Kocam eski sevgilisini unutmadı

ben özel bir hastanede psikiyatri uzmanı doktorum bence yanlış yapıyorsunuz insan kötü ayrılmadıysa eski sevgilisiyle selamlaşbilir hatta hala arkadaş olarak sevebilir ailenin sadece başı açık diye ayırması çok yanlış olmuş vazo kırmanız yanlış bir insanın eşine aşık olmasa bile gönlünü almak için seviyorum demesi gerekir kocanızın sonuçta aşık olmazsanız evlenmeyecek misin eşnize senin kısmetin benmişim üzülme deyin ve toparlayın unutmayın yuvayı dişi kuş yapar. mutlu ve huzurlu yuva dilerim size
Bir psikiyatri uzmani da yuvayı dişi kuş yapar derse vay bizim halimize

💭KUL KURAR💭
Kv-Kp
: O başı açık kızı almadığımız çoh güzel oldu. bak ne iyi gelin aldık. Sessiz sakin uyumlu Hemi de başı gapalı. Çoh eyi oldu. Çoh da güzel oldu.

💭KADER GÜLERMİŞ💭
bilmiyomnapacam: kocama vazo fırlatam, beddua edem, hayatı zehir edem, mal mülk para miras, anasından babasından kurtulmadi gitti, kocam öyle artıklara layık ...

💭KUL KURAR💭
Kv-Kp
: O başı açık kızı almadığımız çoh güzel oldu. bak ne iyi gelin aldık. Sessiz sakin uyumlu Hemi de başı gapalı. Çoh eyi oldu. Çoh da güzel oldu.

💭KADER GÜLERMİŞ💭
bilmiyomnapacam: kocama vazo fırlatam, beddua edem, hayatı zehir edem, mal mülk para miras, anasından babasından kurtulmadi gitti, kocam öyle artıklara layık ...
Giriş- gelişme - sonuç :KK14::KK16::olamaz:

Giriş- gelişme - sonuç :KK14::KK16::olamaz:
Artık diye adlandırilan harikulade zeki hanımı da eklemek isterdim ama bu cirkin tabloya yakistiramadim.

Kendisini istemeyen ailenin isteklerine razı olup kendinden ödün vermemiş.
Aşkı icin ailesini karşısına almayan silik bir adama yol vermiş.
Okumuş meslek sahibi olmuş.
Evliligi denemiş olmamış boşanmış.

Her maddede gurur var, onur var, dik duruş var, kendine saygı var. Kadina hayran kaldim.

Yav bırak adamı ne hali varsa görsün bacım kendini sinir hastasın edeceksin yazk günah evlatlarn var

10yıllık evlıyım 3 cocugum var 2kız 1 oglan buyuk kızım 10 yasında ortanca 6 yasında bebegım 7 aylık .kocamla gorucu usulu evlendık tanıstıgımızda bana dedi 5 yıllık ılıskım oldu cok sevdım dedı babası kız acık dıye ıstememıs kzıın aılesıde acıkmıs zaten kapanmaya yanasmamıs unuversıtwye gitmıs kız sonra bunu bırakmıs bu cok aglamjs kızda onu cok sevmıs ama aıleler uymaz dıye dusunmus kız bırakmıs bunu bıranda Soylemıstı ama ustunden 16 sene gectı hala gecen gun kızıma onun adıyla seslendı vazoları fırlattım kırdım masayı sandalyeyı fırlattım bu kız evlıydı bosanmjs bir kızı var 2011 de evlenmıs bu sene bosanmıs sosyalmedyadan gordum.sevdıgını alsaydın benı neden yaktın dedım babamın yuzunden alamadım dedı babasını aradım size hakkım haram olsun dedım bagırdım gorusmuyorum onlarla seytan gıbıler aynı zaten.Allahından bulsun hepsi
Bızımkı kadına ınstagramdan bir gun bile unutmadım senı ben senı cok sevdım demıs kadında buna hakkını helal et bende senı cok sevdım ama kısmet olmadı bızım demıs
Bana dıyokı o ınsandı dıyo senın gibi değil insandı dıyo senın dılınden beddua dusmuyor dıyo bana bunun babası malları bolusturdu kardesıne daha cok verdıler sesı cıkmadı ev al cocuklara dıyorm almıyo bana araba aldı bir annelerının ust katından baska eve zor tasındık benım kavgalarımla kurtuldum onlarla aynı aprtmanda oturmaktan
Ben bunu bosasam gidecek ona cocuklarımın rızkınıda ona yedırecek onun kzıına babalık yapacak bosamam ama ben napcam rezıl edıcem herkese bunları ben
Ben erkek nasıl ayartılır bılmem onlar gibi degilim ben gozumu kocamda actım biz duzgun buyuduk allahından bulsun hepsi
Ama benım kocamada zaten böyleleri yakısır. 10 yılda sadece ıkı kere kutladı dogum gunumu bırkere askım bıle demedi benıde yaktı

10 yıllık evliyim 3 çocuğum var 2 kız 1 oğlan mı?

yoksa

sadece bir kızınız mı var?

çok arada kaldım....

Anlattıklarınızdan alınan araba ev ne alaka şimdi?
siz o kadına gidecek geri kalan parayı,malı onunla yiyecek diye mi korkuyorsunuz?
Burda yanlış başlayıp yanlış devam eden bir ilişki var.Bence hayatınızın planını yapın düzgünce boşanın eşinizden,Çocuklarıda muhtemelen size verir.Sevgisiz bir adamla yaşamaktansa çocuklarınızla tek yaşamayı tercih edin bence.

Bir insan başka bir insanı sevdiği halde nasil evleniyor aklım almıyor madem evlendin bari baba ol koca ol oda yok cehennemin dibi ol.

10yıllık evlıyım 3 cocugum var 2kız 1 oglan buyuk kızım 10 yasında ortanca 6 yasında bebegım 7 aylık .kocamla gorucu usulu evlendık tanıstıgımızda bana dedi 5 yıllık ılıskım oldu cok sevdım dedı babası kız acık dıye ıstememıs kzıın aılesıde acıkmıs zaten kapanmaya yanasmamıs unuversıtwye gitmıs kız sonra bunu bırakmıs bu cok aglamjs kızda onu cok sevmıs ama aıleler uymaz dıye dusunmus kız bırakmıs bunu bıranda Soylemıstı ama ustunden 16 sene gectı hala gecen gun kızıma onun adıyla seslendı vazoları fırlattım kırdım masayı sandalyeyı fırlattım bu kız evlıydı bosanmjs bir kızı var 2011 de evlenmıs bu sene bosanmıs sosyalmedyadan gordum.sevdıgını alsaydın benı neden yaktın dedım babamın yuzunden alamadım dedı babasını aradım size hakkım haram olsun dedım bagırdım gorusmuyorum onlarla seytan gıbıler aynı zaten.Allahından bulsun hepsi
Bızımkı kadına ınstagramdan bir gun bile unutmadım senı ben senı cok sevdım demıs kadında buna hakkını helal et bende senı cok sevdım ama kısmet olmadı bızım demıs
Bana dıyokı o ınsandı dıyo senın gibi değil insandı dıyo senın dılınden beddua dusmuyor dıyo bana bunun babası malları bolusturdu kardesıne daha cok verdıler sesı cıkmadı ev al cocuklara dıyorm almıyo bana araba aldı bir annelerının ust katından baska eve zor tasındık benım kavgalarımla kurtuldum onlarla aynı aprtmanda oturmaktan
Ben bunu bosasam gidecek ona cocuklarımın rızkınıda ona yedırecek onun kzıına babalık yapacak bosamam ama ben napcam rezıl edıcem herkese bunları ben
Ben erkek nasıl ayartılır bılmem onlar gibi degilim ben gozumu kocamda actım biz duzgun buyuduk allahından bulsun hepsi
Ama benım kocamada zaten böyleleri yakısır. 10 yılda sadece ıkı kere kutladı dogum gunumu bırkere askım bıle demedi benıde yaktı
Üç tane çocuk niye yaptın ozaman? Kendini ezdirmissin çocuklarımda ezilsin diyemi? Seni sevmeyen bir adamla bir ömür gecermi? Sana ilk anlattiginda bitirseydin bu isi keske? Ayrica sen namuslu o sevdigi namussuz mu oluyor kendin diyorsun babasi ayirmis. Başı açık diye istememek nedir yahu? Yazacak okadar sey varki ama bazen susmakta en iyisi.

Ben gözumu onda actım o anca artıklara kalır benım gibilere layık degil o
Cok sevmıs onu kavusamadı ya ondan oyle geliyor kadın ınstagram sayfasını acıyor arada bu gorsun dıye emınım bunlar gorusuyorlar mesajda bende cok sevdım demis neden yazıyon dememıs rezıledicem onları zaten bır cozeyım konuyu tam
Abla çok boşsun ya

Cok sevmıs onu kavusamadı ya ondan oyle geliyor kadın ınstagram sayfasını acıyor arada bu gorsun dıye emınım bunlar gorusuyorlar mesajda bende cok sevdım demis neden yazıyon dememıs rezıledicem onları zaten bır cozeyım konuyu tam
Ozaman sen de kocandan ayrilinca artık olacaksın senin deyiminle degilmi? Bunu ben soylemiyorum sen soyluyorsun. Karsindakine degil kendine yapiyorsun hakareti farkinda degilsin. Yazık gercekten yazık üzülüyorum boyle konulara deyimlere hadsizlere kendini bilmezlere ..... boyleee uzar gider 🤫

Mantığın Tellioğulları, kalbin Seferoğulları be bacım. Bu düştüğün ikilemin sonu ruh bozukluğu... Önce akıl sağlığı diyorum.

Eşiniz size başta anlatmış olayları.Bu size guvenmis olduğunu gösteriyor.Gizli kapaklı iş cevirseydi daha mı iyi olurdu.Evet hata yapmış hoş bir durum değil.Ama neden ortalığı ayağa kaldırıp beduua ediyorsun ailesine özellikle.Bosanmayacaksan yaptığın hoş değil.Kizginligini ve kırgınlığınizi göstermenin başka yolları da var.Umarim bu vazo kırma olayı çocukların önünde olmamıştır.

Siz kadınlara bu sıfatları yakıştırdığınız sürece yaşadıklarınızı hakediyorsunuz.
Eşimden önce bende birini sevdim elbette sevgilim oldu ama bu benim artık olduğum namussuz olduğum anlamına gelmez. Ne yazık ki bu zihniyetler kontrolsüzce üreyip, bu zihniyetlerini nesilden nesile aktarıyorlar.

Kadına ahlaksız damgası yapıştırına kadar evindeki ahlaksıza tekmeyi bas. Yapamıyor musun? O zaman sus otur. Belki de hiç günahı olmayan insanlara iftira atma.

X