Kocam eski sevgilisini unutmadı

O zaten suclu sucsuz demıyorm ben ama kadında ona neden yuz verıyo ben kocamın yuzunede dıyorum cocuklar olmasa bırgun durmam dıye ben onun mutlu olqcagınada ınanmıyorjm cunku cocukları gormeden duramaz
Ama kadınla gorustuklerını ısptlayınca o zaman ortalkk karısacak zaten
Cunku o mesajı yazdıgı gunden beri iyice ruh gibi hep dalgın hep dusunceli onada dıyorum o benım gıbılere degıl anca yollulara layk zaten ama cocuklarımıda ayırmak ıstwmıyorum bosanmıcam demıyorm bosanıcam ama rezıl etmeden değil
Abla Allahını seversen kocanın ne kadar malı var? 3 çocuklu içi geçmiş adamı karısından ayırıp evlenmeye değer bir miktar mı bilmek istiyorum.

Konu sahibi de ne yapacağını bilmiyor galiba tam olarak , ilk mesajında rızkımızı ona yedirecek asla boşamam dedi , sonraki mesajlarında boşamıcam demiyorum boşucam ama rezil edip öyle boşucam dedi . Ya farkında değil , ya da daha fazla tepki çekmemek için laf değiştiriyor bilemedim .
Yok hala rizkimi yedirmem diyor. Orasi degismedi bir tek.

Sadece para degıl konu zaten ama ben kocamın yuzunede dıyorjm sana gelen parana mulke gelır zateb dıyorum bana sende o zaman ona geldın dıyoe ben ona mala mulke gelmedım ama cocuklarımın rızkını yedırmem dıyorm
Bu mal mülk dediğimiz ne kadar acaba ben merak ettim 👀

Birde eşinizin değil ailesinin malı mülkü bunlar çok büyük ihtimalle, ne dersiniz buna?

Çöp kutusu kapağı açık kalmış gibi okuyorum mesajlarını konu sahibinin. Tam mahalle ağzı. Mallara kafayı takmış mal da mal. Adam inşallah boşanır. Aldatma var mı yok mu ona girmiyorum ama sizle ömür geçmez. Versin bir kaç ev öyle kurtulur herhalde.
Biriside yazmis sivri dilli ondan ahaha sivri dilli bu mu bu bildigin cirkef ve mahalle agzi ay okadar seviyesizki adam 10 sene ayy yazik yaa

Sadece para degıl konu zaten ama ben kocamın yuzunede dıyorjm sana gelen parana mulke gelır zateb dıyorum bana sende o zaman ona geldın dıyoe ben ona mala mulke gelmedım ama cocuklarımın rızkını yedırmem dıyorm
Ya oyle bir soyluyorsun ki mal mulk para... hani sanirsin ki adamin hanlari villalari yatlari var. Bir ev, o da kayinpederin, bir de araba. Mal mulk dedigin kayinpederin mali mulku. Kayinpeder isterse kimseye birakmaz satar savar. Sizin evlilik suresince edindiginiz tek mal araba. Bunun icin mi bu kadar tantana?

Abla Allahını seversen kocanın ne kadar malı var? 3 çocuklu içi geçmiş adamı karısından ayırıp evlenmeye değer bir miktar mı bilmek istiyorum.
Acun bu kadar kıymetli değil yav her gelen boşuyor:KK70:

İşte sana demiş ya sevdiğim vardı diye peki o zaman sen ne demiştin? Nasıl karsılamıstın bu durumu?
Bu kadar unutmucanı nerden bıleyim o söledi böyle böyle 5 sene beraberdık cok sevdım dıye bana bırkere askım bıle demedı zaten dogumgunumu 2 kere kutladı sadece ondada annesınıde cagırdı ılla benım annemler gelir kendı annesını de cagırır annesı zaten ne var nolcak söylese adını dıyo annesı sevıyomjs o kızı zaten zamaındqn onuda ogrendım

X