Korona döneminde ayrılık ve depresyon. :( Yardımm

Hanımlar cevaplarınız için teşekkürler, dün engelimi kaldırıp şarkı gönderdi cevap vermeyince yokladı vs, ben de engelledim sonra. İnşallah unuturum arkama bakmam dediğiniz gibi..

Hanımlar cevaplarınız için teşekkürler, dün engelimi kaldırıp şarkı gönderdi cevap vermeyince yokladı vs, ben de engelledim sonra. İnşallah unuturum arkama bakmam dediğiniz gibi..
Kafanızı karıştırmaya çalışıyor engellemekle iyi yapmışsınız

aferin kız tebrik ettim seni
yaş 23 ne ki ne güzel genceciksin ayyyy
hiç üzülmeye değmez yaa şimdi korona var hele bir geçsin şu dönem
aman yoğun erkek çekilmez zaten, "erkek arkadaşım yoğun" diye başlayan bir cümle duyduğum an içimden diyorum ki aha işte yalan ilişki.
Şunu unutma "erkek arkadaşım çok yoğun ondan aramıyor/ondan kavga ediyoruz/ondan mesaj atamıyor/ ondan görüşemiyoruz" denilen her ilişki bitmeye mahkumdur.

aferin kız tebrik ettim seni
yaş 23 ne ki ne güzel genceciksin ayyyy
hiç üzülmeye değmez yaa şimdi korona var hele bir geçsin şu dönem
aman yoğun erkek çekilmez zaten, "erkek arkadaşım yoğun" diye başlayan bir cümle duyduğum an içimden diyorum ki aha işte yalan ilişki.
Şunu unutma "erkek arkadaşım çok yoğun ondan aramıyor/ondan kavga ediyoruz/ondan mesaj atamıyor/ ondan görüşemiyoruz" denilen her ilişki bitmeye mahkumdur.
Çok sağ olun, hep aklımı karıştıran o oluyor perde çekiyor gözüme. Ama olmayacağını da biliyorum kesin olarak. :KK43: mesajlarına kanmam yeniden hayatım düzene girerse :KK43:

21 gün kuralı var biliyor musun? Bu 21 gün geberene kadar aglayabilirsin..Sonra aşk acısı yerini aşiri duygusallıktan alacak.. seni önemsemeyen hic kimse icin aglamamayi aglayarak anlayacaksin🌸

21 gün kuralı var biliyor musun? Bu 21 gün geberene kadar aglayabilirsin..Sonra aşk acısı yerini aşiri duygusallıktan alacak.. seni önemsemeyen hic kimse icin aglamamayi aglayarak anlayacaksin🌸
evett 21 gün ondan uzak durursam alışırım değil mi cidden o_O çünkü ergen gibiyim okul bitiyor benim elimde olan tek şey ingilizce, yola sokmam lazım sıkıldım aylardır depresyondan yeminle:KK49:

evett 21 gün ondan uzak durursam alışırım değil mi cidden o_O çünkü ergen gibiyim okul bitiyor benim elimde olan tek şey ingilizce, yola sokmam lazım sıkıldım aylardır depresyondan yeminle:KK49:
Aşk acısı bile bir histir..onu cekemeyen var.En azindan bak duygusuz degilsin.21 kurali gercek hatta o günün gecesi helva yapalim 😁

Kusura bakmayın da kaçan kovalanır diye bir şey var, adam seni avucunun içine almış oynatıyor, sen geldikçe bu zaten bana gelecek diyor, belki de kendine bir güzel bağlayıp geri çekilip sen yokluğuyla ona daha çok bağlandığında bu onu biliyor ve tekrar karşına çıkacak seni iyice kuklası yapacak, bi dikil kendine güven taviz verme yazma öyle arama gelirse gelir gelmezse gelmez

Kusura bakmayın da kaçan kovalanır diye bir şey var, adam seni avucunun içine almış oynatıyor, sen geldikçe bu zaten bana gelecek diyor, belki de kendine bir güzel bağlayıp geri çekilip sen yokluğuyla ona daha çok bağlandığında bu onu biliyor ve tekrar karşına çıkacak seni iyice kuklası yapacak, bi dikil kendine güven taviz verme yazma öyle arama gelirse gelir gelmezse gelmez
Gelse ne fayda yine aynılarını yapar. Duygularımı suistimal ediyor. Ben uyumluyken çok mutlu sürekli düşünceli tavırlar. Ben stresliyken,ağlarken azarlamalar, dengesiz

Ben de asırı takıntılı biriyim bak.Hani şoyle yedi ceddine kadar stalkladigim zamanlar olmustur afkjdfkjf duygusal düşünme seni kaybetti o seniiii heheyy!
Ona sorsan der ki benim aşkımı benim şefkatimi kaybettin der. Kendini öyle biri olarak görüyor ki dün attığı şarkıda da sen her şeyi batırdın felan diyor altyazıda , içimden dedim bu ne nasıl hala kendini haklı görüyor

Ona sorsan der ki benim aşkımı benim şefkatimi kaybettin der. Kendini öyle biri olarak görüyor ki dün attığı şarkıda da sen her şeyi batırdın felan diyor altyazıda , içimden dedim bu ne nasıl hala kendini haklı görüyor
Hangi erkek kabul etmis ki hatasini da o kabul edecek?? Gizemli ol merak etsin sessizligini koru senden hic haberin alamasin.Net bilgidir geri dönmeyeni görmedim. Elde edilebilir görmesin.Kaybettigini biraz geriden anlıyorlar...

Hangi erkek kabul etmis ki hatasini da o kabul edecek?? Gizemli ol merak etsin sessizligini koru senden hic haberin alamasin.Net bilgidir geri dönmeyeni görmedim. Elde edilebilir görmesin.Kaybettigini biraz geriden anlıyorlar...
ben de görmedim de geri dönmesinden korkuyorum artık, oyun oynuyo bildiğin buldu saftiriği. Dalga geçiyor millet yapma etme diye. Ama bağlandık bir kere. Tamam dediklerinizi uygulayacağım :)

Gelse ne fayda yine aynılarını yapar. Duygularımı suistimal ediyor. Ben uyumluyken çok mutlu sürekli düşünceli tavırlar. Ben stresliyken,ağlarken azarlamalar, dengesiz
Kuzum gelmesin zaten, gelirse de seni alttan alan gönlünü alan o olsun, İnan ki evlilik çok zor bir de kendini böyle üstün görüp seni ezecek takmayacak sen bana yalvar diyecek biriyle hayatın zindan olur kurtulduğuna sevin bak boşanmaya çalışıyorum, o sevgi aşk bitiyor üzülmene değmez

Hanımlar merhaba, sürekli burayı okusam da konu açmıyordum. Belki bir kişinin tavsiyesi dahi bana umut olabilir diye konu açayım dedim..
Olayı daha iyi anlatmak adına son biten ilişkimden kısaca bahsedeceğim.. Uzun zamandır kalbimin attığı biri olmuyordu kısa süreli flörtüm vs oluyordu. Sonrasında bu adamla tanıştım ilk gördüğümde bir ilişki düşünmüyordum, sonrasında beni kendine bağladı sözler, jestler vs. Bir baktım aşık olmuşum her gördüğümde kalbim pır pır atmaya başlar olmuş, tek eksik hissetmediğim yer onun yanı olmuş. Onunda aynı şekildeydi bana karşı nasıl heyecanlı ve sevgi dolu yaklaştığını görebiliyordum.
Bunlar görünen güzel tarafları, onun işinin çok yoğun olması ve sonrasında şehir dışına iş için çıkması ve benim de okulumun son sene kaygısı covid nedeniyle 1 yıldır evde olmam derkeeen, sürekli kavga engellemeler ağlamalar sonrasında geri dönüşler özledimler başladı ikimizde Ankara-Hatay'dan beri birbirimizi yedik tabiri caizse yani aramızda çekim ne kadar fazlaysa bir o kadar da mantığa dair hiçbir şey yoktu. Kişilik olarak o çok gaddar,dominant(işinin verdiği deformasyon); ben çok alıngan, hassas bir yandan zor karakterim. Yani evlilikten bahsettiğinde bana yaşattıklarını hatırlayıp ben 30 uma kadar evlilik düşünmüyorum diyordum buna kaçamak cevaplar veriyordum. Neyse karşılıklı işlenen hatalar silsilesiyle ilişkimiz 5 Şubat' da sarılarak bitti, (o gün de son anda patlak veren kavga yüzünden oldu bu, 1 saat öncesinde el ele göz gözeydik ). Çok çok çok kötü bir şekilde ayrıldık ve ağlamaktan göz altlarım inmedi haftalardır. Neyse ben buna dün yazdım fake hesaptan (rezilliğe bakın,saymak amaçlı yazdım) ben olduğumu anladı ve yeni birine aşığım konuşmadan anlaşıyoruz senle konuşarak anlaşamıyorduk çık hayatımdan dedi ve engelledi.
Aklım almıyor o kadar seviyorken nasıl bir anda sildi ve 2 haftada nasıl aşık oldu üstelik Hatay'ın küçük ilçesinde işi şu an.(Mart'da Ankara'ya dönüyor) Ve benim neden aklımdan çıkmıyor unutup hayatıma bakmak istiyorum zehirlenmiş gibiyim sürekli evde onu düşünüyorum, onu stalkluyorum son senemde olacak iş miydi?
Özgüven desen yerle bir, ailem desen ağlamalarımdan bıktı, ergen gibiyim aylardır. Okulum iyi yönde ama onda da ekstra bir gayretim yok.
KIsaca hanımlar depresyondaydım ve bu adam depresyonuma büyük malzeme oldu. Yeniden hayatıma nasıl yönelebilirim? Lütfen aydınlatın :KK43: Normalde yemek yemeyi seven biri olarak iştahım aşırı kapalı şu sıra, ideal kilomdan hızla düşmeye başladım. (ailevi sorunlar,ekonomik durum da etkili) :/
Canim eğer hep guzel anilari hatirliycaksan bu işi kafandan atamazsin etrafimda da seninle ayni hikayeye sahip arkadaşlarim oldu. 5 sene arkadaşimin gordugum en romantik ilişkisi rezil bir şekilde bitti. Asla bir insanin nasil sevdiğini soyleyemezsin. Sevgi zaten kavga aninda belli olur ki siz kavga etmişsiniz ve seven insan yenjden bir jest gorduğunde sevinirken o engellemiş kisacasi çok iyi rol yapmiş dizilerde gormuyormusun salya sumuk rok için ağlamalari?, insan gerçek hayatta da böyledir. Yeni birini bulana kadar herşeyi altdan almiş sonraysa uğraşmakdan vazgeçmiş. Biraz ağir konuşuyorum çunki aşik insan gerçekleri goremiyor malesef. O yuzden acini depresyonunu çek zaman zaten unutturucak sana. Ama bu durumda kendi gururuna da , saygina da sahip çik. Bu hayatta aslinda evlat aile dışında kimse için gozyaşi dokmeye değmezken kendini yipratma. Önune bak. Çok çok iyi ilişkiler için kendini hazirla artik bir ilişkide neler yapilmamali biliyorsundur.

Kuzum gelmesin zaten, gelirse de seni alttan alan gönlünü alan o olsun, İnan ki evlilik çok zor bir de kendini böyle üstün görüp seni ezecek takmayacak sen bana yalvar diyecek biriyle hayatın zindan olur kurtulduğuna sevin bak boşanmaya çalışıyorum, o sevgi aşk bitiyor üzülmene değmez
Allah korusun bir ömrü öyle geçmez.. teşekkür ederim cevabınız için. Bana benim kadar seni kimse sevmez seni diyip diyip hayatımı mahvediyordu dediğiniz gibi oyun oynuyordu. Sizin aşkınız bitti mi peki?

Canim eğer hep guzel anilari hatirliycaksan bu işi kafandan atamazsin etrafimda da seninle ayni hikayeye sahip arkadaşlarim oldu. 5 sene arkadaşimin gordugum en romantik ilişkisi rezil bir şekilde bitti. Asla bir insanin nasil sevdiğini soyleyemezsin. Sevgi zaten kavga aninda belli olur ki siz kavga etmişsiniz ve seven insan yenjden bir jest gorduğunde sevinirken o engellemiş kisacasi çok iyi rol yapmiş dizilerde gormuyormusun salya sumuk rok için ağlamalari?, insan gerçek hayatta da böyledir. Yeni birini bulana kadar herşeyi altdan almiş sonraysa uğraşmakdan vazgeçmiş. Biraz ağir konuşuyorum çunki aşik insan gerçekleri goremiyor malesef. O yuzden acini depresyonunu çek zaman zaten unutturucak sana. Ama bu durumda kendi gururuna da , saygina da sahip çik. Bu hayatta aslinda evlat aile dışında kimse için gozyaşi dokmeye değmezken kendini yipratma. Önune bak. Çok çok iyi ilişkiler için kendini hazirla artik bir ilişkide neler yapilmamali biliyorsundur.
Evet boş anıma denk geldi işte, ona olan hislerimi kullandı. Valla ben kimseyi istemiyorum baya bir süre

Valla olacaksa oluyor olmayacaksa da amuda kalksan da olmuyor. O yüzden akışına bırak. Ama şahsi fikrim boş ver onu. Daha iyi birisi elbet çıkar karşına.

X