Konuşurken dinlenilmemek

Lafı uzatıyor olabilirsiniz
Kimi insan o kadar lafı dolandırarak anlatıyor ki insan sıkılıyor
Öyle olup olmadığınızı objektif olarak düşünün bence

Ufff en uyuz olduğum şey nefret ederim bu durumdan. Benim teyzemde aynısını yapar ona ya da ortalığa bişey anlatırken geçer başka bir şey ben malak gibi kalırım deli oluyorum

Üzülmeyin sadece bu iki kişide bu durum varsa demek ki sizde sorun yok hani lafı falanda uzatmıyorsunuzdur.
Gerçekten lafı uzatacağım durum olmuyor ki çocukları parka götürüyoruz, merhaba nasılsın vs. muhabbetinden sonra bir şey soruyorlar mesela işte en son arkadaş neden moralin bozuktu dün dedi yaa sen nasıl anladın ki diyecektim tam sen nasıl dedim lafımı kesti çocuklarla ilgili bir şey söyledi çocuklarda ilerde oyun oynuyor sonra k.bakma anlat diyor tam tekrar başlıyorum bu sefer başka bir şey gösteriyor iğrenç bir durum

Gerçekten lafı uzatacağım durum olmuyor ki çocukları parka götürüyoruz, merhaba nasılsın vs. muhabbetinden sonra bir şey soruyorlar mesela işte en son arkadaş neden moralin bozuktu dün dedi yaa sen nasıl anladın ki diyecektim tam sen nasıl dedim lafımı kesti çocuklarla ilgili bir şey söyledi çocuklarda ilerde oyun oynuyor sonra k.bakma anlat diyor tam tekrar başlıyorum bu sefer başka bir şey gösteriyor iğrenç bir durum
Sert ve net bi tavırla lafımı keseceksen konuşmayalı o zaman deyin. Çok iyi anlıyorum sizi bu durumu yaşadığım için

X