mi zorluyor sizi.

Çiftlerin özel hayatları ve fantezileri sadece kendilerini ilgilendirir. Ama bir fantezi iki taraf da istiyorsa adı fantezi olur, aksi halde cinsel istismardır.

Ne yapmanız lazım biz söyleyemeyiz bunu.

Benden gizli görüşme yapmış başka çift ile. Bunu onun mesajlarında gördüm, gördüğümü bilmiyor daha.
Bunu bana evlendikten sonra hiç söylemedi ama gizliden gizliye araştırması var demekki hala..
Şu anki tamamen istismara zorlamaya giriyor

Twitter hesabından mesajlarına baktığımda bir çift ile biz nişanlanmadan önce yazıştığını, istemediğimi ama beni içtiğim bir anda, kafam yerinde değilken bu işi yaptırabileceğini falan yazmış.

Şu kısım çok korkunç değil mi ya.
Bu durumda bir insanın ne yapacağını bilmiyor oluşu da çok enterasan.

Hıc kimseye boşan demem de yani bu durum fikir alinacak bir konu mu sence, bu bir sapiklik, sen de sapık degilsin o halde kacarak bu sapık kocadan kurtulacaksın. O da fantazilerini yasamak istiyorsa kendine uygun birisini bulacak. Yani ben ki her zaman sakinlikten, yapici olmaktan yanayim boyle bir durumda sakin kalmaniza ve burda akil aramaniza sasirdim ilk is ve cok acil bosanmalisiniz. Bunu da normalde hic soylemem.

Benden gizli görüşme yapmış başka çift ile. Bunu onun mesajlarında gördüm, gördüğümü bilmiyor daha.
Bunu bana evlendikten sonra hiç söylemedi ama gizliden gizliye araştırması var demekki hala..
Şu anki tamamen istismara zorlamaya giriyor

O zaman yapılacak şey belli. Delilleri toplamaya başlayın.

X