Koltuk altı ve göğüs arasındaki ağrım.

aynı sorun birkaç haftadır bende de var
durduk yerde ağrımıyor ama bazen göğsümün üstüne yatınca yada en ufak bir darbede öyle bir sızlıyor ki anlatamam
şişlik falanda yok çok şükür ama sebebini anlayamadım bir türlü

ben de adet dönemlerimde yaşıyorum aynı ağrıyı...bi dönem elime bezeler de geliyordu,ceviz kadar olmada da fındıktan büyük:p doktora gittim,ultrasın vs. çektirdim ama çok şükür bişey çıkmadı.kadınların büyük bir böülümünde görülür dedi dr.,mme dokusu kayabilirmiş dönem dönem,bnimki de öyle bişeymiş.şimdi beze yok ama ağrı devam ediyor,takmıyorum ben de:)inşallah bişey yoktur arkadaşım görün yine de bi doktora

aynısı var bende de belirgin bi şişlik yok ama hafif bir dolgunluk ve ağrı var hatta göğslermde de sızı ama hiç bir şişlik yok sadece sızı iğne batyor gibi byle:KK43: neden oluyor acaba:KK43:

benim de böyle bir agrım var sag koltuk agrım ne olabilir ki

ya aynı sorun bnde de var . sol göğsüm ara ara ağrıyo bu bazen koltuk altına da vuruyo doktora gitmiştim ama bişey olmadığını söyledi bana ama bi daha gidicem ter bezlerinden kaynaklandığını düşünüyorum...

arkadaşlar 1-2 haftadır koltuk altı ve gögüs arasındaki kısmında ağrı ve ince ince sızlamalar oluyor....bugün elimle koltuk altımın göğsüme yakın kısmını elimle bastırınca acıma hissediyorum...

aranızda bu durumla karşılaşan oldu mu??

aynı şekilde bir hafta öncede bende başladı böle ani bi sızı gibi giriyo arada hatta acaba beze felan varmı diye öle bir bastırmışımki dahada artmıştı sanki .ama bugün hiç acı felan hissetmedim eğer devame derse bende doktora giderim artık

Yaklaşık iki haftadır aynı ağrı bende de var.Acaba Göğüs hastalıkları uzmanına mı,Dahiliye uzmanına mı gitmeliyim?

Son düzenleme:
aynısı bendede var arkaaşlar kotuk altı ve göğüz birleşiminde kolum değinde üstüne yatınca acıyor,ağrı değil acı var amaçok korkuyorum ben

Kızlar bazen regl dönemlerinden öncede olabiliyor o tip ağrılar. Hem göğüsler şişiyor,hem de hassasiyet artıyor çünkü.Ama ihmal etmemek gerek tabi.

Dünden beri sağ koltuk altımda bir ağrı var, elleyince acıyor ama şişlik yok...Yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla bayanlarda çok oluyor....

regl dönemim yaklaştıkça sağ sol her iki koltuk altım da acıyor ve sızlıyor. 1 senedir böyle. Daha öncesinde hiç böyle şikayetlerim olmuyordu. Sanırım doktora gitmem gerek..

ne olduğunu bilen var mı banada oluyor her iki tarftada var

Bu anlattığınız durum bendede oldu internetten arştırayım dedim bu yazıyı gördüm sonuç alan arkadaşlar bana da bilgi verebilirmi bendede şişlik falan yok sadece sızı gibi bişey

Bendede bugün başladı sol tarafımda 5 aylık kızım var emziriyorumda ama ilk defa oldu hengi bölüme gidiliyor göğüsmü dahiliyemikolumu kaldırıp indirdikçe göğsüme yanlardan biri parmak sokuyor gibi.

Uzun zamandır siteye yazılmamış ama aynı sorun bende de var :KK43: Sıklıkla olmuyor birkaç ayda bir falan oluyor. Dün gece de oldu. Gece yatınca oluyor. Sol koltuk altımla göğsüm arasında bir yer ağrıyor sızlıyor sinirlerimi bozuyor. Şişlik vs yok ağrı var sadece. Korkmaya başladım doktora falan da hiç gitmedim birkaç yıldır oluyor bu böyle ama çok nadir zaman aralıklarıyla. Hangi bölüme doktora gitmeliyim. İnşallah ciddi bir şey yoktur ya

Uzun zamandır siteye yazılmamış ama aynı sorun bende de var :KK43: Sıklıkla olmuyor birkaç ayda bir falan oluyor. Dün gece de oldu. Gece yatınca oluyor. Sol koltuk altımla göğsüm arasında bir yer ağrıyor sızlıyor sinirlerimi bozuyor. Şişlik vs yok ağrı var sadece. Korkmaya başladım doktora falan da hiç gitmedim birkaç yıldır oluyor bu böyle ama çok nadir zaman aralıklarıyla. Hangi bölüme doktora gitmeliyim. İnşallah ciddi bir şey yoktur ya

Az önce ben de bu şikayetim nedeniyle doktordan geldim canım,genel cerrahiye gideceksin.

Bende de son zamanlarda aşırı bir ağrı vardı hafiften kol ve kol altıma da etki ediyordu,gerinirken,bir şey kaldırırken canım yanıyordu bir de ben spor yapıyorum halterle falan çalışıyoruz acaba ondan mı diye düşündüm ama ağrıya dayanamayınca ve de rutin el muayenesinde sıktığımda gelen akıntıyla karşılaşınca panik yapıp bu sabah doktora gittim,çok şükür hiçbir sorun yokmuş sadece prolaktin hormonuna bakmak için kan testi yaptı ve ultrason istedi,haftaya çektireceğim.

Sen de el ile muayene yaptın mı?Bir de çok sıkmamak gerekiyormuş göğsü,o kadar sıkarsan tabi akıntı gelir dedi,bir defa sıkıp bırakınca gelirse gelir gelmezse zaten problem yok dedi aklında bulunsun.

Sende de bir şey yoktur korkma ama mutlaka genel cerrahi uzmanına görün derim ben

Az önce ben de bu şikayetim nedeniyle doktordan geldim canım,genel cerrahiye gideceksin.

Bende de son zamanlarda aşırı bir ağrı vardı hafiften kol ve kol altıma da etki ediyordu,gerinirken,bir şey kaldırırken canım yanıyordu bir de ben spor yapıyorum halterle falan çalışıyoruz acaba ondan mı diye düşündüm ama ağrıya dayanamayınca ve de rutin el muayenesinde sıktığımda gelen akıntıyla karşılaşınca panik yapıp bu sabah doktora gittim,çok şükür hiçbir sorun yokmuş sadece prolaktin hormonuna bakmak için kan testi yaptı ve ultrason istedi,haftaya çektireceğim.

Sen de el ile muayene yaptın mı?Bir de çok sıkmamak gerekiyormuş göğsü,o kadar sıkarsan tabi akıntı gelir dedi,bir defa sıkıp bırakınca gelirse gelir gelmezse zaten problem yok dedi aklında bulunsun.

Sende de bir şey yoktur korkma ama mutlaka genel cerrahi uzmanına görün derim ben

Aynı sorun 5gündür bendede war sağ göğüsüm ve koltuk altı arası çok acıyor kolum değince bile canım yanıyor şişlik veya ele gelen sertlik yok yalnız ben 40gün önce 38haftalık bebeğimi kaybettim haliyle sütüm geldi süt birikip beze oluşturmadın diye günde bidefa çektiğim halde kesilmedi hala benmkinin onunla alakalı olabileceğini düşünüyorum geçmezse bi genel cerraha görünücem

bende de aynı sorun var adet dönemi ve öncesi oluyor benim ağrım kolumu yaslasam ağrı oluyor henüz dr gitmedim daha önceleri gittiğimde dr sütbezesi demişti o zamanlar bu kadar ağrı olmuyordu mamografi çektirmeyi düşünüyorum
Konu acilali epey zaman gecmis insallah koltuk altinizdaki agridan kurtulmussunuzdur ayni sorun bendede var adet oncesi agriyor.siz dr enson gittiginizde ne dedi

X