kocam herseye ragmen salona uclu priz almaya geldi

sugargrilniloo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2018
25
11
arkadaslar biliyosunuz esim eski kiz arkadasinin sehrinin universitesinin twitter hesabını followlayinca ben bazi hareketlerinden de suphelenmistin ve bi saatte 3 defa kavga ettik ve en sonunda televizyonu açık bırakıp yatak odasına gecmis ben mutfaktayken o tv izliyor sanayım diye ben ağlayarak salona geçtim gözyaşlarımla ve koltukta yattım ağlayarak ben aglaya aglaya uyumuşum esim salona geldi uclu peizi aldi sessizce bende kameramın flaşını açtım eşim elinde kabloyla gözlerimin içine baktı bende dedim ki ne yapmaya calistiginin farkında misin esimde dedi ki yine ne oldu amına kodumun deli karısı yine naptım acaba adım atmaya korkuyom aq dedi bende dedm ki bugün beni ne kadar uzdugunun farkinda misin dedim ya artik sikimde bile degil git nerde gözyaşlarınla agliyosan ağla amk psikolojik problemli manyağı dedi.
kızlar içim elemle dertle dolu vallahi çıkarcam çocuğu üzüntüden

esimde dedi ki yine ne oldu amına kodumun deli karısı yine naptım acaba adım atmaya korkuyom aq dedi bende dedm ki bugün beni ne kadar uzdugunun farkinda misin dedim ya artik sikimde bile degil git nerde gözyaşlarınla agliyosan ağla amk psikolojik problemli manyağı dedi.
kızlar içim elemle dertle dolu vallahi çıkarcam çocuğu üzüntüden
b...eraber olmuslari sansurle sonra gel bunlari yaz.
Yetis ya Kazen Kazen yetis ya Mune Mune

X