Kocam ve dış görünüşü

Minyonum yuzumde o şekilde ve cidden gostermiyorum evet bu nedenbu kadar olamaz algilandi. Ayrica esimi seviyoeum ama sorunlarimz oldu bazisini aştık bazisini asamadik ki konu bu değil dusununki surekli size eşinizle alakali kötü yorum getiriliyor sizde insansinz bi yerde acaba diyosunz kimsenin lafi ile ayrilacak degilim ama kafamin karışmadığı ni da soyleyemem
Kafanız da karışmaya ne kadar müsaitmiş. İnsanları bu kadar dikkate alırsanız daha çok karışır o kafa eee ne yapacaksınız o zaman adamı boşayıp 20lik mi alacaksınız.

Aklıma ne geldi Allah korusun ama
Bir yakınımız teyze amcadan baya genç gösteriyordu
Hatta gelini sanıyorlardı hep
Sonra evlerden Irak kansere yakalandı o teyze
Şimdi sizlere ömür
Amca da Fas’tan bi kadınla evlendi şimdi
Aklıma geldi öyle
Allah korusun tabii kaderi benzemesin ama kimin ne olacağını Allah bilir

Bu bir dert mi bilemiyorum. Ben eşimle görücü usulu evlendik sevdim nişanlılık süresince. Evlendik mutlu bir evliligimz var tabiki sorunlarimiz oldu ozellikle ailesi ile alakali ve çoğu kez evlilikten soğuma yaşadım. Ilk bas hep kendi tarafini üstün tutup benim tarfimi geri pilanda tutmaua çalıştı zamanla aştık. Hala var tabi klasik kari koca kavgalari. Şöylebir şey var . Eşim benden 6 yas büyük fakat ben tip olarak çok küçük duruyirum bir cocugumz var. Bizi her gören yakistirmiyorcasina bakıyor hatta bazen kadinlar ağzımı aramaya çalışıyor niye evlendim şeklinde ama ben tahsilli oluşunu ve bilgisini kulturuni sevdim. Dis görünüs cokta umrumda değildi. Ama o kadar cok karsilastim ki bizi goren esimin yasini ogrenmeye çalışıyor. Hele hamileyken küçük yasta evlenmis cahil bir kiz çocuğu olarak muamele gördüm beni bilmeuenlerden halbuki 30 yaşında bir cocuk annesiyim ve dediğim gibi beni 19 yasinda saniyorlar esim 36 yaşında ve yaşını gayet gösteriyor aradaki yaşfarkini hesap edin. Bunson zamanlarda iyice canimi sıkmaya başladı etraftaki bakislar agzimi arama çalışılması iyicw üzer oldu. Bazen böyle denildikce soguyor gibi oluyorum sizce dış görünüş bu kadad önemlimi yada ben bunu aşmalımiyım

Bu bir dert mi bilemiyorum. Ben eşimle görücü usulu evlendik sevdim nişanlılık süresince. Evlendik mutlu bir evliligimz var tabiki sorunlarimiz oldu ozellikle ailesi ile alakali ve çoğu kez evlilikten soğuma yaşadım. Ilk bas hep kendi tarafini üstün tutup benim tarfimi geri pilanda tutmaua çalıştı zamanla aştık. Hala var tabi klasik kari koca kavgalari. Şöylebir şey var . Eşim benden 6 yas büyük fakat ben tip olarak çok küçük duruyirum bir cocugumz var. Bizi her gören yakistirmiyorcasina bakıyor hatta bazen kadinlar ağzımı aramaya çalışıyor niye evlendim şeklinde ama ben tahsilli oluşunu ve bilgisini kulturuni sevdim. Dis görünüs cokta umrumda değildi. Ama o kadar cok karsilastim ki bizi goren esimin yasini ogrenmeye çalışıyor. Hele hamileyken küçük yasta evlenmis cahil bir kiz çocuğu olarak muamele gördüm beni bilmeuenlerden halbuki 30 yaşında bir cocuk annesiyim ve dediğim gibi beni 19 yasinda saniyorlar esim 36 yaşında ve yaşını gayet gösteriyor aradaki yaşfarkini hesap edin. Bunson zamanlarda iyice canimi sıkmaya başladı etraftaki bakislar agzimi arama çalışılması iyicw üzer oldu. Bazen böyle denildikce soguyor gibi oluyorum sizce dış görünüş bu kadad önemlimi yada ben bunu aşmalımiyım
Boşan,20'lik biriyle evlen

Şimdi sizlere ömür
Aklıma geldi öyle
Vasfiye teyze gibi konuştun

Aaa evet bak bu da doğru bi bakış açısı şimdiki nesil cook farklı bizim o dönemki hallerimizden( 30 yaşındayım)
Bizim okulda yaşlı bir memurumuz var. Yeni nesil kızlara avrat yüzlü diyor sjdkdkd Allah affetsin doğru tespit.

Evet benziyorum zaten. Turk oldugumada inandiramiuorum orasida ayrı hikaye
Asyalılar gerçekten küçük gösteriyor bende yaşını dediklerinde şaşırıyorum var mı kökeninizde gözleriniz çekikse falan olabilir yani. Benimde babanem ukraynalı dedem boşnak göçmeni ben halamın kopyası olmuşum kendi çocukları babalarına çekmiş (enişte sivaslı) 😄 bazı ırklar küçük duruyor ama en çok asya kökenliler bence

Şimdi sizlere ömür
Aklıma geldi öyle
Tabiki öyle eşimin tmor rahatsızlığı var beni yargılıyor sunz fakat ben bunu dert bile etmedim bugun onda o hastalik var fakat yarin benim ne olacağım belli değil dedim. Fakat son 1 senedir sürekli ayni bakislara maruz kalmakta yordu artik

Evlenirken kör müydünüz acaba? Sizin aklınız fikriniz yok mu başkaları laf edince kafanıza dank etti :KK70: silah dayadılar sanki kafanıza.

Minyonum yuzumde o şekilde ve cidden gostermiyorum evet bu nedenbu kadar olamaz algilandi. Ayrica esimi seviyoeum ama sorunlarimz oldu bazisini aştık bazisini asamadik ki konu bu değil dusununki surekli size eşinizle alakali kötü yorum getiriliyor sizde insansinz bi yerde acaba diyosunz kimsenin lafi ile ayrilacak degilim ama kafamin karışmadığı ni da soyleyemem
Eğer gerçekten seviyorsam isterse dünya alem laf etsin gram kafam karışmaz. Aksine ağzına ederim laf edenin.

X