Kocam çocuktan sonraa

maydanozca04

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2018
546
400
Eşim normalde ilk evlendiğimizde çok arzuladığını söylerdi hâla zaman zaman dile getirir ama çocuk(2 yaşında)olduktan sonra yaşlarımızda genç olmasına rağmen bu süreç uzar oldu. Normal de İlk üç sene , 3 4 güne bir olan 7 8 güne çıktı son 2 ayda. 4 senelik evlilik ... Cinselliği ve evliliği ayakta tutacak önerilerinize ihtiyacım var sanırım 😂

Son düzenleme:
Eşim normalde ilk evlendiğimizde çok arzuladığını söylerdi hâla zaman zaman dile getirir ama çocuk(2) olduktan sonra yaşlarımızda genç olmasına rağmen bu süreç uzar oldu. Normal de İlk üç sene , 3 4 güne bir olan 7 8 güne çıktı son 2 ayda. 4 senelik evlilik ... Cinselliği ve evliliği ayakta tutacak önerilerinize ihtiyacım var sanırım 😂
Çocuk 2 yaşında mı 2 tane çocuk mu

Eşim normalde ilk evlendiğimizde çok arzuladığını söylerdi hâla zaman zaman dile getirir ama çocuk(2) olduktan sonra yaşlarımızda genç olmasına rağmen bu süreç uzar oldu. Normal de İlk üç sene , 3 4 güne bir olan 7 8 güne çıktı son 2 ayda. 4 senelik evlilik ... Cinselliği ve evliliği ayakta tutacak önerilerinize ihtiyacım var sanırım 😂
Bornozla çay ikram et 😂

Biraz annelik modundan çıkıp Dişiliğinizi konuşturacaksınız ne diyelim.🤷

Allah bağışlasın eşinizde istek varsa çocuğun uyuduğu zamanları değerlendirin
Haklısınız 🌹Ben istediğim de o hep ister 🤩🙈ama onu daha çok kendime çekip onun istemesini sağlamak istiyorum aslında ben bu yüzden de annelik modundan çıkmam gerekiyor 😞

Sıklıgıgınız çokta az değil aslında normal kimi çiftlerden iyi , ilginizi çocuklara ve eşinize ortak bı şekilde paylaştırın ,farklılık olarak kostüm veya erotik film vs izleyebilirisniz

Eşim normalde ilk evlendiğimizde çok arzuladığını söylerdi hâla zaman zaman dile getirir ama çocuk(2 yaşında)olduktan sonra yaşlarımızda genç olmasına rağmen bu süreç uzar oldu. Normal de İlk üç sene , 3 4 güne bir olan 7 8 güne çıktı son 2 ayda. 4 senelik evlilik ... Cinselliği ve evliliği ayakta tutacak önerilerinize ihtiyacım var sanırım

Yok tek çocuk 2 yaşında düzenleme yapayım yazıya
Yani bence 8 gün çok fazla ben sekiz senelik evliyim 2 çocuk var ama yine de isteyince oluyor. Bence illa adamın size yapışmasını beklemeyin . Mesela bazen eşim istemez yorgunum yarın olsun der bende giderim sokulurum yanına öperim koklarim bibanda iş olur 😄 yada ben hiç istemem o öper koklar iş yine olur 😄 İsteyince eşinize söyleyin bunu açık açık. Yada siz söylüyorsunuz da o mu istemiyor ? Cinsellik evliliği ayakta tutar. Bence çok önemli bir konu

Sorunun kaynağı sizin aşırı anne olmanızsa bunu çözmeniz lazım, sık sık reddediyorsanız haliyle uzaklaşmıştır
mesela annelik rolundan arada eş için nasıl uzaklasabilirz bilginiz varmı ? bende ikinci çocuktan sonra ana modelinde hissediyorum kendimi ..çocuklarım için değilde eşimle ilişkimiz açısından rahatsız ediyor beni bu model...

X