Kocamı affedemiyorum ben...

Uzuldum konu teee 9 yil once olmus olaya uzuldum cocuk simdi 10 11 yaslarindadir iyilerdir umarim.kadinlar unutmaz zaten unutmus gibi yapar ben de esime cok kizgin ve kirginim pazar gununden beri bende affedemiyorum onu.
ben de dün geceden beri hamileyim üstelik ilk bebeğimiz ve düşük riskim var bana yaptıkları aklımdan çıkmıyor peki sizin durumunuz nedir

ben de dün geceden beri hamileyim üstelik ilk bebeğimiz ve düşük riskim var bana yaptıkları aklımdan çıkmıyor peki sizin durumunuz nedir
Pazar gunu kizimla parka goturduk burnumdan getirdi bagirdi cagirdi birdaha onunla gitmem bir yere..esiniz size siddet uygulamis belli anlatin isterseniz.

2 yaş sendromu diye bir şey var o dönemlerde çocuklar huysuz olup herşeye ağlarlar. babası bunu bilmiyordur ve muhtemelen çocuğunu kendince eğitmeye çalışıyor. bence öncelikle bunu anlatın ona. siz direk bağırarak olaya girmişsiniz o da gücünü göstermiş işte yaptığı tabiki yanlış ama iki taraf da çok agresif davranmış.

2 yaş sendromu diye bir şey var o dönemlerde çocuklar huysuz olup herşeye ağlarlar. babası bunu bilmiyordur ve muhtemelen çocuğunu kendince eğitmeye çalışıyor. bence öncelikle bunu anlatın ona. siz direk bağırarak olaya girmişsiniz o da gücünü göstermiş işte yaptığı tabiki yanlış ama iki taraf da çok agresif davranmış.
Iki yasindaki bebek koca delikanli oldu simdi.

X