Kocam sanal aşk yaşıyor

Ben Pubg oynayan bir “ergen” olsaydım sanırım kocaman bir adamın bana bebeğim diye seslenmesinden midem bulanırdı. Eşi olarak sizin de bulanması gerekmez mi?
Bir de gece sanal cinsellik yaşıyor derken?
Oyuncular onun kocaman bir adam olduğunu biliyorlar mı acaba belki de 27 yaşındayım diyor 🤫

Kızlar konu fake filan yazıyosunuzda bence değil var böyle insanlar. Hatta size bişey söyleyeyim mi bence konu sahibi kariyerli bir kadın bile olabilir. Sümsük kocasına katlanma nedeni anne babasının baskıcı ve kazık kadar kadının bağımsız birşey yapmayı bilmiyor olması olabilir.
Hatta bu kadını herkes çok güzel mutlu bir evlliği var sanıyordur dışardan eminim 🤦

Çok tanıdık geldiniz konu sahibi oysanız eğer lütfen güçlü olun artık .Kimseye ihtiyacınız yok hayatta kendinizden başka. Başınızda çoban olmadan da yaşanır ölmezsiniz kuzu değilsiniz siz 😂😂
Ben güzel ve kariyerli bir kadınım.Eşim de ağzı çok iyi laf yapan flörtöz biri.aynı mesleği yapıyoruz aynı yerde çalışmıyoruz o yönetici pozisyonunda

Ben güzel ve kariyerli bir kadınım.Eşim de ağzı çok iyi laf yapan flörtöz biri.aynı mesleği yapıyoruz aynı yerde çalışmıyoruz o yönetici pozisyonunda
Güzel ve kariyerli bir kadın kimseye eyvallahı olmayan kadındır.Kimsenin bir şeyine ihtiyaç duymaz,iki gündür iyi kafa buluyorsunuz insanlarla.Bir kadın,kocası bunları yaparken asla bu kadar sakin kalamaz.Ya fake bu konu,ya da değişik bir ilişkiniz var kocanızla.

Güzel ve kariyerli bir kadın kimseye eyvallahı olmayan kadındır.Kimsenin bir şeyine ihtiyaç duymaz,iki gündür iyi kafa buluyorsunuz insanlarla.Bir kadın,kocası bunları yaparken asla bu kadar sakin kalamaz.Ya fake bu konu,ya da değişik bir ilişkiniz var kocanızla.
Konu fake mi bilmiyorum ama böyle kadinlar da böyle hayatlar da çok var. Genç, güzel, ekonomik özgürlüğü olan, boşansa ailesinin destek olacagi bir kadın var tanıdığım, aldatıldı çok kısa bir süre ayrı yaşadı sonra beraber yurtdışına yerleşip çocuk yaptılar. Kocası hala aldatıyor mu bilmiyorum ama nasıl üstüne titrediğiyle övünüyor:)

Konu fake mi bilmiyorum ama böyle kadinlar da böyle hayatlar da çok var. Genç, güzel, ekonomik özgürlüğü olan, boşansa ailesinin destek olacagi bir kadın var tanıdığım, aldatıldı çok kısa bir süre ayrı yaşadı sonra beraber yurtdışına yerleşip çocuk yaptılar. Kocası hala aldatıyor mu bilmiyorum ama nasıl üstüne titrediğiyle övünüyor:)
O zaman aklıyla problemi vardır,yani başka bir şey düşünemiyorum.

Selamlar Kızlar.20 yıllık evliyim.Eşim hep sanal oyunlara girerdi .Son yıllarda her gün işten gelince yemek yiyoruz film izliyoruz sonra pubg oynuyor.Genelde kızlarla
Bebeğim Aşkım diye sesleniyor oyunculara .Gece sanal cinsellikte yaşıyor.Bizim cinselliğimiz yok uzun zamandır.Ondan kaynaklı.Bana diğer zamanlar çok güzel davranıyor gezdiriyor üzerime titriyor.Ben surat trip yaparsam küsüp kızıyor.Ben de bu oyunu oynuyorum . ayrılık boşanma çözümü dışında nasıl bir tavır içinde olsam .ayrılmam mümkün değil yıllardır hep böyle bunu çözüm olarak söylemeyin canlar.Hiç kimseye bu durumdan bahsetmedim ilk kez burda size açtım.görüşlerinizi merak ediyorum.Allah razı olsun şimdiden 🙏🏻❤️
İlişkiniz daha çok iyi bir ev arkadaşlığı gibi. Cinsellik yok sanaldan bile olsa cinsellik isteyen bir eş en fazla evi paylaştığınız kişi olabilir

Bugünlerde bazı kadınların midesi nasıl alıyor şaşırıyorum. Eşime en ufak birşeyden kızdığımda bile eşimden midem bulanır duruma geliyorum. Adam yanınızda bir cinsel münasebete girmediği kalmış. Yakında gel yapayım izle der sizde gider izlersiniz. Lütfen biraz mide ve gurur ya. Kafasına çakamıyor musunuz 2 tane kart horoz diye ? O oyunu bizde oynadık. Yaşlı insanların kız sesi duyunca o şekilde coşması benim midemi bulandırırdı her zaman.

Abla sen şu kocası kendisini aldatan ama bi türlü boşanmayan 40 küsür yaşındaki kişi değil misin? Sürekli aynı tarzda konular açıp dururdu oda🤔
benim de konuyu okuyunca kocası dolapta yatan bir üye vardı, onun da kocası böyle nette sevgili yapıyor ona yanaşmıyordu, o da aşığım kocama falan diyordu o geldi.

Çünkü çok seviyorum onsuz nefes alamam🥺
Çalismiyorum, çalismayi düşünmüyorum, kocam iyi kazanıyor, ben yan gelip yatıyorum, boşanirsam konforum kısılır demek zor geliyor tabii anlıyorum sizi ama seviyorum da demeyin şu herife allah aşkına, mideniz nasıl alıyor onu söyleyin sadece

X