Konu ABİM

hiç bişey anlamadım allah aşkına doğru düzgün yazsaydınız nolurdu :mad:
başkasına yazdığınız cevaptan anladığım kadarıyla cevap vereceğim. yaptığı cok ama cok ayıp kolay mı kazanılıyor para ya hesap sorsaydınız keşke bidaha bişe aldırmayın parada vermeyin internetten filan sipariş verin yada eşiniz izinli olunca gidip alın cocugu birine emanet edebiliyorsanız emanet edin siz alın ihtiyacınızı .

Dertlesmediğimi nerden biliyorsun ? Cebine para koymadığımı nerden biliyorsun ? Evet dediğin gibi arkadaş gibiyizdir.Mesela sevgilisiyle buluşacak benden ister veririm üstüne sevgilisine hediye de koyarım ben verdim deme sakin kendin almış gibi ver derim.Yanıma gelince kaç kere sorarim cann birsey istiyor mu ? Şimdi onun bna böyle yapması benden sırf menfaati için yanıma gelmesi herşey normal dimi ? Gerçekten bu zihniyeti anlamiyorum ben vereyim nereye kadar bu insan 26 yasnda sevgilisi var. Evlenmek isteyecek ben mi annem mi bakacak ben zaten elimden geleni yaptım ama abimde olsa yan gelip yatıcak annem babam çalışacak utanmıycak üstüne kız kardesinden para tırtıklıycak ve ben kendimi suçlu görücem öyle mi ? Hiç kusura bakmayın .

Abinize şans diliyorum, dilerim bir an evvel iş bulur ve kendi parasını kazanır, siz de tırktıklanmaktan kurtulursunuz. Ben herşeyini koşulsuz şartsız paylaşan bir insan olduğum için sizi anlamakta zorlanıyorum, tırtıklama kelimesini de yakıştıramıyorum açıkçası, ne kadar kötü olsa da abiniz sonuçta, neyse sizin bileceğiniz bir şey, iyi günler

Sacma cumle kurmadim komikte olmaya calismadim ozguvensizde degilim dilimde cok guzel ve edeplidir sizin gibi hakaretleri siralayarak kendimi ifade etmem.

Karsindakini kirmamak guzel dil bu alinti yaptigim kisi bunlari soyluyor.Ne kadar buyuttunuz iki satiri evet yazinizda harfler yoktu noktalama isaretleri en son plandaydi bu durumda benim icin.Abiniz icinde ne yapmaniz gerektigini yazdim okudunuzmu okuduysaniz uygulayin konunun geneli benim verdigim ornegi vermis siz hala ama abim soyle boyle nasilsa nasil siz onune gelir kapisi acmissiniz onunda karakteri buna musait kullanmis.Careleri yaptiginizin yanlislari soyleniyor herkese ben mi sucluyum abim soyle boyle siz care aramaya degil dedikoduya yazmissiniz herkese bahane.
Ya evet evet dedikodu için yazdım.Önerilere cevap verdim keşke onu da görseydiniz.Sadece beni suclayanlara neden öyle yapmadığımı söyledim .Dedikodu için BAHANE aramadım yani...

Polemiğe girmeden üsluplara dikkat ederek yazabilir miyiz lütfen?

X