Kocamın tutarsizligi

smkg

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2020
72
16
Kizlar kocam ortada bişey yokken bosanalim dedi kabul ettim ama sonra ben senide bırakmak istemiyorum dedi bende ya o kadını bırak ya beni bırak dedim beni bırakmayı tercih etti hiç görmediği bı kadın için sadece mesajla konuşuyorlar. Aslında kadın değilmiş sebep bana baştan beri isinamamiş sevmemiş beni o yüzden istemiyormus hep bı tutarsız davranışları var bugün bu şekilde konusor yarın başka türlü konuşuyor ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum

Eski konularında baktım da 2021de de ailesi yüzünden ayrılıyoruz demişsiniz. Koca iki sene adamın keyfine göre gel demiş gelmişsiniz git demiş gitmişsiniz. Hala daha aynı yerde duruyorsunuz. Ne zaman acaba bir adamın iki dudağı arasında çıkacak sözü beklemeyeceksiniz bunu merak ettim ben de

Başkasının varlığını bile bile kalmayın. İyice yüz göz olmuşsunuz. Evliliğinizden hayır gelmez.

Kizlar kocam ortada bişey yokken bosanalim dedi kabul ettim ama sonra ben senide bırakmak istemiyorum dedi bende ya o kadını bırak ya beni bırak dedim beni bırakmayı tercih etti hiç görmediği bı kadın için sadece mesajla konuşuyorlar. Aslında kadın değilmiş sebep bana baştan beri isinamamiş sevmemiş beni o yüzden istemiyormus hep bı tutarsız davranışları var bugün bu şekilde konusor yarın başka türlü konuşuyor ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum
6 yıllık evliyim çocuğum yok. Evliligimizden beri doğru düzgün çalismadi yeri geldi ben çalıştım en son yurt dışına gitti 3 aydır orda ve iki gün öncesine hiç bişey yoktu.. normal konustugmuz yerde mesaj atarken birden boşanmak istediğini söyledi hakkima giriyormuş beni sevmiyormus olmuyormus anladım ki bı kadın varmış ve bugün açıkladı 1 aydır Rus kadınla konusuyormus.kadin 50 yaşında cocugu falan varmış o yüzden boşanmak istiyormuş bunu açıkça söyledi herksin önünde ariyarak.benim buna ne yapmam lazım

En son görüntülü aradı annesi babsida yanımda neyse açtım tlfnu babası falan konuştu işte kizdilar falan sonra kadından bahsetti konustugm bir var dedi.. bende tamam o zaman gel ordan bosanalim ama evi bana verirsin dedim sonra o da tapu gene bende kalsın sen otur orda annen babanda gelsin birlikte oturun dedi bende ne işim var dedim sonra işte bnde gelirim arada dedi bende kızdım ettik olay bu yani adamın kendi pişkinligi kendisini utanmaz olunca ar damari çatlamış herşeyi çok raht konusabiliyor
Ortada daha ne olmasi gerekiyor?

Ortada hiç bir şey yokken demişsiniz peki sizi aldattığı kadın "hiç bir şey" mi? Aldatması bu kadar önemsiz mi?

Gururun G'si yok sizde. Ne sevgi veriyor, ne iyi hissettiriyor. Elin 50 yasindaki rusunu size tercih ediyor. Siz adam ne derse tamam modundasiniz. Inanilmazsiniz cidden. Allah akil fikir versin. 50'lik rus muhabbetinden sonra da mi tiksinmediniz adamdan.

Ortada birşey yokken mi ? E sevmiyorum demiş, başka kadın bulmuş daha nasıl birşey olacak ortada ?
Şu yuvasını(!) bozmamak için direten bir umut ışığı arayan ama aynı zamanda da kadın olarak hor görülen ve yedekte tutulan kadınları anlamıyorum. Dünyada tek bir adam mı var ? Hadi adamı da geçtim yalnız ve onurlu bir şekilde yaşamak bu y*vşakların uçkur mezesi olmaktan daha iyidir..

Sakın ayrılmayın sıkılıp döner ! Hem o kadın ayartmıştır yoksa hayatta yapmaz. Çocuk felan yapın adamı yakalarsanız, o zaman evlilikler kesin kurtuluyor. Aklıma gelenler bunlar bol şans 🤞
Bu arada size gururlu olun kendi hayatınıza odaklanın diyenler olacaktır asla dinlemeyin. En ufak ilgi kırıntısı görürseniz yapışın adama.
Bir de dalga geçtiğimi düşünüp beni kınayan beter olsun gibi alternatif beddua modunu da açabilirsiniz. (opsiyonel)

Ortada bir şey yokken değil adam başkasını bulmuş. Tutarsız değil ki adam. Sizi istemiyor ve aldatıyor. Asıl sorun siz bu adamı neden boşamıyorsunuz

X