Kocamın Kuzenine Aşık Olduğumu İtiraf Ettim.

Midem bulanıyor
Sen ve senin gibi
Nefsine hakim olamayan
Harama zinaya Bakmadan
Gayrı meşru hayatlar peşinden koşup
Savrulan ailesini hiçe sayan
Yaptığı şeyi meşrulaştırmaya
Çalışan aciz insanlardan

Midem bulanıyor
Sen ve senin gibi
Nefsine hakim olamayan
Harama zinaya Bakmadan
Gayrı meşru hayatlar peşinden koşup
Savrulan ailesini hiçe sayan
Yaptığı şeyi meşrulaştırmaya
Çalışan aciz insanlardan
Benim yerimde olsaydın anlardın halini. Ama nerde...

eğer gerçekse (umarım değildir diyorum) sen bunları yaşarken ya da hissederken sonunun nereye varacağını düşündün?bir de kuzende seni kendine aşık eden ne?kocasından memnun biri başkasında ne arar ki?

Konu gercekse eger; midem bulandi nasil igrenc bir zihniyete nasil igrenc bi kalbe sahipsin herseyi gec sen nasil bi annesin o cocugunun yuzune nasil bakabiliyorsun Allah islah etsin sen ve senin gibileri

Pişman değilmisin... Allah sizlerden korusun. Nasıl olur da böyle dersin. Evladının yüzüne eşinin yüzüne nasıl bakabiliyorsun? Onunla aynı yatağı paylaşıyorsun
Şeytana uymuşsunuz. Ayağa kalkıp silkelenin tövbe edin.

Şuan öyle bir durum yok. Asla ihanet etmek istemiyor eşime. Onun gonlu yok. Ama ben pişman degilim.
Cnm bu işin sonu hüsran bence istemeden karşılık veren bekar bir adam istemedende biranlık bişey birlikte olabilir çok yanlış hata yaptığının farkındasın ama öpmeye cesaret ediyorsun eşin yokker size gelirse ne olucak ?Ben tahmin ediyorum zarar görmeden vazgeç bu sevdadan duyulursa sen kocan için el sin ama ihaneti yapan yeğeni olucak ve ailelerin arası açılıcak ve vebal alıcaksın kuldan utanmıyosan allahtan kork ve hatanın önüne geç

Şuan öyle bir durum yok. Asla ihanet etmek istemiyor eşime. Onun gonlu yok. Ama ben pişman degilim.
Igrenclikte son nokta.
Midem çok bulandı
İkinizden de...
Tiksindim
Kadinligimdan Kadinliginizdan. .
Sizinle aynı sıfatı taşımak bile ne iğrenç. .
O adamı öptük ten sonra kocanın yatağına evine girdin.
Ekmeğini yedin.
Hiç mi utanmadin
Aynaya baktığında kendinden tiksinmedin mi hiç.

Sizi yargılamak asla bana düşmez... ama şunu söylemeliyimki aldatan taraf erkek de olsa kadın da olsa aynıdır. Ve aldatmak sadece cinsel iliskiyle olmaz, bana göre başkasına aşık olmanız bile ihanetin bir derecesidir.... ama ben size ahlak bekçiliği yapamam haddim degil... sadece fikrimi söylemek istiyorum, lütfen eşinizden ayrılın, çünkü onu mağdur ediyorsunuz, bu konu ortaya çıksa da çıkmasa da farketmez, sonuçta siz ikiniz ve yukarıdaki biliyor, herkesin yanlışları olabilir önemli olan yanlışın farkına varıp dönmek, ama siz yanlışınızı savunuyorsunuz pişman değilim diyerek bu yüzden ayrılın ve eşinize daha fazla haksızlık etmeyin

Kizlar uzerinize alinmayin .Tirnak icinde" kadinlar seytan" die bosuna demiolar adami yoldan cikarmissin .allahtan karsindaki duzgun bi insanmista fazla ileri gitmeden yanlis oldugunu anlamis.esinin yuzune nasil bakiosun ayip degilmi cocugunun yuzune nasil bakiosun onuda merak ettim.git bosan o zaman ne halt yiyosan ye.ayni durumi kocan yapsin bakalim noluyo??

Allah (c.c.) im sen ne buyuksun Ya Rabb'im daha neler neler okuyacak bu gozler ....
Normal bir konuymus gibi yazmiyorlar mi ?
Yahu bir suru insan okuyor daha evli olmayan kardeslerimizde okuyor bu konulari...
Normal bir durum gibi karsilanacak artik bu tarz konular yeter ya...
Kendi icinde yasa igrencligini kardesim...
Buradaki cogu kisinin net cevabini tahmin etmissinizdir zaten...
Silkelen ve kendine gel lutfen kardesim...
Esini resmen aldatmissin , esine ve cocuguna bu kotulugu yapmana hakkin yok...
Hemde en yakini ile...
Biran evvel bosan da esini senden kurtar lutfen...

Hic rahatlama bence. Evladindan da mi utanmadin? Ne kadar rahat anlatiyorsun şöyle optum böyle öptüm.
Aferin.

X