Kore'lilerin yumurta diyeti

lzabella

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2023
289
221
26
Merhaba....
Korelilerin yaptığı ünlü yumurta diyeti var bi çok insan biliyor bu diyeti.
En fazla 2 hafta yapılması uygundur.

Diyet menüsü; (yumurtakae haşlanmış olacak)
Günde 3 öğün yemek yiyorsunuz
Sabah 2 yumurta 1 bardak yağsız süt
Öğlen 2 yumurta 1 bardak yoğurt
Akşam 2 yumurta 1 bardak portakal suyu
isteye bağlı yanında salatada tüketile bilir yani domates salatalık biber gibi.

Ben bu diyeti tek öğün olarak yapıcam
günde sadece 2 yumurta ve süt ve ya yoğurt olarak tüketicem. Yapa bildiğim kadar yapıcam.

01.06.23--76.kg

Son düzenleme:
Ben bu kabak detoksu maydanoz kürü yumurta diyeti gibi şeylere inanmıyorum. Şahsen ben 6 kg verdim diyetisyensiz ayrıca kürsüz. Günde bir besini cok tüketmek yerine ekmeği kesmek, karbonhidratı 2-3 kaşığa düşürmek kilo verdirtiyor benim görüşüme göre. Ve tabii ki cardio.

Merhaba....
Korelilerin yaptığı ünlü yumurta diyeti var bi çok insan biliyor bu diyeti.
En fazla 2 hafta yapılması uygundur.

Diyet menüsü; (yumurtakae haşlanmış olacak)
Günde 3 öğün yemek yiyorsunuz
Sabah 2 yumurta 1 bardak yağsız süt
Öğlen 2 yumurta 1 bardak yoğurt
Akşam 2 yumurta 1 bardak portakal suyu
isteye bağlı yanında salatada tüketile bilir yani domates salatalık biber gibi.

Ben bu diyeti tek öğün olarak yapıcam
günde sadece 2 yumurta ve süt ve ya yoğurt olarak tüketicem. Yapa bildiğim kadar yapıcam.
Bu kadar protein bobreklerinize ciddi zarar verebilir. Baslamadan once bobrekler ve karacigerinizin saglikli olduguna dair test yaptirsaydiniz keske

motivasyon bozmak istemem ama bu tür şok diyetler hiç sağlıklı değil ayrıca kalıcıda değil. 5 verip 10 geri alırsınız.
günlük su miktarını arttırın. karbonhidratı mümkün olduğunca hayatınızdan çıkarın. akşam 6 dan sonra bir şey yemeyin zaten verirsiniz.

motivasyon bozmak istemem ama bu tür şok diyetler hiç sağlıklı değil ayrıca kalıcıda değil. 5 verip 10 geri alırsınız.
günlük su miktarını arttırın. karbonhidratı mümkün olduğunca hayatınızdan çıkarın. akşam 6 dan sonra bir şey yemeyin zaten verirsiniz.
Önerileriniz için teşekkürler

Bir başlangıç ve gaza getirme adina yapılabilir. Sonuçta istesende ömürlük yapamazsın. İyi bir motivasyon kaynağı olur umarım

X