Kocam eski sevgilisini unutmadı

Yok dıyosunuzda var kopyalamaya calısırken karıstı kadında cevap yazmıs olmaz dememıs
Adam sizi sevmiyor, sevmiyor sevmiyor. Bu sizi rahatsız etmiyor da eskiye olan sevgisi sizi rahatsız ediyor.
Hayret ediyorum ya, eşim bugün beni sevmediğini söylese ben buna üzülürüm, birini sevmesine değil.
Çok değişik bir kafa yapınız var.
Zor bir insansınız, kocanız haklı geçimsiz birisiniz belli

Senin derdin kocan değil o kadın
Hayret ya takıntı olmuş

O kadın yok ya.yok hayret valla o kadin gitmiş hayatınız da yok demekten biz bıktık sen halen ordasın

O kadın o kadın derken kocan başka kadınla evlenirse ne olucak...O zaman mesele bitecekmi
O zaman herşey sut liman mi

Ne diyeceksin o kadına ne diyebilirsin
Öyle demıcekler 3 cocugunu bıraktı utanmadı gitti dıcekler hıcte ılk askına gitti demıcekler kendını rezıl edecek cunku burda tanınıyor onlar o mesajlarda konusmlarn devamında neden bır anda kapı duvar oldun benı yapayanlız bıraktın demıs bu kadar sene gecmezmı gecmedı demıs babamda cok pişman annem hala konun acılınca aglıyor demıs (seytan dıye bosuna demıyorjm )ben senı tahmn ettıgınden cok sevdm mahfoldum ben demıs her gun dusundum bır gun olurda kavusurmuyuz diye benım neden ımtıhanım bu kadar zor oldu demıs keske bır kahve ıcıp konusabılsek demıs kadın da keske ama bızım ıcın artık sartlar ıyıce zor demıs ama hayır olmaz dememıs anlıyomusunz hayır olmaz demems
Nasıl yok var dıyorum

Gecımsız olup olmadını bılmıyorm zaten bu kadar 16 sene unutmamazlık olmazdı dıyorm kavussaydı anlardı dedm ben onada dedım

Tamam kavuşsun anlasin

Sen çekil aradan belki seninde hayatına biri girer dünya da bir bu adam yok ya

Sana dünya.kadar hakaret eden senin yüzünü gormek ıstemiyorum sevmiyorum diyen adam var sen neyin mücadelesini veriyorsun

Adam diyeceğini demiş ya senin kafan basmıyor mu

BU ADAM SEN.NE YAPARSAN YAP SENI ISTEMIYOR

Öyle demıcekler 3 cocugunu bıraktı utanmadı gitti dıcekler hıcte ılk askına gitti demıcekler kendını rezıl edecek cunku burda tanınıyor onlar o mesajlarda konusmlarn devamında neden bır anda kapı duvar oldun benı yapayanlız bıraktın demıs bu kadar sene gecmezmı gecmedı demıs babamda cok pişman annem hala konun acılınca aglıyor demıs (seytan dıye bosuna demıyorjm )ben senı tahmn ettıgınden cok sevdm mahfoldum ben demıs her gun dusundum bır gun olurda kavusurmuyuz diye benım neden ımtıhanım bu kadar zor oldu demıs keske bır kahve ıcıp konusabılsek demıs kadın da keske ama bızım ıcın artık sartlar ıyıce zor demıs ama hayır olmaz dememıs anlıyomusunz hayır olmaz demems
Nasıl yok var dıyorum
Kocanıza çok çok üzüldüm ben ya. Yazık olmuş gerçekten

Kocanıza çok çok üzüldüm ben ya. Yazık olmuş gerçekten
Evlı uc cocuklu adamla kadının konusmasını yazıyorum onamı uzuluyosnz bıle bıle yazıyor evlı cocuklu oldugnu tamam benı baglayan kocam ama kadınınn hıcmı sucu yok böyle yzmakta ıyıce ruh gibi oldu adam

Nasıl yok var dıyorum
Siz akıllanmazsınız. Malı mülkü çocukları kaybedince aklınız başınıza gelir belki ama ona bile ihtimal vermiyorum.

Nasıl yok var dıyorum

Offff allahım düşüp bayilicam

Senin yüreksiz gerizekalı kocan kadına öyle demiş kadın böyle demiş

Eeeeee

Onlar demişler yazmışlar

Ya sen git bunların hayatından halen demiş dememiş
Sen çocuklarını al bir ev alsınlar nafaka versinler sen hayatını kur

Bırak herkes ne halt ederse etsin yahu

Bilerek mi yapıyorsun seni anlıyorum ama öfkene yenilme diyorum

Halen ayni yerdesin kendine yapıyorsun kendine

O kadına hıc kızmıyomusnz evlı karsısındakı sonucta evlı uc cocuklu bır adam bu bunun hıc oneml yokmu böyle olmasınn
Abla geri dönmüşsün ama sinirin geçmemiş.sen hep kadına kiziyosun ya biraz da kocana kız artık.bak senle beraberken kadını unutmamış.sonra mesaj yazmış.kizina onun adıyla seslenmiş.once kocan suçlu abla.

Kadın ne yapmısskı sız artık fılan dıyorsunuz. Bence hep bu tarz konustıgunuz ıcın esınız ona daha cok baglanmıstır. Burda bıle kavga eder gıbı yazı yazmıssınız evde dusunemoyorum. Tamam kotu bısey ama yapacak bısey yok esınızle anlasın versın evınızı nafakanızı bosanın en guzelı bu

Evlı uc cocuklu adamla kadının konusmasını yazıyorum onamı uzuluyosnz bıle bıle yazıyor evlı cocuklu oldugnu tamam benı baglayan kocam ama kadınınn hıcmı sucu yok böyle yzmakta ıyıce ruh gibi oldu adam
Anlamıyorsunuz galiba.
Kadın birşey yapmamııııııışşşş yapmamış.

Konu sahibi sanırım şokta ve belki bu şok nedeniyle sinirlerine hakim olamıyor.

Koca kişisi desen zaten hatalı, sevmediyse 3 çocuk neden yapıyor, ayrı konu.

Ben asıl “kadın ne yapmış ki” diyenlere şaşırdım. Tamam adam başlı başına bir hata da bu hiç bir şey yapmamış denilen eski sevgili şahsiyeti, evli bir adama ben de sevdim bıdı bıdısı yapmış. Yahu adam evli, ne diye cevap yazıyorsun, bu konulara giriyorsun. Bu da pek masum değil.

Nasıl yok var dıyorum
Ben bu filmi çok izledim. Kimse rezil mezil olmuyor. Kendini avutma, gerçeklerini kabullen, bu hırsla sonun iyi değil.

Basbayağı yol yapıyorlar. Kocan kaypağın teki. Kadın da "hadi beni ikna et" diyor. Bu adamla bunları bilip de nasıl aynı yatağa gireceksin? Burada dalga geçenlerin, sana olan nefretlerinden bu yazdıklarına sevinenlerin aksine ben senin için üzülüyorum. Kimse böyle bir adamla bu onursuz hayatı yaşamaya layık değil. Umarım kendine gelir, yoluna bakarsın.

Nasıl yok var dıyorum
Bunları bildiğiniz halde hala o adamla nasil aynı evde yaşarsınız bunu aklım almıyor ya

Ben o adamı ligme ligme edesim geliyor
Iki kadının da hayatını mahvetmiş

Dengesiz şuursuz ne isteğini bilmeyen biri
Ben konu sahibinin bilerek evlendiğini kaçırmışım. O kadına aşık olduğunu bildiği halde evlenmiş. Adam unutamadığını bile söylemiş. Oldukça dürüst davranmış. Konu sahibi kendi hayatını kendi mahvetmiş

Dogru soyluyosunda ben hazmedemıyorum benım yıllarımın böyle gecıp bıde ustune onun mutlu olma ıhtımalını ve buna kızıyosunz ama gıdıp baskasını rahat ettırecegı dusuncesını hazmedemıyorm
Gecen aksam kendıne gel dedım bosanmak yok ınsan gıbı cocukların basında durcaz dedım bana dıyokı sen gercekten normal deılsınn ben senle belamı buldjm dıo
Bence de kocan bu söylediğinde çok haklı, senle belasını bulmuş 🙄

hem size çok kızdım hem de çok üzüldüm, yazık el değmemiş olacaz diye gül gb gençlerimiz hayatı görmeden tanımadan hooop evleniyor. Sahip olduğunuz tek hayatı bir inat uğruna bozuk para gb harcadığınızın farkında bile değilsiniz... inatla içinde olmak istediğiniz tüm bu gergin stresli evlilik size ağır sağlık sorunları olarak geri dönecek korkarım.

oysa başka seçenekler de var, duyguların stabil olduğu, huzur ve tatminin olduğu kendine ait bir düzen, bir iş, kendi paran ve tercihlerinin olması, çocuklarını layıkıyla büyütüp sağlam şekilde yetiştirmek... hatta belki de sizin de sevileceğiniz yeni bir ilişki yeni bir hayat arkadaşı... sırf maddi olanakları yüzünden ve inadınızdan bırakmadığınız şu gurursuz şu cehennem gb evliliği tek yol sanmanız...

Dün çok gıcık olmuştum ama bugün tüm kalbimle üzülüyorum, inşallah şu psikolojiden sıyrılıp kendinizi kurtarırsınız.
Allah gözünüzdeki perdeyi kaldırsın

Basbayağı yol yapıyorlar. Kocan kaypağın teki. Kadın da "hadi beni ikna et" diyor. Bu adamla bunları bilip de nasıl aynı yatağa gireceksin? Burada dalga geçenlerin, sana olan nefretlerinden bu yazdıklarına sevinenlerin aksine ben senin için üzülüyorum. Kimse böyle bir adamla bu onursuz hayatı yaşamaya layık değil. Umarım kendine gelir, yoluna bakarsın.
Yok artık o kadar da değil. Kadın gerçekten acınacak halde, üzgünüm ama birçoğunu da kendi eliyle etmiş. Bari şu saatten sonra aklını başına alsın elindekilerden de olmasın diyoruz. Buna sevinecek kadar yoz değilim, kendi adıma konuşayım.

Ben en çok şunu merak ettim, kadının eski kocasına ne yazacaksınız?
Bunu söylemeniz içler acısı gerçekten. Bakın sizin görüp tanımadığınız medeni dünyada insanlar birbirinin malı değildir, anlaşamazlarsa boşanırlar veee...
Bitti, bu kadar.
Boşanmış ablacım kadın. Eski kocasının malı değil ya. Adama ne eski karısının ne yaptığından?

Zaten kadının eşinize yüz verdiği de yok. Seneler önce kestirip atmış.
Şimdi ne yapsın evlenirken de boşanırken da babasının ağzının içine bakan 3 çocuklu adamı?

Hadi diyelim yüz verdi, konuştular, görüştüler, siz de bunu ortaya çıkardınız. Yani ne olacağını sanıyorsunuz ki?
Kadınları eve kapatan, kimseyle görüşmesine, tanımasına, sevmesine fırsat bırakmadan 1 haftadır tanıdığı adamla evlendiren insanlar kocanıza ne diyecekler?
İlk öğrendiklerinde olayın şokuyla "vah vaaah bak bilmiyorumnapacam'ın kocası ne yapmış püüü" derler. Olay yatışınca da size "3 çocuğun var nereye boşanıyorsun, erkek adam sonuçta olur öyle şeyler. Görme, bilme otur çocuklarına bak" derler.
Boşanmış birine "başkasının artığı" yakıştırması yapmayı kafanıza kazıyan zihniyet eşinize hesap soracak sanki.

Kendiniz ve çocuklarınız için yapacağınız en iyi şey eşinizle mallar, velayet ve nafaka konusunda anlaşıp rezillik çıkarmadan boşanmak olur.

X