Çocuk Hastalıkları kolik

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

mummyofaprincess

Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2014
11
0
34
evgili anneler,

Kolik sorunu yaşayanlar - caresiz degilsiniz. Bebeğiniz ağladığında, yaptığınız hiç birşey işe yaramadığında siz de kendinizi çok çaresiz hissediyorsunuzdur.

Benim kızım her gece, kurulu saat gibi, saat 18:30-21:30 arasında ağlardı, her yolu denemiştim, son çare ilaç/yağ/çaylara başvurmuştum; metsil, Nurse Harvey's, acı elma yağı vs..Hiç birisi işe yaramamıştı - kızım ağlıyordu, ben ağlıyordum. Taa ki Dr. Harvey Karp'ın Happiest Baby metoduyla tanışana kadar. Baby Touch Ankara'da bu konuda eğitim veriyor ve ihtiyaç halinde telefonla da öğretiyorlar sistemi.

Ayrıca o verdiğim damlaların ve ilaçların ilerde tembel bağırsak sendromuna ve dolayısıyla anal fissüre sebep olabileceğini öğrendiğimde son derece pişman oldum onları kullandığım için

Kolikten muzdarip anneler -...

Son düzenleyen: Moderatör:
numarası var mı? günlerdir aynı şeyleri tekrar tekrar yaşamak yıprattı beni çare olamıyorum kuzuma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…