Korkuuyorumm

Bartug

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2014
28
6
Merhaba arkadaşlar genital bölgeme lazer epilasyon yaptırmak istiyorum ama korkuyorum yumurtalıklara zarar veriyormuş diye duydum bu zamana kadar hep tüy dökücüyle aldım ağdanın acısındanda korkuyorum napiyim sizce😒😞😔

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sakın yaptırma bende düşündüm ama nolur nolmaz tüm vücut a basladım yavaş yavaş ama genital bölgeyi bence yaptırma doktoruma sormuştum , o da evlendikten sonra 1 çocuğun olsun öyle dedi . Ama genede sen bilirsin , iyi araştır:)

Anladım teşekkür ediyorum bende öyle düşünüyorum zaten fakat bi danışıyım dedim😊

benim kuzenim evlenmeden yaptırmıştı şimdi çocukta doğurdu bende yeni yeni başladım acısı dayanılmaz değil ama tabi yerimde duramıyorum bazıbölgelerde özellikle ama 1 dk falan sürüyor :)

Bazılarına kötü tepki verir oda bana denk gelir kesin:)

lazer ışını sadece kıl köküne etki eder. bunu doktorlar da söylüyor. tabii bazı teknolojiye karşı doktorlar aksini söyleyebilir. ben inanmıyorum onlara. acısı da yavaş yavaş azalıyor her seansta. şu son yaptırdığım seanstan sonra iyi ki acısına dayanmışım dedim. bazı bölgeler pamuk gibi oldu resmen kıl kökü bile yok.

benimde bi tanıdığım evlenmeden önce lazer yaptırdı şuan da çocuğu var ben zararlı olduğunu pek düşünmüyorum :)

X