Kocam uygunsuz içerikler izliyor!!

mervecks

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2024
65
17
24
Merhaba ben bir yıllık evliyim eşimle çok güzel anlaşıyoruz birbirimizi çok sevip değer veriyoruz bu konularda hıcbır sıkıntı yok ama gel gelelim ki adam p*rno izlemekten vazgecemiyor sayısız kere yakaladım her seferinde izlemicem demesine rağmen yine yakalıyorum bunun alışkanlık bagımlılık vs olduğunu bırakmak istediğini bırakacağını söylüyor ama hıcbır değişim olmadı. Ve izlediği içinde bana çok sık yaklaşmıyor muhabbetimiz sevgimiz yerinde olsada bu beni çok üzüyor sadece yakaladığım vakitler benimle ilişki yaşama sıklığı artıyor özür niyetinde heralde:) . Saka bir yana adamı bu durumdan vazgeçirmek ıcın ne yapmam gerekiyor çok üzülüyorum bu duruma kendimi kötü hissediyorum

Kötü hissetmeni anlıyorum aslında ama adam senin yapmak istemedigin şeyler varsa oral veya başka .. o yüzden izliyor olabilir veya bağımlılıktir açıkçası ben bile arada bir izliyorum neden izlediğimi bile bilmeden doğru değil tabiki ama alışkanlık galiba sanırım tek çözüm cinsel ilişkinize renk katmak daha haz verici sevişmek ama hala izliyorsa görmezden gel derim ..

Kötü hissetmeni anlıyorum aslında ama adam senin yapmak istemedigin şeyler varsa oral veya başka .. o yüzden izliyor olabilir veya bağımlılıktir açıkçası ben bile arada bir izliyorum neden izlediğimi bile bilmeden doğru değil tabiki ama alışkanlık galiba sanırım tek çözüm cinsel ilişkinize renk katmak daha haz verici sevişmek ama hala izliyorsa görmezden gel derim ..
Elimden geleni yaptım yani izlememesi ıcın ama benimle alakalı bir durum değil gibi gözüküyor..

Bağımlılık olduğunu söylüyorsa beraber izleyelim diyin belki cinsel yaşamınız etkilenmez. Aklıma tek çözüm bu geldi🫢 zor bir durum bilemedim 🤷‍♀️
Beraber izlemek istemiyor çekiniyor çok kez teklif ettim ama hosuna giden bir durum değil sanırım

Bence bi destek şart onu ikna edin. Belki arada falan izlenir ama siz sürekli yakalamışsınız ve size karşı ilişki de yaşamıyor pek. Sürekli izleyip kendi kendini tatmin ediyor ise size yaklaşmayı ondan istemiyor olabilir. Bence geç olmasan ikna edin. Psikolog mu ilgileniyor evlilik terapisti mi bilmiyorum. Çünkü bu şekilde bağımlı olanlar varmış. Bu bir rahatsızlık. Dikkate alın iş büyümeden

Bu konuda ne söylenir bilmiyorum hani aranızdaki bu konu yüz göz olunmuş artık siz yakalamaya devam edersiniz o özür diler falan … Net bir çizgi çizmediğiniz sürece yapabilir , bazen bazı konularda çok net olmadıkça değişimler mümkün olmuyor , umarım değişir .

X