Kocam ile aram aciliyor yardim..

Evden çıkıyorum ev bakmaya başladık bile. Ne olduysa şans benden yana döndü Allah yüzüme güldü gerçekten çok şaşkınım. Eşim bir anda eşiyle tartışma yasadi üstelik bunu kendileri başlattı. Eşime demişler ki sen bizim için ne yaptın ki bu da eşimin zoruna gitti. Ben diyor onlar için hiç bir şey yapmamışım öyle diyorlar. Eşimin zoruna gitti tabi. Şimdi ev bakıyoruz şükür ki çıkıyoruz evden. Çok şükür rabbim
Anne babasıyla tartisti diye yazacaktım klavye hatası kusura bakmayın

Valla eşler değişmiyor bu konuda ailelerde öyle...zamanla idare etmeyi, ciddiye almamayı,eşle kendi yolunuza bakmayı,kime nasıl davranmanız gerektiğini öğreneceksiniz..esinizde zamanla alışacak...eğer hamile olmasaydiniz direk bosanin vaktinizi ömrünüzü bunlara harcamayın derdim ama bebek var ortada sağlıkla doğsun bu arada

Valla eşler değişmiyor bu konuda ailelerde öyle...zamanla idare etmeyi, ciddiye almamayı,eşle kendi yolunuza bakmayı,kime nasıl davranmanız gerektiğini öğreneceksiniz..esinizde zamanla alışacak...eğer hamile olmasaydiniz direk bosanin vaktinizi ömrünüzü bunlara harcamayın derdim ama bebek var ortada sağlıkla doğsun bu arada
Amin inşallah teşekkürler..

X