Kocamın Kuzenine Aşık Olduğumu İtiraf Ettim.

Hala opustugumuz için o pişman diyosun sanki gözlerin karşıma geldi sende zerre pismanlik yok kızım bosan bari gerçi boşansan bile sanmaki o adam seni alacak bugün bana aşık olur yarın gider benim başka kuzenime aşık olur der allah seni şeytanın yolundan ayırıp doğru yola dondersin insallah

İğrenç olan ne!!!!!!1 Aşık olmak mı?? Zina mı yaptık!!!!!!!!!! Asla cinsel yonden bir istegim veya istegi yoktu asla

Konu gecekse eger;

Opusmenin zina olmadigini mi dusunuyosun?
Canim senin imam nikahin var miydi kocanla emin misin?
Cinsel bi istegin olmadigi icin mi yapistin adamin dudaklarina? Komiksin ya.. Hakikaten cok komiksin..
mantikliymis karakter sahibiymis de itmis adam seni.. Artik ucuncude gozunu karartip nasil vakumladiysan adami kurtulamamis elinden..
İgrenc olan bu iste.. Gurursuzlugun..
Sen askla, ahlaksizlik ve gurursuzlugu birbirine karistirmissin...
Biz de asik olduk ve evlendik..
Kocana, ya hadi onu da birak, onu da gectim cocuguna yazik... Cocugundan utan terbiyesiz...

Kocan sana bunu yapsa kendini nasıl hissederdin ? Bdv de kaç tane aldatilmakla ilgili açılan konular var. daha fazla birşeyler daha yazmak isterdim ama.....

Yapma kardesim yapma evliyken bunu kocana yapma

Yazdiklarima kimse inanmamis. yemin ediyorum tek harfine kadar dogru.

Doğru da olsa rezillik, gurursuzluk adama itiraf etmen hadi geçtim ı zorla öpmeye çalışman cinsellikle elde etmeye çalışman falan .İnsan kendini dizginler biraz.Rezillikte üst seviye.

konu sahibini haklı bulmamakla beraber acımazsıca eleştirenleri de haklı bulmuyorum.hayatta asla büyük konuşmamak lazım.insanın başına ne geleceği hangi rüzgarda savrulacağı belli olmaz
konu sahibi arkadaşım anlaşılan duygularına kalbine aklına söz geçiremiyorsun.ya eşinden ayrılıp o adam seni kabul ederse onunla evleneceksin ki bu durum eşin için ve çocuğun için tam bir yıkım olur ya da yüreğini susturup eşinle (o adamla görüşmeden, öpmeye kalkışmadan) devam edeceksin.
hayat bu seçim senin
kader ne güzel gülüyor bize değil mi?

Kendini dizginlemrkte sorunun var.Yardımcı olmamızı istiyorsan bu.Bu çok ciddi bir eksiklik başına iş getrecek.

Dudak uzatmak da aynı şey.O istemedi falan demiştin.
Karşılık verse dahi sen başlattın.

X