kocam tuvalete benimle girmek istiyor kızlar acil!!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kızlar rahatsız olmuyor anlamadım neden seviyorum diyor başkada bişey demiyor yani bir cinsel zevk mi alıyor diye düşünmeden edemiyorum ama korkutucu geliyor sorunca da saçmalama diyor zaten bilemiyorum
Cinsel olarak zevk alıyordur. Orası kesin de 😂 Bende sevgilimi işerken izlemeyi seviyorum fhdnndjd

Aman S.. Ç gitsin o rahatsız olmuyorsa sende sal gitsin. Belki O.. Su r.. Gnun Kokusuna doyamıyordur 😂

Konu eski ve troll ancak konu sahibi hala buralarda bir yerdeysen sana bir tavsiyem var. Tuvaletiniz klozetse yanına bir tane daha klozet yaptırın el ele tutuşarak tuvaletinizi yapın 🥰🥰🥰

Evlendiniz diye aranızda hiç mahremiyet olmayacak mı sanıyorsunuz? Bu nasıl soru şok oldum. İğrenç bir fantezi ürünü, başka bir şey diyemiyorum !

laale hanım edebinizi takının kocamı seviyorum pırlanta ne karat ne ben hayatımda böyle terbiyesizlik görmedim hiç mi saygınız yok allah aşkına ben burada samimice içimden geldiği şekilde derdimi açtım insanlardan yardım bekliyorum sizin aldığınız bu tavır hiç hoş değil gerçekten yakıştıramıyorum kadınlar kulübü böyle bir yer mi yakıştıramıyorum
Pirlanta gibi kocan sen tuvallette pirtlatirken seni izlemekten zevk aliyo konunun farkindamisin edebden bahsede bakin teyy allahim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X