Koltuğun kumaşı ve rengi konusunda

dirim

Nirvana
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2008
12.040
1.186
arkadaşlar kısmetse 1.5 ay sonra evleneceğim.salon konsol,vitrinim siyah-füme karışımı bişey.koltukları kırmızı kumaş,sadece casayı siyah deri yaptımayı düşünüyorum,fikirlerinize ihtiyacım var.salonu çok mu boğar bu renkler.bide koltuğun kolları siyah deri,oturduğumuz ve yaslandığımız yer yani içini kırmızı kumaş yaptırırsak,sandalye ne renk olsun siyah deri mi yoksa kırmızı kumaş mı?bide birtürlü öğrenemedim koltuğun temizliği,leke tutmaması için hangi kumaş iyi?mikrofiber,kadife,epengle diye bir kumaşta varmış.hangisini önerirsiniz?
my.php

sizce bu model koltuk nasıl?kaba mı duruyo?

Son düzenleme:
benimde mobilyalarim siyah beyaz koltuklarım iskeleti siyah parlak kadife oturma yastıkları beyaz krlentlerı kırmızı yaptırdımkı biraz renk olsun belki bir fikir olur....takımı ön plana cıkarsın die bu arada koltuk çok güzel salonun genişse çok hoşdurucaktır

teşekkür ederim canım,ama daha ev yok ortada:roflol:
eylül sonu gibi tutmayı düşünüyoruz.canım senin sandalyelerin ne renk?bide parlak kadifenin temizliği kolaymı?

tutabileceğin evin durumuna göre koltuk takımı yada oturma grubu öneririm bazıları mağazada küçük eve gelince büyüklüğünden dolayı işkence oluyor bunu yaşayan ark. var burada da dikkat ......

teşekkür ederim canım,ama daha ev yok ortada:roflol:
eylül sonu gibi tutmayı düşünüyoruz.canım senin sandalyelerin ne renk?bide parlak kadifenin temizliği kolaymı?

bizimde daha yok kaydirigubbakcemile3 1 ay sonra evlenicem sandelyeler parlak siyah iki tanesi parlak kırmızıı :1rolleyes: temizlik konusunda bilemiyorum cnm kolaydır tahminim:nazar:

bende mobilyalarımı beyaz, koltuklarımı kadifemsi bi kumaş lame istiorum süslü yastıklar falan kokoş bi salon olcak sanırım benimki...
geçen senede mor veya kırmızı istiordum ama griye karar werdim... kırmızı da dekoratik yastıklar alacağım... yani salonum gri kırmızı beyaz kombinasyonunda oluşacak inşallah... bugünki düşüncelerim böyle... iş almaua gelince değişirmi bilemicem:)

zevklerimiz aynıymıs :) bende yaza evleniyorum ama biz evimizi tuttuk ve nişanlımda orda oturmaya basladı.bunun avantajı esyayı artık oraya gore alcaz

konuya gelince bende salonumu aynı senin istediğin renklerde istedim herzaman ama onemli olan suymus; salon geniş ve aydınlıksa bu sectiğimiz renkler çok iyi gidermiş.. bizim salon geniş ama gunes almıyor.ama ben yıllardır salonda bu kombin renkleri sevdiğim için fazla umursamıcam bu ısık meselesini.. belki fikir verir kendi fikrimi soyliyim sana.ben mobilyayı akcaağaç koltuk takımını kose siyah(temizlik acısından tercihen deri cunku evde kedi var:) yastıklar kırmızı ve kıırmızı shaggy halı dusunuyorum duvar unitesinin olacagı duvarı siyah duvar kagıdı dusunuyorum.belki fikir verebilmişimdir canım.

X