Kocam eski sevgilisini unutmadı

10yıllık evlıyım 3 cocugum var 2kız 1 oglan buyuk kızım 10 yasında ortanca 6 yasında bebegım 7 aylık .kocamla gorucu usulu evlendık tanıstıgımızda bana dedi 5 yıllık ılıskım oldu cok sevdım dedı babası kız acık dıye ıstememıs kzıın aılesıde acıkmıs zaten kapanmaya yanasmamıs unuversıtwye gitmıs kız sonra bunu bırakmıs bu cok aglamjs kızda onu cok sevmıs ama aıleler uymaz dıye dusunmus kız bırakmıs bunu bıranda Soylemıstı ama ustunden 16 sene gectı hala gecen gun kızıma onun adıyla seslendı vazoları fırlattım kırdım masayı sandalyeyı fırlattım bu kız evlıydı bosanmjs bir kızı var 2011 de evlenmıs bu sene bosanmıs sosyalmedyadan gordum.sevdıgını alsaydın benı neden yaktın dedım babamın yuzunden alamadım dedı babasını aradım size hakkım haram olsun dedım bagırdım gorusmuyorum onlarla seytan gıbıler aynı zaten.Allahından bulsun hepsi
Bızımkı kadına ınstagramdan bir gun bile unutmadım senı ben senı cok sevdım demıs kadında buna hakkını helal et bende senı cok sevdım ama kısmet olmadı bızım demıs
Bana dıyokı o ınsandı dıyo senın gibi değil insandı dıyo senın dılınden beddua dusmuyor dıyo bana bunun babası malları bolusturdu kardesıne daha cok verdıler sesı cıkmadı ev al cocuklara dıyorm almıyo bana araba aldı bir annelerının ust katından baska eve zor tasındık benım kavgalarımla kurtuldum onlarla aynı aprtmanda oturmaktan
Ben bunu bosasam gidecek ona cocuklarımın rızkınıda ona yedırecek onun kzıına babalık yapacak bosamam ama ben napcam rezıl edıcem herkese bunları ben
Ben erkek nasıl ayartılır bılmem onlar gibi degilim ben gozumu kocamda actım biz duzgun buyuduk allahından bulsun hepsi
Ama benım kocamada zaten böyleleri yakısır. 10 yılda sadece ıkı kere kutladı dogum gunumu bırkere askım bıle demedi benıde yaktı
Keske ilk basta bu sorunu idikkate alsaymissiniz 5yilda az degil severek ayrilinmis birde ama kadina tekrar msj atmasi dogru degil hele kafinin cvp vermesi hic dogru degip evli ve 3 cocuklu bir adamin aklinj karistiriyor bende sevdim diyerek kadinla konusun uzak dursun yuvam yikilcak deyin bilmiyorum belki sizi anlarda uzak durur

10yıllık evlıyım 3 cocugum var 2kız 1 oglan buyuk kızım 10 yasında ortanca 6 yasında bebegım 7 aylık .kocamla gorucu usulu evlendık tanıstıgımızda bana dedi 5 yıllık ılıskım oldu cok sevdım dedı babası kız acık dıye ıstememıs kzıın aılesıde acıkmıs zaten kapanmaya yanasmamıs unuversıtwye gitmıs kız sonra bunu bırakmıs bu cok aglamjs kızda onu cok sevmıs ama aıleler uymaz dıye dusunmus kız bırakmıs bunu bıranda Soylemıstı ama ustunden 16 sene gectı hala gecen gun kızıma onun adıyla seslendı vazoları fırlattım kırdım masayı sandalyeyı fırlattım bu kız evlıydı bosanmjs bir kızı var 2011 de evlenmıs bu sene bosanmıs sosyalmedyadan gordum.sevdıgını alsaydın benı neden yaktın dedım babamın yuzunden alamadım dedı babasını aradım size hakkım haram olsun dedım bagırdım gorusmuyorum onlarla seytan gıbıler aynı zaten.Allahından bulsun hepsi
Bızımkı kadına ınstagramdan bir gun bile unutmadım senı ben senı cok sevdım demıs kadında buna hakkını helal et bende senı cok sevdım ama kısmet olmadı bızım demıs
Bana dıyokı o ınsandı dıyo senın gibi değil insandı dıyo senın dılınden beddua dusmuyor dıyo bana bunun babası malları bolusturdu kardesıne daha cok verdıler sesı cıkmadı ev al cocuklara dıyorm almıyo bana araba aldı bir annelerının ust katından baska eve zor tasındık benım kavgalarımla kurtuldum onlarla aynı aprtmanda oturmaktan
Ben bunu bosasam gidecek ona cocuklarımın rızkınıda ona yedırecek onun kzıına babalık yapacak bosamam ama ben napcam rezıl edıcem herkese bunları ben
Ben erkek nasıl ayartılır bılmem onlar gibi degilim ben gozumu kocamda actım biz duzgun buyuduk allahından bulsun hepsi
Ama benım kocamada zaten böyleleri yakısır. 10 yılda sadece ıkı kere kutladı dogum gunumu bırkere askım bıle demedi benıde yaktı
Ben daha uyanamadim galiba. Ne şimdi bu? Bunlar gerçekse acil tedavi görün. Sanıyorum eşiniz yüzünden psikolojiniz bozulmuş.

Offff bu ne ya. Adam en başta demiş birini çok sevdim diye evlenmeseydiniz madem. Düğün günü eve gelmemiş içmiş onca gurur kırıklığının üstüne iki çocuk daha yapmışsınız. Yapmasaydınız ablacım boşasaydın adamı. Elaleme artık diyeceğine kendi gurursuzluğuna bak. Kızın artığını sen almışsın üç çocuğunun babası yapmışsın bu arada :KK66:
Ağzınıza sağlık👏🏻

Bacım anlaşmalı boşan, eşinden alacağını al. Bu şekilde çocuklarına da kendine de eziyet ediyorsun. Zaten adamın aklında yıllarca başka kadın varmış, aynı çatı altında yaşasanız ne olur?

Herkes suçlu bu konuda. Herkes bile isteye 20 yaşındaki kızı yakmış. Kocası olacak adam madem unutamıyordu evlenmeseydi. Hem sevmediğin kadınla evlen, sonra onu suçla. Ne güzel dünya...
O kadınla aynı eve girmemiş ya zannediyor ki bir melek. Belki o kadını da kocası dırdırından, huysuzluğundan boşadı.
Delilleri topla, nafakanı, tazminatını al. Boşa gitsin.

Yazdığın yorumları ağzım açık okudum.hic bir kadın aldatılmayı hak etmez ama siz ediyorsunuz umarım eşin malı mülkü satarda seni boşar ozaman sende atik olursun umarım artı babadan kalan mala mülke senin kanunlar karşısında zaten bir hakkın yok hayatımda senin kadar esik bir konu sahibi görmedim sen hiç bir zaman mutlu olamazsın aşkı tatmadan öleceksin

Boşamadığın ve rezil ettigin adami daha sonra ne yapacaksin?
Adamin kalbinde baskasi varsa ne yapabilirsin? Sen de hak ediyorsun aşkim,canim denmeyi, doğum günü, yildônümünde sevgi gôrmeyi. Hayatini bu saatten sonra bi erkek icin zehir etme. 3 çocuk var nafakasi da olur.

Bu arada eşinizden boşanınca eski sevgilisinin eşinizi kabul edeceğine inanmıyorum. O zaman terk ettiği adamı yıllar sonra 3 çocukla kabul etmesi zor gibi.

Burada sucsuz hic kimse yok..3 kiside de hata var.En basta esiniz ne olursa olsun evlilik birligi icinde dram yapip eski sevgilisine yazamaz nokta!!!O eski sevgili cvp vermekle hata etmis..Siz bile bile evlenmis ustelik 3 cocuk yapmissiniz(3 cocuk bu zamanda bir erkekten yapiliyorsa adam mukemmel baba ve kocadir eger degilse neden 3)iste hanimlarin en buyuk hatasi kp arayip hakaret etmek ne curet..bak tatlim kadin vardir dunya guzelidir bir acar agzini adam kacirir kadin vardir pek alimi olmaz ama tatli dille cozer meseleleri..keskin sirke kupune zarar demisler..

Sevgili KK kadınları! Burada aldatan erkekler ve onların sevgilileri hakkında şimdiye kadar okuduklarımı başka yerde okuma ihtimalim yok. Bu bir KK klasiğidir. Şimdi bu kadına niye bu kadar yüklendiniz? Resmen sürü psikolojisi. Birkaç kişi kadını hedef aldı diye hepiniz hurraa sağlı sollu girişmişsiniz. Belli ki acı çekiyor, ne yapacağını bilmiyor. Yol gösterecekseniz gösterin, hatalarını söyleyin ama yaptığınız resmen linç. Yapmayın etmeyin.

Konu sahibi, hatayı en başta yapmışsın. Başkasını seven adamı kendine koca yapmaya çalışmışsın. Bunca yıl olmamış, bundan sonra da olmayacak. Öfkeni 3. şahsa değil muhatabına yönelt ve hem çocukların hem kendin için doğru olanın ne olduğunu sakin kafayla düşünmeye başla. Yanlış erkeklerle ömrü heba olan kadınlar psikolojik olarak da mahvoluyor. Sen de kendini mafvetmişsin. Daha fazla perişan olma. Burada "derdin para" diyenlere de bakma. Tabii ki derdin para olacak. Her ne kadar yanlış yapmış olsan da şu an yaşayan, birçok şeye ihtiyaç duran 3 çocuğun var. Bu çocuklar su yakmıyor. Onların hakkını alman gerekiyor. Sana şu an kötü gelen ama aslında senin lehine olan gelişme şu. Kocan boşanmak istiyor. Kendiliğinden evi sana bırakmaya razı olmuş bile. Araban da var. Kocana anlaşmalı boşanma karşılığında imkansız bir tazminat ve nafaka öner. Zaten o fiyatı aşağı düşürmek için sana yalvaracak. Sonra miktarı onun zorlanacağı ama kabul edeceği bir noktaya kadar indir. O sevgilisine kavuşma hayaliyle kabul edecektir. Ama emin ol o kadın da çulsuz adama gitmez. Tabii işin o kısmı seni bağlamaz. Sen kendini ve çocuklarını düşün. Tee ilk günden beri kalbi sana ailt olmayan, on yıllarca hep başkasını sevmiş, bundan sonra da sevecek olan adamın varlığı seni mutlu etmeyecek. Al parasını, posasını karıya yolla. İnan bu sinir stres yok olup gidecek. İlk defa nefes aldığını hissedeceksin. Ve belki bir gün seni gerçekten seven biriyle karşılaşacaksın.

Uzun ilişkiden çıkmış insanı birkac ay içinde şıppadanak havada kapanlar bi oturup düşünebilir mi artik? Baskasinin sümük diye attığını ilik diye kapiyosunuz sonra suç atanın oluyor nasil oluyorsa. Seninki bile bile lades hic kusura bakma. Bu mac burdan dönmez kendini yiip bitirirsin. Ya ayrilacaksin ya bosvereceksin.

eşinizin hayalleri yarım kalmış 3. kişiler sebebiyle olmamış ve ilk yaşanan ilişkiler de özel oluyor tabi. bunda onlarında çok suçu yok evlenmiş olsalar belki de geçinemezlerdi de . tabi sizle evliliği de iyi değil gibi bu da eskiye özlemi arttırabilir. siz de anladığım kadarıyla yumuşak başlı değilsiniz . zor bir durum herkes için ne diyebiliriz ki ama aklıselim düşünüp ikiniz de birbirinize dönmelisiniz

O neydi kizzzz 🤣🤣🤣 ne okudum ben 😅😅 bacım bu ne öfke ya görücü usulü evlenmişsin adam beni sevmiyor diyerekten zaten üstüne başkasını seven adamdan 3 çocuk yapmışsın. Mala mülke konmussun 😅😅 boşan bence bu öfke seni yer bitirir kanser olur üç beş yıla kalmaz gidersin çocuklarına da artık‼️ dediğin kadar bakar. Bı kurtar kendini ya bu eski kafadan çıkın artık. Eşin seni insan olarak bile sevmiyor. Burda en büyük suç ailenin . Üç hayatı mahvetmisler. Karşı tarafta mutlu olamamışki ayrılmış yani . Eşinin ana babası iki insanı ayırdığı gibi birde senin hakkına girmişler. Gelsin oglumuzun başında dursun yemek ev işi çocuk falan işlev bu. Onun için sen çocuklarının hakkı olan parayı al kendine bir hayat kur. Sevdiğim adamla evlendim sevgisini göstermese zoruma gidiyor birde senin gibi olsa düşünemiyorum

Böyle insanlar en nefret ettiğim tür her insanın bir dönem sevdiği insan ölür hayatında az yada çok kara sevda yada şıpsevdi ama evlendi isen onu gomeceksin eşine ailene yansıtmayacaksin unutmak zorunda insan yeni bir aile kurdu ise karsisindakini sevmese bile aile yapısını düşünüp saygı duymalı evlendiği insanın ne suçu var hayatı ona zindan ediyor birde çocuklar var sadece kendini düşünen bencil insan artık öyle bir durumda insan kendinden vazgeçmeli ailesini düşünmeli yıllar geçmiş bari kendin ve sevdiğin mutlu olmadı colugunu cocgunu mutlu et yada hiç evlenmeseydin

39 sayfanin tamamini okudum. Nerde benim odulum???? :KK70: Yazmak istedigim yorumlar cesitli sayfalarda yazildigi icin soyleyecek bir seyim kalmadi. Zaten konu sahibi de ucmus. Ancak insan ektigini bicer sozunun karsiligini goruyoruz. Zihniyeti kotu, sevgisiz bir insan konu sahibi. Karsiliginda yuvasinda huzur kalmamis. Adamin unutacagi varsa da unutamamis. Ayrica uslup bu kadar cirkin olmasa herkes konu sahibine hak verecekken sonuc ortada. Uslup insani rezil de eder vezir de.

esiniz size aslinda baskasini sevdigini evlenmeden once soylediyse eger ikiniz de esit derecede hatalisiniz bence. ve bosanmamakla kocanizi degil kendinizi ve cocuklarinizi cezalandirirsiniz. boyle hayat gecmez.
Böyle kabul ediyorlar, sevseydi onlar evlenirdi diyorlar sonra vay efendim unutamadı.
O kızım dugun gunu esım eve sabaha kadar gelmedi bende sosyalmedyadan kurcaladıgım ıcın bılıyodum o gun dugun oldugunu sabah karsı geldı eve ıcmıs bıde normalde ıcmez o gun ıcmıs
Dinledigi sarkılar bıtmez hep böyle kavussa anlardı ne oldugunu kavusamadı ya ondan kıymetli
Kavuşsaydı evet bu kadar heves olmazdı da, ne olduğunu anlardı derken ? bende yakın zamanda böyle bir ayrılık yaşadım ailem vs sebeplerle ve karşı taraf hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi tercih etti, kızda dünyadan bi haber tabi "ehehe olur hadi evlenelim" dedi, ilerde yaşayacakları böyle olursa kendi tercihi niçin kadını suçluyorsunuz :KK43:
Kocanız kadını ayartmaya çalışıyor gibi
Ben kadının ima ettiğiniz gibi ahlaksız olduğunu düşünmedim
Ama eşiniz olabilir 🤷🏻‍♀️
Gel git haller, bir bunalımda olabilir mi bu adam acaba?

X