Kocam eski sevgilisini unutmadı

Gorucu usulu işte ama benım hayatımdakı ilk erkek o ben bırtek onu tanıdım
Sürekli bunu vurguluyorsunuz. Hayatınızdaki ilk erkek eşiniz olunca ne oluyor? Merak ettiğim için soruyorum. Bu durumun sizi daha iyi bir kadın yaptığını falan mı düşünüyorsunuz?

Sizin bu kocaya bu kadar yapışmaktaki tek olayınız mesleğiniz, maaşınız, gururunuz olmaması.. adamı böyle kabul edip yeterki bana baksın modundasınız. herkesi kendiniz gibi sanıp kadına çocuklarımın rızkını yedirecek, gelen paraya gelir, mal da mal.. her mesajınız bunlarla dolu. Bir arabanız varmış ne malından bahsediyosunuz ev bile alamamışsınız kayınbabadan?
Oooooooooooooooooooo bence bu yorum tek başına bile yeterdi füze atsaydin bacumm🤣🤣🤣

Bu kadar unutmucanı nerden bıleyim o söledi böyle böyle 5 sene beraberdık cok sevdım dıye bana bırkere askım bıle demedı zaten dogumgunumu 2 kere kutladı sadece ondada annesınıde cagırdı ılla benım annemler gelir kendı annesını de cagırır annesı zaten ne var nolcak söylese adını dıyo annesı sevıyomjs o kızı zaten zamaındqn onuda ogrendım
Hım sana sevdim dedi seviyorum demedi yani sadece geçmişini bildirdi öyle mi?
Bir de esinizin mal varlığı ne kadr? Çok mu zengin bu adam?

Bu kadar unutmucanı nerden bıleyim o söledi böyle böyle 5 sene beraberdık cok sevdım dıye bana bırkere askım bıle demedı zaten dogumgunumu 2 kere kutladı sadece ondada annesınıde cagırdı ılla benım annemler gelir kendı annesını de cagırır annesı zaten ne var nolcak söylese adını dıyo annesı sevıyomjs o kızı zaten zamaındqn onuda ogrendım
Sen bırak o kadını, garanti başka kadın var. Erkeklerin kalbi otobüs olmaya müsait, malum.

Abla kayınpeder evlenmeyi demiş tamam arayıp kızmışsin.
Kayınvalide kızı seviyomus onu da arayıp kızma artık.
Bide kocan gelmedi mi daha güzel güzel konuş bakalım ne diyecek.kavga etme gece gece artık.

Bunları tek tek mı yazayım var malı mulku babasından kalöa ısyerı var bende ona gelenın buna gelecegınınsoyluyorım yalanda degıl
Tam da tahmin ettiğim gibi mal mal dediğiniz kayınpederinin malı.
Sizde onun derdine düşmüssünüz. Çocuk çocuğumun rızkı diye.
Bırakın bu hesapları.
Çocukların dededen ne kadar kalacağı meçhul para pula değil, normal bir aile yaşantısına ihtiyaci var.

Ya oyle bir soyluyorsun ki mal mulk para... hani sanirsin ki adamin hanlari villalari yatlari var. Bir ev, o da kayinpederin, bir de araba. Mal mulk dedigin kayinpederin mali mulku. Kayinpeder isterse kimseye birakmaz satar savar. Sizin evlilik suresince edindiginiz tek mal araba. Bunun icin mi bu kadar tantana?
Cocuklara ev alsın ıstıyorm almıyo yazlık aldı ısrarlarımla bana sus dıyo hep hangı kadın konusmaz annesı konusmuyomu ger evde kavga olur sankı bır ben konusuyorö gıbı

Artiklik şuradan oluyor adam mesaj atıyor o kadın da cevap veriyor iste burda o kadin "artik" oluyor cunku cevap verdigi adam eskisi sevgilisi olabilir ama çocuklu ve evli bir adam bunun ahlaki olduğunu savunmamı beklemeyin benden ve bosanmis bir kadin olabilirsin normal bi durum ama ahlak yoksunu isen ahlaksizsindir benim gozumde.
Konu sahibininde bunu demek istediğini düşünüyorum açıkçası ne kadar hakaret etse yüreği soğumayacak, üslubu ters olabilir ama aldatılmış bir kadın benim nazarımda.
Sende konu sahibinin ikinci uyeligi degilsen bende birsey bilmiyorum ..

Bunları tek tek mı yazayım var malı mulku babasından kalöa ısyerı var bende ona gelenın buna gelecegınınsoyluyorım yalanda degıl
Bunların bir çoğu babasının değil mi? Ne malûm onları da diğer çocuklara vermeyeceği? Ben o kadın olsam böyle yaş tahtaya basmam yani.

Gorucu usulu işte ama benım hayatımdakı ilk erkek o ben bırtek onu tanıdım
Sen yat kalk seni görücü usulüyle evlendirmişler, 3 çocuğun olmuş. Böyle bir kafayla biriyle flört edip, sevgisini kazanıp evlenmeye ikna etme ihtimalin var mı sanıyorsun? 👎🏻 Senin kocan başı açık diye ailesine kabul ettiremediği o kadını, şimdi artık haliyle ve başkasından yaptığı çocukla kabul ettirmezse ben bir şey bilmiyorum✔️ Sende acil tarafından biraz kalbini temizle, kocandan olduğunla kal. Çocukların bari babasız kalmasın.

Cocuklara ev alsın ıstıyorm almıyo yazlık aldı ısrarlarımla bana sus dıyo hep hangı kadın konusmaz annesı konusmuyomu ger evde kavga olur sankı bır ben konusuyorö gıbı
Tamam yazlık var araba var işyeri var bide kayınvalide in evinin ust katında daire var.dogru mu bu kadar mal varligi

B
Hepimiz çocuktuk hangimize ailemiz ev aldı ki ? Size aldı mı aileniz ? Sizin orda her çocuğa ev almak gelenek mi ?
Çocuklara huzurlu bir ortam sağlayın ve eğitimleriyle ilgilenin . Yarın bir gün Allah onları da ev Bark sahibi yapar .

Nasıl haklıyken haksız olunur, işte böyle. Üslup yerlerde.
Gerçi başkasını sevdiğini bile bile evlenmişsiniz pek de beklenmedik şeyler değil yaşadıklarınız, malumun ilanı.

X