Kolay hamile kalmak için incir kürü?

mineltk

Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2016
908
659
31
Selam kizlar bu incir kurunu uygulayaniniz faydasini goreniniz varmi acaba ve ne zaman nasil yaptiniz ??

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Hepinizinde itsediniz gini bende bebiş istiyorum fakat bir türlü olmuyor bır bucuk yıllık evliyiz en son dun yıne beklemelerden sonra husrana ugradık simdi benımde sorum aynı ıncır kuru yapıp faydasını gören varmı pekı bu 21 gunluk sure nasıl oıuyor ben 26 gun bır adet oluyorum normelde buarada döllenme olunca bebek dusermı dıye kafama takıldı
gerci doktorum yumurtlama sorunum olmadıgını soyledı neyapabılırım fıkırlerınıze acıgım:))

Ben denedim canım ilk çocuğum için bir yıl uğraştık olmadı başladığım ay hamile oldum şükür. 3 yaşında oglum var yumurta gelişimi için bence denemekte fayda var

canım nasıl yapıldıgını bana anlatırmısın malzeme konusunu degıl uygulanış şeklını
anlaöadıöadet döngüm 26 gun nasıl yapıcam

hergün 10 tane inciri klorsuz kaynayan suya koyuyosun canım ortadan 2'ye bölerek 20 dakika ağzı kapalı şekilde kaynatıyosun günde iki kere toplam 21 gün tüketiyosun 7 gün ara vericeksin bidaha 21 gün tüketiceksin

Canim ben kur falan yapmadim ama incir yedigim zamanlarda hamile kaldim. Ilkinde asure icin alinan incir kotu olmasin yiyeyim demistim ki o ay hamile kaldim. ikincisinde de sutum olsun bagirsaklarim duzenli calissin diye kaynar suyun icine koyup yumusayinca yiyordum ki yine o aylarda hamile kaldim. Bence ise yariyor.

kızlar bende incir kürünü yapmaya başladım. günlük yapın 2 kere tüketin diyolar. sabah yapıyorum ılık olunca içiyorum. kalanıda akşam yada öğlen soğukmu içmemiz lazım yoksa tekrar kaynatıcazmı kalanı

hımm cok tesekkurler elifserra.bende yapıyordum fakat ara verdım yanlız cok karın agrısı yapıyor...

valla arkadaslar morılım okadar bozuk kı sızlere anlatamam ıcımden bebk konusunda hıcbırsey yapmak gelmıyor cok umutsuzum aslında doktorumuz umutsuzluk verecek hıcbır durum yok dedı ama yınede morlım bozuluyor olmayınca ıncır kuru yaptım o ay baska bır aksılık oldu bıraktım evet kuru uygularken cok karın agrısı yapıyor herswye razıyım yeterkı yavrumuzu kucagımza alabılsek ama hıc sorun yokken neden olmuyor onuda anlamadım

Kuru incir olur evet hatta kürün dışında kuru incir yemekte iyiymiş yumurtalıklar ı olgunlaştırıyormus

anladım tesekkur ediyorum cvbınız için.
bende yeni evlendim anne olmak istiyorum.
fakat kötü bir ozelliğim var sigara içiyorum bırakmak istiyorum ama bir sekilde bakıcaz bakalım bu kure ben de baslamak istiyorum.
suan arastırmadayım.

anladım tesekkur ediyorum cvbınız için.
bende yeni evlendim anne olmak istiyorum.
fakat kötü bir ozelliğim var sigara içiyorum bırakmak istiyorum ama bir sekilde bakıcaz bakalım bu kure ben de baslamak istiyorum.
suan arastırmadayım.
Bunlar faydalı seyler zaten bence hiç zararı Yok başlayın inşallah faydasını görürsünüz ben ilk evlendiğimde soğan kürüne başlamıştım yapmıştım rahmim tertemizdi bazı şikayetlerim vardı onlarda geçmişti

Merhaba ne oldu hamile kalabildiniz mi benim 9 gün sonra adet olmam gerekiyor. Bu ay incir kuru denedim, geçen ay da soğan kuru.. bakalim

X