Komik mi komik..

Mayflower75

Never give up.!!
Pro Üye
1 Şubat 2016
9.242
34.203
Merhaba arkadaslar..
Ben iki hafta once evde merdivenlerden dusme suretiyle bacagimi ve ayak bilegimi kirmis bulunmaktayim..ameliyat oldum platin ve vidalar taktilar.Tam 12 hafta yurumek yasak.
Hadi krizi firsata cevirip tadini cikarayim bol bol tv,kitap,internette biseyler izleme etkinlikleri gerceklestireyim dedim ama onlardan da sikildim.Yani bu yataga bagli olma psikojisinden kaynakli sanirim cunku baska sartlar altinda olsa bu duruma bayilirdim.
Bunaldim..durup dururken aglama krizleri basliyor.Nefes alamiyorum gibi oluyor.
Dertliyim yani baya..
Simdi sorun su ki bu kadar bunalmis bir haldeyken aklima geldi biraz moral olsun diye sizlerden hayatinizda simdiye kadar basinizs gelen en komik en sapsal duruma dustugunuz hala hatirlayinca guldugunuz anilarinizi yazmanizi rica ediyorum..
Tamam Mune biliyorum konu bdv konusu degil geyik resmen baska bolumde olmaliydi ama oralara kimse ugramiyor in cin top oynuyor oralarda ve ben gercekten bunaldim.Bu da benim derdim iste..tasima konumu hemen lutfen..napiyim yani dertliyim iste..
Simdi eminim bir kac uye de bizene senin bunalmandan biz soytarimiyiz diyebilir ama oyle degil iste durum.Sizler benim sanal dostlarimsiniz ve bu sekilde yardim istiyorum..
Tesekkurler simdiden :)

Kimsenin komik anisi yokmu yani?:KK12:

Cok gecmis olsun diyerekten ilk bombayi atiyorum. Komik anim yok su an ve cikmam gerekiyor.

upload_2017-10-24_11-24-34.jpeg

Benim yok, varsa da hatırlamıyorum. Ama bu sitede ki bir konuyu paylasabilirim sizle eğer okumadiysaniz iyi gelir eşinize ilk ne zaman rezil olmustunuzdu konu baya gulmustum. Tavsiye ederim ☺ ayrica gecmis olsun size ☺
Bu bahsettiginiz sayfaya bi aralar bakiyordum gercekten gulme krizine girdigim zamanlar oldu:KK45:
Konu sahibi cok gecmis olsun umarim en yakin zamanda sagliginiza kavusursunuz.

Ben:rapci:
Eşim beni istemeye geldiğinde kahvesine tuz attım ablamda birazda karabiber at dedi. Garibim ilk yudumda anladı ama bitirdi. Öksürerek geldi mutfağa benim karabibere alerjim var diye yerlere düştü nefes alamıyorum diye.
Ablam ben Vicdan azabından ben tabi ekstra bişey olacak korkusundan telefonları arıyoruz ambulans arıcaz :KK70:

Bir anda kalktı iyi oldu size dedi geçti içeri kalabalığa manyak :KK70:

Yeni evlenen kızlar karabiber katmayın kahveye çok zararlı :KK70:

Valla yarana çomak sokmak gibi olmasın da ailemin benimle ilgili kahkahalar atarak herkese anlattığı en bariz olay, bir parkta bisiklet sürerken yokuş aşağı hızlanıp taklalar atmak suretiyle düşmem. Hatta aynı parktan geçerkeb illa içlerinden biri der hala, işte gohanın düştüğü park diye.

Ben de düşmelere çok gülerim. Üniversitede bir arkadaşım otobüste resmen uçmuştu, o kadar güldüm o kadar güldüm ki arkadaş bana küstü bikaç gün.
Hala hatırlayınca gülüyorum.

Bir kaç ay önce de yine otobüste oğlum düştü. Ya çocuk ağlıyor ama bana bir gülme geldi zor tuttum kendimi.

Geçmiş olsun canım.:KK200:
KKda böyle bi topik vardı bulursam linkini atayım oku keyiflen azcık :)
2 gün önce başıma gelen ufak birşeyi yazayım; burun estetiği için bi doktora msj atmıştım instadan, aynı anda da kankamla konuşuyorum iç çamaşırlarında indirim varmış bi sitede onun hakkında konuşuyoruz. Siteye baktım bi iç çamaşırı gördüm çok afilli:KK45: onu attım bak bu nasıl ama ahagahhaha diye
Attım msjı siteye bakmaya devam ediyorum kankamdan da cvp gelmedi bi bakayım dedim anam doktora atmışım msjı :skandal:
Hemen engelledim ama aşırı utandım ya rezaletti :KK53::KK53:

benim çok var.
Utandıran anlar olarak konu başlığına bir el atıyorum :)
Hastanede çalışıyordum şu banko hasta karşılama-yönlendirme kısmında.
Telefonda bir hastayla konuştum tamam dedim kapattım. Kapattığım gibi bir hasta geldi önüme.
Hastanın yüzüne bağırarak Alo dedim hoşgeldiniz diyeceğime :)
rezillik.
diğer anılarımdan birisi :
Üniversitede böyle giyinmişim ceket tayt falan havalı havalı yürüyorum
5 6 kızız.
Bahçede önümüzdeki masalarda benimde beğendiğim çocuğun olduğu erkekli gruplar var.
Arkadaşım arkadan ayağıma bastı ve benim ayağımdaki babet birden çocukların önüne fırladı taaa 3 metre uzağa.
Herkes güldü tabi.
çok utanmıştım
wcden çıkınca çıtçıtlı badiler oluyor ya atlet şeklinde
onu iç çamaşırının altına çıtçıtlayacağıma pantolonun üstüne çıtçıtlamışım
pantolon üstüne beyaz külot giymiş gibi markete gittim
yazık ki ne yazık annem eve geldiğimde farketti
bende diyorum bu insanlar niye bana bakıyor..
aklıma geldikçe yazacağım
çok geçmiş olsun.
ah bir de:
Şuan çalıştığım şirketin bahçesinde camdan yansımama bakıp allahım ne güzel giyinmişim diye kendimi severken takılıp yere çakıldım.
ne kadar utandığımı anlatsam azdır

Ben:rapci:
Eşim beni istemeye geldiğinde kahvesine tuz attım ablamda birazda karabiber at dedi. Garibim ilk yudumda anladı ama bitirdi. Öksürerek geldi mutfağa benim karabibere alerjim var diye yerlere düştü nefes alamıyorum diye.
Ablam ben Vicdan azabından ben tabi ekstra bişey olacak korkusundan telefonları arıyoruz ambulans arıcaz :KK70:

Bir anda kalktı iyi oldu size dedi geçti içeri kalabalığa manyak :KK70:

Yeni evlenen kızlar karabiber katmayın kahveye çok zararlı :KK70:
Haha ayy cok komikmis bu olay cidden..o anki korkuyu tahmin edebiliyorum:))))

kolay kolay anlatmazdim ama yazayimda gulun.cok kucugum ya ilkokul ya ortaokul baslari hatirlamiyorum. eve gelince pantolon yada tayt ic camasirimla cikarir camasiri kirlilige atmaya usenir pantolonun icinde birakirdim.annem az soylenmezdi birakma dye dinleyen kim....birgun kardesimle bakkala gidiyoz pacamdan birsey dustugunu hissettim ve o anda bir amcanin bagirmasi bir oldu.kizim birsey dusurdun...ve ben dondum baktimki benim kilot sokak ortasinda:olamaz::KK48: benim degil o dedim:KK34: senin senin senden dustu dedi hic birsey demeden kactim. ders oldu bana....ay rezaletmis hakkaten:KK35:

benim çok var.
Utandıran anlar olarak konu başlığına bir el atıyorum :)
Hastanede çalışıyordum şu banko hasta karşılama-yönlendirme kısmında.
Telefonda bir hastayla konuştum tamam dedim kapattım. Kapattığım gibi bir hasta geldi önüme.
Hastanın yüzüne bağırarak Alo dedim hoşgeldiniz diyeceğime :)
rezillik.
diğer anılarımdan birisi :
Üniversitede böyle giyinmişim ceket tayt falan havalı havalı yürüyorum
5 6 kızız.
Bahçede önümüzdeki masalarda benimde beğendiğim çocuğun olduğu erkekli gruplar var.
Arkadaşım arkadan ayağıma bastı ve benim ayağımdaki babet birden çocukların önüne fırladı taaa 3 metre uzağa.
Herkes güldü tabi.
çok utanmıştım
wcden çıkınca çıtçıtlı badiler oluyor ya atlet şeklinde
onu iç çamaşırının altına çıtçıtlayacağıma pantolonun üstüne çıtçıtlamışım
pantolon üstüne beyaz külot giymiş gibi markete gittim
yazık ki ne yazık annem eve geldiğimde farketti
bende diyorum bu insanlar niye bana bakıyor..
aklıma geldikçe yazacağım
çok geçmiş olsun.
ah bir de:
Şuan çalıştığım şirketin bahçesinde camdan yansımama bakıp allahım ne güzel giyinmişim diye kendimi severken takılıp yere çakıldım.
ne kadar utandığımı anlatsam azdır
Kadinin yuzune Alooo diye bagirma kisminda koptum zaten gulmekten konuyu nasil okudum sen dusun:)))
Ayyy allahta seni guldursun insallah

X