Kocamla Cok mutsuzum

Trigonometri

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2018
14
7
41
10 yillik evliyiz... 2 cocugumuz var...Benimle yatmiyor cok isteksiz... Geceleri 3 e hatta 5 e kadar bilgisayar basinda ...herkes uyanikken hep uyuklar durumda, yada uyuyor cocuklar ve ben uyudugumda ise; kapiyi kapayip salonda bilgisayar basinda her gece. Bir kaç kez sessiz yanina gittim gostermek istemiyor ekrani bagirip cagirip yùkseliyor durduk yere. Cok yoruldum 3-4 yildir bu moddayiz. Cocuklardan sonra gobek kaldi 40 beden giyiniyorum onu bahane ediyor zayiflamami istiyor fakat kilo veremedim ben bi turluNe yapmaliyim oneride bulunursaniz sevinirim... depresyona girdim inanin hic bir yaptigimdan memnun olmuyor hep bi memnuniyetsiz haller incitiyor cogu zaman... baskalarinin yaninda rencide ediyor

Alında söyleyecek pek bişey yok gibi :KK43: .Seni üzmek istemem ama söylediklerinden "kocan seni aldatıyor olabilir " çıkıyor.Kilo ver falan bunları bahane ediyor.Ama sen onu pişman edebilirsin .Kendine biraz fazla bakım yaparsın.Onun için değil ama kendin için .Önce kendini sev kendinle barış .Onun için yaşamıyorsun.Silkelen kendine gel. Sen güzel bi kadınsın.40 bedenle çirkin olunmuyor.Her halinle güzelsin.

Alında söyleyecek pek bişey yok gibi :KK43: .Seni üzmek istemem ama söylediklerinden "kocan seni aldatıyor olabilir " çıkıyor.Kilo ver falan bunları bahane ediyor.Ama sen onu pişman edebilirsin .Kendine biraz fazla bakım yaparsın.Onun için değil ama kendin için .Önce kendini sev kendinle barış .Onun için yaşamıyorsun.Silkelen kendine gel. Sen güzel bi kadınsın.40 bedenle çirkin olunmuyor.Her halinle güzelsin.
10 yil olmus bir evli ciftin birbirinden gizleyecegi ne oluabilirki olmamaliydi tabii..
Biz evlenmeden once ki son iliskisi uzun surmus ama kiz onu aldatmis 2 ay oluyorbelki o kadinin face ine sifre kirip girmis kadinda evlenmis tabi seneler once hala onunla gorusuyor olabilirmi dusuncesi bile korkunc :KK43:(

Bilgisayar neler yapiyor bilemiyorum tabi icim icimi yiyor cozum bulmaya calisiyorum basbasa tatil yapalim istedim aramiz duzelsin diye tatilde grup sex yapmak istedigini soyledi gerekce olarakta benim daha iyi tatmin olmami istedigini soyledi... kafam cok karisti... kabul etmedim tabi ( donduk yine aksamina bilgisayarda yakaladim neredeyse kiracakti sinirden bilgisayari karismamaliymisim ona.... yardima ihtiyacim var lutfen iliski danismani olan biri varsa aranizda bana neyapmami onerir veya danisman yakini olanlar varsa her turlu yapici oneriyi alabilirim (((

Ayrica evli bir turk erkeginin boyle bir teklifle karisina gelmesi aklimin ucundan gecmezdi zaten donup kaldim hicbisey diyemedim... sadece ciddimisin diyebildim... kocam"nevarki cok normal bisey bicok cift yapiyor bunu emin ol" diye cevapladi

Boşanmak için neyi bekliyorsunuz?
Kolunuzdan tutup sizi kapı dışarı etmesini mi?

Böyle ahlaksız bir babayla mı büyüteceksiniz 2 evladınızı?

Adam sizi namusu olarak görmüyor
Ama siz daha körsünüz

Allah akıl fikir ve azıcık gurur versin size

İsterseniz de kusura bakın bu yorumumdan

(Ben böyle kadınları anlamıyorum
Asla da anlayamıyacağım)

Senin tatmin olman icin grup onerip hemde 3 4 senedir senle gobegni bahane edip iliskiye girmiyor oylemi???? Cok dusunceliymis kocan masallhhh (!)

10 yillik evliyiz... 2 cocugumuz var...Benimle yatmiyor cok isteksiz... Geceleri 3 e hatta 5 e kadar bilgisayar basinda ...herkes uyanikken hep uyuklar durumda, yada uyuyor cocuklar ve ben uyudugumda ise; kapiyi kapayip salonda bilgisayar basinda her gece. Bir kaç kez sessiz yanina gittim gostermek istemiyor ekrani bagirip cagirip yùkseliyor durduk yere. Cok yoruldum 3-4 yildir bu moddayiz. Cocuklardan sonra gobek kaldi 40 beden giyiniyorum onu bahane ediyor zayiflamami istiyor fakat kilo veremedim ben bi turluNe yapmaliyim oneride bulunursaniz sevinirim... depresyona girdim inanin hic bir yaptigimdan memnun olmuyor hep bi memnuniyetsiz haller incitiyor cogu zaman... baskalarinin yaninda rencide ediyor
Garanti sen sapıksın..Yok eşi tatilde grup seks istiyormuş onun da kafası karışmış kabul etmemiş..
Sanki pazardan karpuz istiyor :KK53:

Ayrica evli bir turk erkeginin boyle bir teklifle karisina gelmesi aklimin ucundan gecmezdi zaten donup kaldim hicbisey diyemedim... sadece ciddimisin diyebildim... kocam"nevarki cok normal bisey bicok cift yapiyor bunu emin ol" diye cevapladi
Ne kadar normalleştirmişsin..Güzel taktik

X