Kombin topiğinin çalçeneleri..

ivett ya kilo alamıyorum herkeş 23 filan sanıyor halbuki taş gibi 31im ben hıh

olmaz mıı ne istersen var :kk77::kk77:

hyır sonra topiğinde kara büyü yapmışlar diye gelecek millet benim başıma kalacaksın taammii:KK70:

ne demek bende bilmiyorum bu gece lügatıma kattım. böğründen kırılmakk:KK70:
Burgerin en büyük menüsünden istiyorum :KK45:

ivett ya kilo alamıyorum herkeş 23 filan sanıyor halbuki taş gibi 31im ben hıh

olmaz mıı ne istersen var :kk77::kk77:

hyır sonra topiğinde kara büyü yapmışlar diye gelecek millet benim başıma kalacaksın taammii:KK70:

ne demek bende bilmiyorum bu gece lügatıma kattım. böğründen kırılmakk:KK70:
Ahh bu nağmeler :confused:beni burda bırakır dilim şişer söyleyene kadar ardık :KK70:

evet gayet insanlar bu ne diyip bakacaklardı :63: marjinalliğin dibine vuracaktık:63:

böğrümün dibi gitii dibiiii:KK12::63:

pirayecim sana ne ikram edebilirim. tanışıkta değiliz nelerden hoşlanırsın bilemedim. mutfak senin dilediğini söyle. bir google aramasına bakar:KK22::KK22::KK19:

göstercem ben sana ekşın konuları :KK34:

kızaammm boşuna mı açtım bu topiği burada oyalıcezz seni biz ekşınlara akacağızz saksımlann Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben

pirayecim sana ne ikram edebilirim. tanışıkta değiliz nelerden hoşlanırsın bilemedim. mutfak senin dilediğini söyle. bir google aramasına bakar:KK22::KK22::KK19:

kızaammm boşuna mı açtım bu topiği burada oyalıcezz seni biz ekşınlara akacağızz saksımlann Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben
Yemek severim ben mismocum yemek yemek yemek yenilecek herşeyi severim :p

piroşum herşeyi yer elinde ne varsa dök ortaya :KK70:
ve evet @Margarikotin yağmurlu günlerde internetin gidecek ve biz ekşınlı konuları çoktan dağıtmış olacaz :KK53:

Burgerin en büyük menüsünden istiyorum :KK45:
burger-king-tendercrisp.jpg

bu olar mıı? :))

X