koltuk altı lenf bezi

zeynepzzzzz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2022
81
12
17
merhaba sağ koltuk altımda ki lenf bezi şişmiş yaklaşık 7mm olmuş bugun ultrasonda görülmüş şekli değiştiği için biyopsi istediler , ailede meme kanseri var mı diye sordu doktor hayır dedim tehlikeli bir şey olduğunu sanmıyorum ama pazartesi parça alacağız dediler bu konuda bilgisi olan varmı lenf bezi şişmesi tehlikeli midir

LENF BEZİ ŞİŞKİNLİĞİ VÜCUTTAKİ HERHANGŞ BİR ÜŞÜTMEDENDE İİLTİHAPTANDA OLUYOR CANIM BENİMDE GECEN SENE ENSEMDE VARDI OYNUYODU ELLEDİKÇE BÜYÜR DEDİ DOKTOR. KANIM İLTİHAP KAPMIŞ ONDAN OLMUŞTU HERŞEYİ KÖTÜ DÜŞÜNME SAKIN MORAL,N, YÜKSEK TUT İNŞALLAH HİÇ KÖTÜ BİRŞETYÇIIMAZ

LENF BEZİ ŞİŞKİNLİĞİ VÜCUTTAKİ HERHANGŞ BİR ÜŞÜTMEDENDE İİLTİHAPTANDA OLUYOR CANIM BENİMDE GECEN SENE ENSEMDE VARDI OYNUYODU ELLEDİKÇE BÜYÜR DEDİ DOKTOR. KANIM İLTİHAP KAPMIŞ ONDAN OLMUŞTU HERŞEYİ KÖTÜ DÜŞÜNME SAKIN MORAL,N, YÜKSEK TUT İNŞALLAH HİÇ KÖTÜ BİRŞETYÇIIMAZ
sende biyopsi istemisler miydi abla

merhaba sağ koltuk altımda ki lenf bezi şişmiş yaklaşık 7mm olmuş bugun ultrasonda görülmüş şekli değiştiği için biyopsi istediler , ailede meme kanseri var mı diye sordu doktor hayır dedim tehlikeli bir şey olduğunu sanmıyorum ama pazartesi parça alacağız dediler bu konuda bilgisi olan varmı lenf bezi şişmesi tehlikeli midir
korkutma kendini , yaşın daha çok küçük belli ki, önlem amaçlı bakmak istemiştir doktorun , bir şey çıkmaz Allah'ın izniyle . çok geçmiş olsun

20221216_113750.jpg
arkadaşlar ultrason sonucundan anlayan var mı lütfen bi bilgi verin oğlum 4 yaşında lenf bezleri şişmişti bugün kontrolü vardı sonuc bu ben anlamadım panik yaptım kafam alak bulak oldu pazartesi günü doktora gösterecez:KK43:

7mm sıkıntı yaratmaz sana. Parça almaları biraz show gibi , ama heralde vardır bildikleri. Cm olduğu zaman sıkıntı olur ve parça isterler. Benimde Şuan aynı senin gibi sağ koltuk altımda, 10 mm lenf bezlerim var 6 ay’da bir düzenli kontrol cm olmaması için :) umarım düşüncelerimizin yönünde gider gidişatın

X