Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Koçlar'ın Fiziksel Özellikleri

Benimde yüzümde hem ben var hemde çocukluktan kalma küçük bir yara izi,,,,ama geniş omuzlu ve selvi boylu değilim yüzüm yuvarlak ama açık kumralım,,,,tipik bir koç burcu olmasamda özelliklerin birkısmını taşıyorum işte :))))

aynen benim eşiminde küçüklükten kalan yüzünde yara izleri var hahahaaa :))-tatlicadiarzu-

kızlar bende koç burcuyum ama minyon tipliyim.yüzümde ben var ve kafamdan yaralar hiç eksik olmaz.ayrıca çok ta sakarımdır.sakar olan var mı aranızdaaa .hızlıyım .sportifim.elim çabuktur.her işimi kendim yaparım.boşa zaman geçirmeyi hiç sevmem.

hayret,benimde sag elimde basparmagimda,dogusdan olan bi iz var,tuhafima gitti dogrusu iyimi.

Enerjık ve atletık vucutludurlar
genelı uzunca boylu genıs omuzludur
koyu kumral veya esmerdırler
yuzlerı oval kare ve uzundur
marsın sembolıze ettıgı enerjılerı kollarına ve bacaklarına yansımıstır
koc burcu olan kımsenın yuzunde ben veya yara ızı olabılır
kısı hayatı boyunca yuzunu korumalıdır cunku bır kaza anında yuzunden yaralanma ıhtımalı fazladır

hımm geniş omuzluyum
esmerim
yüzüm oval
yüzümde yara izi var:) çocuklulktan kalma. ve hala sakarım:CüvCüv:

bende koç burcuyummm :)
yüzümde çiller var o da sayılır heralde :)
uzunumm esmerim(beyaz tenliyim ama siyah saçlıyım :)

ay nasılda uyuyoooooooo ben de koç burcuyum hemde iki kaşımın ortasında kocman simsiyağ ben var hintliler gibi:roflol:geniş omuzluyum bende kızlar

kısı hayatı boyunca yuzunu korumalıdır cunku bır kaza anında yuzunden yaralanma ıhtımalı fazladır[/B]

aynennnşakkıdı

Son düzenleme:
sevgilim koç burcu küçükken hep yaramazlıklarındn dolayı yüzünden yara almış ufak izler var.kaşına bıçak saplanmış falan böyle ufak iz.

Bende koçum geniş omuzlu deilim aksine dar omuzlarım..
Yüzümde ben war..
Esmerim evet zemuszemus
Kısa deilim ama selvide deilm yanii :roflol:
Sağ elimin baş parmandada iz yok ilginç geldi oda bna..
Buarada evet koç bayanları gerçekten güzel yaa bunu inkar edemezler yanii kötükedihüso

kısı hayatı boyunca yuzunu korumalıdır cunku bır kaza anında yuzunden yaralanma ıhtımalı fazladır

burcumdan şüpheliyim kaydirigubbakcemile3
ayol ben hiçte uzun boylu, geniş omuzlu değilimdir..teyzem ve halamda koç burcu ve onlarda öyle değiller yani :1ninca:
ayrıca ne kumralım ne de esmer.... Tam tersi sarışınım :bbo:
yüzümde ben, yara izi de yoktur
vıyyyyy :1closedeyes:

bende koç burcuyum...
geniş omuzluyum,uzun boyluyum,çooook tatlıyım bayanssulusmile ayıptır sölemesi kaydirigubbakcemile3

benimde yüzüm uzun omuzlarım geniş :)) yüzümde ben ve çiçek hastalıından kalan izler var:)) kollarım bacaklarım gerçekten güçlü ::KK70: sadece boyun uzun deil hehe 160 :KK70:

X