Kocam eski sevgilisini unutmadı

Yahu hadi ordinaryüs uzmansın falan hatta ama be mübarek hiç bir psikiyatrist kalkıp da kocası böyle olan kadına yuvayı dişi kuşu yapar der mi ya🤦🏼‍♀️Sanki psikiyatrist değil de nenem konuşmuş hoş o bile böyle demez de neyse
İnsanlar kendi zeka seviyelerinde yalan söylermiş. Kendinden zeki olanlar anlarmış yalan söylediğini. Bu da kendi seviyesinde söylemiş işte. Baş danışman olarak ben inanmadım 😂

Kadin kocanızi ayartmamis ki kocaniz ona mesaj atmış
Bakin psikolojiniz bozulur boşanmasaniz da aralarında bir sey olacaksa engel olamazsiniz hirsinizi anlıyorum haksiz da bulmuyorum kocanjza sinir olmussunuz ama bosanin ve iyilesmeye bakin boyle hayat hepinize zor

ben özel bir hastanede psikiyatri uzmanı doktorum bence yanlış yapıyorsunuz insan kötü ayrılmadıysa eski sevgilisiyle selamlaşbilir hatta hala arkadaş olarak sevebilir ailenin sadece başı açık diye ayırması çok yanlış olmuş vazo kırmanız yanlış bir insanın eşine aşık olmasa bile gönlünü almak için seviyorum demesi gerekir kocanızın sonuçta aşık olmazsanız evlenmeyecek misin eşnize senin kısmetin benmişim üzülme deyin ve toparlayın unutmayın yuvayı dişi kuş yapar. mutlu ve huzurlu yuva dilerim size

bir daha okudum diyor ki sayın psikiyatri uzmanı

kocanıza kısmetin benmisim üzülme den ve toplayın diyor

vay be dedim demek ki sihirli sözcük kelime buydu...yaz yaz destan yazdık

birbirimize girdik ama bunu demek aklımıza gelmedi

gerçekten uzman olmak işinin ehlinden olaylara bakmak ayrı bir şey

ben özel bir hastanede psikiyatri uzmanı doktorum bence yanlış yapıyorsunuz insan kötü ayrılmadıysa eski sevgilisiyle selamlaşbilir hatta hala arkadaş olarak sevebilir ailenin sadece başı açık diye ayırması çok yanlış olmuş vazo kırmanız yanlış bir insanın eşine aşık olmasa bile gönlünü almak için seviyorum demesi gerekir kocanızın sonuçta aşık olmazsanız evlenmeyecek misin eşnize senin kısmetin benmişim üzülme deyin ve toparlayın unutmayın yuvayı dişi kuş yapar. mutlu ve huzurlu yuva dilerim size
İroni yaptığınızı düşünerek şu yazdıklarınızı sadece gülebiliyorum uzman doktor hağğnımm

O zaten oturuyor gıdemez zaten ben sevılmemeyı kabul ettım cocuklarınbırakamaz zaten daha sımdıden buyuk kızım farknda babam evde mutsuz dıyo ama ben suna emınım bızı bıraksada mutlu olamaz o kadar sevıyorsa kadını kendı bosasın gtsın bakalm rezıllıgıde goze alamaz zaten evet bende maddı olarak rahat olabılırım cokta dahada rahat olabılırdım cocuklara ev al dedıgımde almıyor ıstese alır
Siz benı elestırıyosunz cunku ben herseyı oldugh gibi anlatıyorm eger ben oldgu gıbı anlatsam dıger kadn ıcınde benım dedıgımden daha cok sey derdınız belkıde
Cunku oda kocama yuz verıyor hernekadar benı ılgılendıren kocam olsada bende o kadını al bak senın olsun demıcm
vay be sizin gibi cahil insanlar baskalarinin gunahina girebiliyor, baskasinin artigi diyebiliyor, kendisine bakmadan karsisindakini suclayabiliyorken maddi anlamda o kadar doyumsuz ki esi cocuklarina ev almadi diye hayiflanabiliyor, biz de her gun aksama kadar calisip uzerine size akil veriyoruz.

güzin abla dah uydu sanki

baksana ne diyor...kocana de kısmetin benmisim üzülme den ve toplayın diyor..

Biz bunu niye düşünemedik acaba birbirimize girdik:KK57:
Kocam sifonu çekmiyor konusuna üşüyordur adam yardımcı ol demiş sjsjdjd

Eğer malını kadın yemesin diye boşanmak istemiyosan mesajları git mahkemeye sun aldatıyo beni diye alırsın tazminatını tek derdin mal olsun elbet bi yolu bulunur

X