Kocası kuduz gibi deli yatanlar, çare bulabildiniz mi??

O sorun benimkinde de vardı maalesef bi de kükrüyor resmen gece uykumdan yüreğim ağzımda fırlıyordum onun için eczanede yumuşak silikondan kulak tıkaçları satılıyor aldım böyle soktum kulağıma gece yatmadan güzelce kapattım ohhh misss hiçbir şey duymuyorum geriye kaldı yatak dövüşlerini halletmek
Bende silikonu çıkarırken kulağımın içi vakumlanıyor gibi olup acıyor, sizde oluyor mu böyle bir problem?

Benimki daha değişik. Bacağı geceleri ağrıdığı için iyi geliyor diye titretiyor. Tabi ben deprem oluyor diye fırlıyoum. O kadar panik olduktan sonra diyor ki 'benim ben' 🙃

5 ay olacak. valla bende de can korkusu oluştu artık kocam benim 3 katım çünkü gerçekten sert bir darbe aldığımda bi yerim fena zarar görebilir ki gördü de daha önce. bugün 2 yorgan çıkardım paravan gibi araya da battaniye serdim yastık koydum mecbur aynı yatakta ayrı gibi yatcaz çünkü korkunç bi şey 50 kez uyanıyorum gece

off

Ben de nasıl yattıysam öyle kalkarım :KK70: Ya benim herif normalde sakin de değil gece de kuduruyor nasıl bi enerji varsa bilmiyorum araya yerleştirdiğim bir sürü seperatör ile uzak tutmaya gayret ettim bu gece uyandığımda dirseği tam kafamın yanındaydı ucuz atlatmışım yine... Bir de ben böyle yatmak istemiyorum diyor :KK70:

Benimki de sürekli belirli aralıklarla bacaklarını sallıyor. Deprem oluyor diye uyandım kaç defa. Huzursuz bacak sendromu mu bu anlamadım? Bilen var mı acaba?

Benimki daha değişik. Bacağı geceleri ağrıdığı için iyi geliyor diye titretiyor. Tabi ben deprem oluyor diye fırlıyoum. O kadar panik olduktan sonra diyor ki 'benim ben' 🙃
Eşimde bana vurma vb yoktur ama hollywood filmlerini aratmayan rüyaları var, her gece operasyona gider uykusunda 🤣 kendi kendine sağa sola vuruyor kaçıyor gibi hareketler yapar.

Huzursuz bacak sendromu da var, bazı dönemler bacağındaki damarlar aşırı genişliyor bacaklarını koyacak yer bulamıyor, o zamanlarda yatağı sürekli sallar ev sallanıyor diye uykudan fırlarım 😬

K Kostas WOLFROG WOLFROG muhtemelen sizlerin eşlerinin de huzursuz bacak sendromu var🙄

Slayer Witch Slayer Witch yorganları ayırmakla iyi yapmışsınız, biz senelerdir ayrı yorgan kullanıyoruz, sizinki gibi sebeplerle değil, bizimki daha masum bir nedenle, ben yorganla çok bunalıyorum kar bile yağsa yorganı gırtlağıma kadar çekip uyuyamam, eşim illa kozaya girmiş tırtıl gibi yorgana sarılacak kafasını dahi yorgana sarıyor :ruh:

Gerçek mana da sorununuza çözüm olacak bir fikrim yok, araya yastık yorgan battaniye gibi şeyler koymanın dışında ne yapılabilir bilmiyorum, belki 2 tane tek kişilik karyolayı aralarını biraz açarak yan yana koyabilirsiniz, herkes kendi karyolasında uyur, onun dışında esprili yaklaşacak olursam aranıza tel örgü çekin 😂

Son düzenleme:
Eşimde bana vurma vb yoktur ama hollywood filmlerini aratmayan rüyaları var, her gece operasyona gider uykusunda 🤣 kendi kendine sağa sola vuruyor kaçıyor gibi hareketler yapar.

Huzursuz bacak sendromu da var, bazı dönemler bacağındaki damarlar aşırı genişliyor bacaklarını koyacak yer bulamıyor, o zamanlarda yatağı sürekli sallar ev sallanıyor diye uykudan fırlarım 😬

K Kostas WOLFROG WOLFROG muhtemelen sizlerin eşlerinin de huzursuz bacak sendromu var🙄

Slayer Witch Slayer Witch yorganları ayırmakla iyi yapmışsınız, biz senelerdir ayrı yorgan kullanıyoruz, sizinki gibi sebeplerle değil, bizimki daha masum bir nedenle, ben yorganla çok bunalıyorum kar bile yağsa yorganı gırtlağıma kadar çekip uyuyamam, eşim illa kozaya girmiş tırtıl gibi yorgana sarılacak kafasını dahi yorgana sarıyor :ruh:

Gerçek mana da sorununuza çözüm olacak bir fikrim yok, araya yastık yorgan battaniye gibi şeyler koymanın dışında ne yapılabilir bilmiyorum, belki 2 tane tek kişilik karyolayı aralarını biraz açarak yan yana koyabilirsiniz, herkes kendi karyolasında uyur, onun dışında esprili yaklaşacak olursam aranıza tel örgü çekin 😂
En iyisi tek kişilik karyola. Eşimde hareketli uyurdu ama artık o da alıştı dikkat ediyor resmen. Yoksa benimde iki karyola fikri almak aklımdaydı. Kızıp kaç kez başka odaya gönderdim kendisini 😁😁

Sipraktin diye bir şurup var. İçtiğin zaman hem iştah açıyor hem uyku yapıyor. Normalde alerji ilacı bunlar yan etkileri. İçen adam sağdan sola dönmez o derece sızar. Bitkisel deniyor ama araştırmak lazım bilemicem doğru mu 🥱 Ben alerjilerim için kullanıyordum. Eşime iştahı açılsın diye veriyorum arada kılı kıpırdamıyor tüm gece 🙈 Horlamasa varlığını unuturdum ama bizde de ses çok 😬

Sipraktin diye bir şurup var. İçtiğin zaman hem iştah açıyor hem uyku yapıyor. Normalde alerji ilacı bunlar yan etkileri. İçen adam sağdan sola dönmez o derece sızar. Bitkisel deniyor ama araştırmak lazım bilemicem doğru mu 🥱 Ben alerjilerim için kullanıyordum. Eşime iştahı açılsın diye veriyorum arada kılı kıpırdamıyor tüm gece 🙈 Horlamasa varlığını unuturdum ama bizde de ses çok 😬
Valla dün bende kızıma alerji şurubu verdim. Burnu tıkanmış peluş oyuncakla yatmış. Gece hiç kalkmadı arada kalkar beni yoklardı 😁

Off benimde ablamda var bu. Uzun süre aynı odayı kullandık gecenin köründe küt küt yere düşerdi. Hiçbir şey olmamış gibi kalkar geri yatardı. Bazen hiç uyanmazdı bile sabaha kadar yerde yatardı.
Düzelmez bence anca ilaçla falan.
Zor bir durum Allah kolaylık versin

Valla dün bende kızıma alerji şurubu verdim. Burnu tıkanmış peluş oyuncakla yatmış. Gece hiç kalkmadı arada kalkar beni yoklardı 😁

Alerji şuruplarının en sevdiğim yan etkileri zaten 🙈 Ben yorgun olduğumda uyuyamam o zaman bir kaşık içince sızarım 😂

Yapamam bacı… benim herif zaten şişman, doyuramıyorum, aynı yemek 2. güne kalmıyor, bir de iştahı açılsa yandım…

Bende silikonu çıkarırken kulağımın içi vakumlanıyor gibi olup acıyor, sizde oluyor mu böyle bir problem?
Belki yanlış yerleştiriyorsundur. Ben elimde yuvarlayıp içeri sokuyorum kalan kısımla da kulak deliğimi kapatıyorum kapak gibi oluyo elimle düzlüyorum o zaman biraz vakumluyo ama acımıyor sabah çıkarırken.

Evlendigimiz ilk yil bir iki gunluk bi yerden geldi esim. Hatirlamiyorum ama bi konuda atistik ozlemis olmamiza ragmen sarilmadan yattik. Gece bu yol yorgunu benden once uyudu ben biseyler bakiyodum. Derken adam kimil kimil sokuldu bana. Koluma yaklasti kokluyo yuzunu suruyo filan, ben diyorum ki inat adam bak uykusunda bile dayanamiyor yanima geliyo. Tam o an birden agzi sulanmis gibi oldu kolumu pat diye isirdi. Ama nasil isirmak yemek yerken isirmak gibi. Telefonu basina filan vurdum noluyo diye ama adam uyuyo yani. 😅 ben agliyorum o panik. Kolum morarmasa inanmicak beni isirdigini. Zaten deli yatar naapim alistim ama ac yatinca benimki isirabilir… o gunden beri yatmadan ac misin biseyle ye de yat diyorum. Deli yatmaya bi cozumum yok 🙅‍♀️

X