Saç Kesim Şekilleri Konya'dan kuaför tavsiyesi ?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Goncaagul

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2011
414
2
arkadaşlar ya Konyada bi türül güzel bi kuaför bulamadım. Varmı tavsiye edeceğiniz güzel kesim yapan bi yer ? ÇOk acil :/

Hulusiye gitme de kime gidersen git çok biz yaklaşık bir ay önce gelin saçı yaptırdık aynı gün aynı saatte 3 tane gelin vardı yanındakilerde cabası tabii
Çok özensiz yaptı 30 dk da gelin saçı simetrik bile olamadı(tabiki randevulu olmasına rağmen) Yanında 3 kişiydik biz istediğimiz modeli dinlemedi bile hangisi
kolayına gitti ise onu yaptı saçın birine düz fön çekmek istedi olmaz dedik çocuk yaşta bir elemana maşa yaptırdı karşılığında 30 lira aldı ama saç düğün salonuna gitmeden bozuldu
Öyle erken saat falan değil kuaförden çıkıp düğüne gitmek arasında 1,5-2 saat bir zaman vardı Herkes Hulusiyi tavsiye ediyor ama adam önceden isim yapmış
şu anda para basıyor ama hiç özen göstermiyor oradaki 3 gelin de de gördüm aynı şeyi

Son düzenleme:
Hulusiye gitme de kime gidersen git çok biz yaklaşık bir ay önce gelin saçı yaptırdık aynı gün aynı saatte 3 tane gelin vardı yanındakilerde cabası tabii
Çok özensiz yaptı 30 dk da gelin saçı simetrik bile olamadı(tabiki randevulu olmasına rağmen) Yanında 3 kişiydik biz istediğimiz modeli dinlemedi bile hangisi
kolayına gitti ise onu yaptı saçın birine düz fön çekmek istedi olmaz dedik çocuk yaşta bir elemana maşa yaptırdı karşılığında 30 lira aldı ama saç düğün salonuna gitmeden bozuldu
Öyle erken saat falan değil kuaförden çıkıp düğüne gitmek arasında 1,5-2 saat bir zaman vardı Herkes Hulusiyi tavsiye ediyor ama adam önceden isim yapmış
şu anda para basıyor ama hiç özen göstermiyor oradaki 3 gelin de de gördüm aynı şeyi

Evet aynen öyle, isimlerini duyuruolar sonra saldım çayıra moduna giriyorlar, benim gittiğim kuaför vardı Kapris diye, çook güzeldi tam istediğim gbi yapıolardı , hatta kardeşimn mezuniyeti vardı saçını yaptırmak için oraya gitmişti katalogtaki gibi olmuştu hemde hiç bozulmamıştı gece boyunca,eve geldiğine aynı duruodu hemde 10 tl almıştı .. Hem uyguna yapıodu hemde güzel, özenli.. ama kapandı malesef ( saçımı kestirmem lazım kime gideceğimi bilemiyorum şimdi ..

valla ben yıllardır köşk faruk a gidiyorum. çok da memnunum ama biraz fazla ücret alıyor.:44:

Arkdaşlar uzun zamandır gitmediğim kuaför kalmadı neredeyse hepsi kendince bişiler yapmaya calsııyor ama her seferinde cabucak bozuluyorlar ben genelde saçımı kestirmek için gidiyorum ve gittiğim her kuaförden sonra kesimlerini bir ay zor kullanıyorum sonra hemen bozuuyor:KK43: sinirleniyorum.. Fakat barbarosun orda TRENDY kuaför var orayı kesfettiğimden beri hiç bir yere gitmiyorum saç kesimlerini bir yıl kullanabiliyorum sekil bozuklugu olmuyor uzayınca tavsiye ederimmmmmmm!!!!!

Konyada iyi kuaför olduğunu sanmıyorum. kırıktarak diye bi kuaför var. Şiddetle gitmemenizi tavsiye ederim. Dün Perma yaptırdım oraya rezil rüsva ettiler. Saçlarım sağlıklıdır hiçbi işlem görmedi şimdiye kadar.permayı yaptılar kasap gibi ne ilgi ne alaka hiç bişey yok aşırı laubali bi şekilde ilaçladılar sardılar baya 40 dk bekledm öyle unuttular sanırım 2. İlacı yaptılar duruladılar yalandan şekil verdiler gönderdiler. Eve geldim baktım biraz pürçük olmuş neyse dedim düzelir herhalde. Yıkanmaması gerektiğini söylemediler.eve gelir gelmez yıkadım. Baktım bukleler gitmiş. Tivsik tivsik olmuş. Netten baktım biraz 3 gün yıkanmıycak deniliyor. Sabahı zor ettim kırıktarak denilen kuaföre gittim. Gayet güzel kıvırcık siz böyle istemiştiniz tekrar niye sarıyım 15 dk da tutar yıkamanız bozmaz diye ters ters cevaplar verildi. Hiç bi buklesi kalmayan tivsik kabardıkça kabaran saçlarla interyasine gittim şampuan değmemesi gerekiyordu bikaçgün dediler. saç biraz dinlensin sonra saralım dediler. Biraz dursun kestircem. Perma falanda yaptırmıycam. Saçım dahada bozulsun diye 90 lirada para ödedim. Kuaförler odasına şikayet edicem. Kırıktarak denilen yere gitmeyin güzel olan saçlarınızda gitmesin.

Saciniza bakum uygulayin hemen benimde saclarim oldu ama keratin bakimla biraz daha guclenir bide duymustumki perma ilaclari olmuyormus isyerinde bir atkadasa unlu biryer 3 kere gecti tutmadi ayni yiprandi acil keratin serumlari kulllan degilse uzamasi duruyormus gecmis olsun bu arada

X