Kocamla her kavga sebebimiz

Siz onun annesi değilsiniz bu sebeple üzülmeyin , sonuçlarına kendisi katlaniyormus. Boşanin!.. Bakın nasıl kendisine a dan Z ye harcama yapıyor. Şaka tabii. Her sorumluluğu ustlendiginiz için o da size kalmış anlaşılan.

İş hayatında güzel bir konumda demişsiniz mantıken bir kıyafet kültürü vardır çalıştığı yer ve konumuna göre.
Ve yine mantıken ona uyarak gitmesi gerekir yettiğince.
Siz almasanız bile bir yerde kendi fark edip alır iş için kıyafetler.
Sonra gitmişken ev için de alır.
Ama siz işe giderken ne giyeceğe kadar takip ederseniz bınu yapmaz.
Bırakın ne yapıyorsa yapsın dert etmeyin yani.
Benim anlamadığım bu adamla sevgili iken neler giyiyordu hiç mi fark etmediniz özensizlğini? Hiç mi beraber alışveriş yapmadınız sevgili iken de isteksizliğini görmediniz? En fenası o zamanlar da annesi alıyorsa hiç mi fark etmediniz annesinin aldığını?
Sanırım sizden önce de annesi alıyor olmalı kıyafetleri kendi zevkine göre insan hisseder ya.
Ya da bu adamlar evlenince mi alışveriş yapmayo bırakıyor kendi için?
Öylesi de çok kırıcı ama demek ki yırtık çorapla gezmek bile rahatsız etmiyor artık öyle bir umursamazlık seviyesine gelmiş evlilikte.
Nerden baksan anlamıyorum şu tür konuları

Merhabalar

Kızlar eşim iş hayatında güzel bir konumda ama kendine bir tane gömlek almaz :KK43: vaktim yok diyor. Benimde işlerim çok yoğun bende yetişemiyorum artık. Bakıyorum çorabı yırtık . Bi bakıyorum iki senedir aynı mont aynı ceket . Bende kafama takıyorum diyorum en azından gel bir cumartesi gidelim seçelim al. Evet diyor ama o gün gelince boşver diyor. Her kavgamızda bundan çıkıyor mesela kendine kalın bişeyler almıyor incecik üstle işe gidiyor hasta alıyor tam çıldırmalkk. Akşam geldi bende söylendim biraz koca kişinin dolabının toplanması lazım dağılmış evinde toplanması lazım dedim. Ne yapılacaksa yaz kağıda elli kere aynı şeyi söylüyorsun . Dedi. Yoruldum nasıl kendine bakabilir? Pasaklılığından bıktım
Benim koca da öyle ama neden biliyor musun annesinin yetiştirme tarzından özellikle annesi diyorum çünkü babası hiç bir şey katmamış annesi de 5 yaşındaki çocuk muamelesi yaptığı için adamlar böyle yetişkin olduklarının farkında değiller...

Merhabalar

Kızlar eşim iş hayatında güzel bir konumda ama kendine bir tane gömlek almaz :KK43: vaktim yok diyor. Benimde işlerim çok yoğun bende yetişemiyorum artık. Bakıyorum çorabı yırtık . Bi bakıyorum iki senedir aynı mont aynı ceket . Bende kafama takıyorum diyorum en azından gel bir cumartesi gidelim seçelim al. Evet diyor ama o gün gelince boşver diyor. Her kavgamızda bundan çıkıyor mesela kendine kalın bişeyler almıyor incecik üstle işe gidiyor hasta alıyor tam çıldırmalkk. Akşam geldi bende söylendim biraz koca kişinin dolabının toplanması lazım dağılmış evinde toplanması lazım dedim. Ne yapılacaksa yaz kağıda elli kere aynı şeyi söylüyorsun . Dedi. Yoruldum nasıl kendine bakabilir? Pasaklılığından bıktım
Hem koskoca adama dadılık yapıyorsunuz hem de şikayet ediyorsunuz
Adam kendi ihtiyacını almıyor bu onun tercihi size ne
Yırtık çoraptan 5 parmağı birden çıkınca evinize gelen yada evine gittiğiniz insanlar bunu görünce utanır alır

Alışveriş yapmaya gelince yetişemeyecek ne var anlamadım, illa gidip saatlerce mağaza mağaza dolanmaya gerek yokki
Bedenlerinizi bilmiyor musunuz, hiç mi ürünlerini beğendiğiniz yıllardır alışveriş yaptığınız markalar yok
Her markanın internet sitesi var, akşam otururken 10dk göz atın beğendiklerinizi sipariş edin oldu bitti
Hayatı zorlaştırmaya bayılıyorsunuz

Merhabalar

En iyisi trendyoldan seçin alin madem gidip bakmaya zamaniniz yok öyle yapin.

X