Kocam eski sevgilisini unutmadı

Yalnız konu sahibi kusura bakmayın ama burada eski sevgilisi ailesi onları onaylamadı diye terk edilen bayanların, adamlara ettikleri beddualardaki evlenmesini istediği kadının ete kemiğe bürünmüş halisiniz. Bence biraz kendinizi sevmeyi deneyin, siz kendinizi sevmediğiniz için ne eşinizi ne evlatlarınızı seviyorsunuz. Kendini seven insan karun kadar zengin olsa bile daha başında başkasında gönlü olduğunu söyleyen böyle bir kocayı kendine layık görüp evlenmez. Kadın para için gelir diyip duruyorsunuz ama sizde para için sizi sevmeyen adama , kayınvalide apartmanına razı gelmişsiniz. İnsan bütün evliliği boyunca kendisini sevmeyen bir adamın ve babasının parasını bu kadar diline dolamaz. Bitip giden ilişkiyi bu kadar ağzına sakız etmez. Sizden önce eşinizle ilişki yaşayan kadına etmediğiniz hakaret yok, kadının resimlerine bakıp kritik yapıp, kocanıza kendinizi övmüşsünüz şaka gibi.. Üstelik kadının peşinde dolaşan boşanmaya senelerdir yanaşmayıp, çocuk üstüne çocuk yaptığınız eşiniz olduğu halde. Tüm bu rezil kavgala evlatlarınızda şahit oluyor.
Ayrıca bir genç kızı bekar bir erkekle sevgili olması namussuz ve yollu yapmaz; tıpkı para için sizi sevmeyen bir adamla evlenip ilk defa onunla birlikte olmanızın sizi yüksek ahlak sahibi yapmayacağı gibi. Sizinde kızınız var genç kız olduğunda temiz duygularla bir erkekle arkadaşlık kursa ve ayrılsa kızınız sizin tabirinizle yollu mu olacak o zaman

Son düzenleme:
Ama sadakatsizde Gönül Güçlü de en önce çocuklarımın geleceği çar çur olacak diyordu , kocasının oğlu çıkınca meydana .

Sadakatsiz izlemedim hiç. Ben hep belgesel izliyorumsdfgh
Şaka bir yana, sadakatsizi gerçekten izlemedim ama parayla ilgili bu kadar çok konuşması garip geldi. Yoksa insan tabii çocuklarının geleceğini düşünür.
Konu sahibi de kocasına çok bayılmıyor bence. "Ben onu çok sevdim, bana bunu nasıl yapar" gibi bir şey yazdığını görmedim.
Yazdıklarına bakınca eski sevgili hep evliliklerindeki bir gölge gibi, sürekli lafı geçmiş kadının.
"Ben başkasını seviyorum" diyen adamla para için evlenip 3 çocuk yapmış gibi duruyor buradan bakınca.

B

Hepimiz çocuktuk hangimize ailemiz ev aldı ki ? Size aldı mı aileniz ? Sizin orda her çocuğa ev almak gelenek mi ?
Çocuklara huzurlu bir ortam sağlayın ve eğitimleriyle ilgilenin . Yarın bir gün Allah onları da ev Bark sahibi yapar .
O da buyuduklerınde alırım dıyo onun ımkanlarıma sahıp olan herkes yapr alır o ınatla almıyor guvence olsun ıstıyorum

Sadece para degıl konu zaten ama ben kocamın yuzunede dıyorjm sana gelen parana mulke gelır zateb dıyorum bana sende o zaman ona geldın dıyoe ben ona mala mulke gelmedım ama cocuklarımın rızkını yedırmem dıyorm

Siz neyine gittiniz peki?
"Para için değil" diyorsunuz, tamam. Ama sizi sevmediğini de biliyormuşsunuz. Neden evlendiniz o zaman?
"Amaan yollunun tekiyle gezip tozdu ama benimle evleniyor. Olması gereken zaten bu" diye mi düşündünüz? Hiç mi "ben ne yapıyorum" demediniz?

Cocuklara ev alsın ıstıyorm almıyo yazlık aldı ısrarlarımla bana sus dıyo hep hangı kadın konusmaz annesı konusmuyomu ger evde kavga olur sankı bır ben konusuyorö gıbı
1. Iyi de babalari vefat ettiginde cocuklarin hakkini alacak zaten. Siz de bosanirken de hakkinizi alacaksiniz. Niye hala israr ediyorsunuz ki?
2. Her evde evet tartisma olur ama sizin tavriniz cok itici. Yapici degilsiniz.
3.Agzinizdan da mal mulkten baska birsey cikmiyor. Allah gozunuzu doyursun. Ben de sandim ki adamin trilyonlari var.

Son düzenleme:
O da buyuduklerınde alırım dıyo onun ımkanlarıma sahıp olan herkes yapr alır o ınatla almıyor guvence olsun ıstıyorum
Abla oturudugun evi al çocuklarla otur.araba da senin üzerine zaten.nafaka da alırsın çocuklar için.
Kocan eve geldi mi yoksa ayrı mı yaşıyorsunuz artık.

Ee napalım ödül mü verelim?
Sabahtan beri bunu vurguluyor. Nedenini aşırı merak ediyorum. Kendince savunma mekanizması geliştirmiş gibi duruyor. Çok ilginç bir kişiliğe sahip. Sanırım ilk tanıştığı kişiyle evlenmeyenleri, boşanmış insanları da kendi söylemiyle artık ve yollu olarak görüyor.

Siz neyine gittiniz peki?
"Para için değil" diyorsunuz, tamam. Ama sizi sevmediğini de biliyormuşsunuz. Neden evlendiniz o zaman?
"Amaan yollunun tekiyle gezip tozdu ama benimle evleniyor. Olması gereken zaten bu" diye mi düşündünüz? Hiç mi "ben ne yapıyorum" demediniz?
Bu kadar sene unutmucagını dusunmedım adını söyleyecek kadar ınstagramına baktım kadının adını aratmıs sonra sıfresınıde degıstırdı telefonjnn zaten

Ben seni anladım. Çocukları da bu düşünceyle yapan çok insan var.. yoksa mutsuzsa neden sürekli çocuk yapsin ki.. baya baktım yorumlarına maalesef sonuç bu.

X