Kokoma

zirkardin

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2022
6
0
40
merhaba kızlar, Kore cilt bakımı ile aranız nasıl? Kokoma markasını duydunuz mu ya da hiç denediniz mi? Yorumlarınızı almak isterim tavsiye eder misiniz?

süper, hangi ürünü almıştınız? hamilelikten önce mi sonra mı? bu arada benim de 11 aylık bir oğlum var 21 mayıs doğumlu:) Bebişiniz hayırlı olsun, sağlıkla kavuşun:)
Sağolun hamilelikten önce almıltım geçen yıl. Nacific niacinamid toniğini almıştım.

çok teşekkür ediyorum yorumunuza. size ve bebişinize sevgiler. hamilelikte ya da doğum sonrası deneyen var ise yorumlarını almak isterim

çok teşekkür ediyorum yorumunuza. size ve bebişinize sevgiler. hamilelikte ya da doğum sonrası deneyen var ise yorumlarını almak isterim
Rica ederim eğer emziriyorsan ürün içeriklerini cosdna sitesinden araştırabilirsin kore markalarının içeriği güzel oluyor genelde, tabi emzirirken bazı kimyasallardan uzak durmak gerekiyor

Rica ederim eğer emziriyorsan ürün içeriklerini cosdna sitesinden araştırabilirsin kore markalarının içeriği güzel oluyor genelde, tabi emzirirken bazı kimyasallardan uzak durmak gerekiyor
bilmiyordum çok teşekkürler. Emziriyorum evet. ben de Kokoma'nın nacific serisini çok denemek istiyorum, özellikle nemlendirici olarak nacific tone up nemlendirici kremi bir de kırışıklık karşıtı IT'S SKIN serisinin collagen nutrition eye cream. içerikleri temiz diye duydum ama kullananlardan duymak iyi geldi. ürün içeriklerine de belirttiğiniz siteden bakıyor olacağım. sevgiler

içeriğini okuduğumda kırışıklık görünümünü azaltır yazıyor aslında ama diğer ürünü var bir de It’s Skin Hyaluronic Acid Moisture Eye Cream diye onun da içeriğinde kırışıklık giderici diye yazmış, kullanıcı yorumları da iyi bu kremin. hyaluronic asit zaten pek bir moda son günlerde:) hazır 25% indirime de girmiş sanırım bu kremi deneyeceğim:)

Kore cilt bakımına ilgili biriyim ve korendy sitesinden alışveriş yaparım..kokoma yı duydum ama almadım

X