Konu sayfa geçişi neden kaldırıldı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konularda eskiden hem sayfa başında hem sayfa sonunda sayfa numaraları ile geçişler vardı..Şu anda sadece sayfa sonunda var ve sayfa geçmek için sürekli sayfa sonuna gitmek gerekiyor...Sayfa basına da koysanız olmaz mı
Evet ya bu durumdan bende çok muzdarip durumdayım. İnsana sinir geliyo aşağı ine ine. Bir şeyler yapılabilir mi? Mune Mune

Evet ya bu durumdan bende çok muzdarip durumdayım. İnsana sinir geliyo aşağı ine ine. Bir şeyler yapılabilir mi? Mune Mune
Mobil cihazla bakıyorsunuz sanırım.

Mobil cihaz ile bakarken ust sayfa numaraları bulunmuyor. Desktop bilgisayar ile bakarken yukarıdaki sayfa numaraları duruyor/ gorunuyor..

Eger desktop ile bakıp sayfa numaralarını sayfa üstünde göremiyorsanız sorun var demektir. Kontrol edip haber verir misiniz ?

Mobil cihazla bakıyorsunuz sanırım.

Mobil cihaz ile bakarken ust sayfa numaraları bulunmuyor. Desktop bilgisayar ile bakarken yukarıdaki sayfa numaraları duruyor/ gorunuyor..

Eger desktop ile bakıp sayfa numaralarını sayfa üstünde göremiyorsanız sorun var demektir. Kontrol edip haber verir misiniz ?
Evet Curly Curly hanım baktım tıpkı dediğiniz gibi bilgisayardan girince var ama telefondan girince yok

mobil cihazdan giriş yapıyorum çoğu kişi gibi. arkadaşlara katılıyorum kullanışlılık açısından en başta da olsa çok iyi olur mobil cihazlarda da.

Evet Curly Curly hanım baktım tıpkı dediğiniz gibi bilgisayardan girince var ama telefondan girince yok

telefonu dik değil de yatay kullanırsanız üstte de numaraları göreceksiniz. ekran boyutundan dolayı sığmıyor,
bilginize

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X