Çocuk Hastalıkları KORONA GECİREN 3 AYLIK BEBEM

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

z e y n o m

👼🏼🐶
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2020
2.307
4.408
Merhaba Hanımlar 💐
Umarım doğru yere acmisimdir konuyu..

12 gün önce 3 aylık kızım covid oldu, atlattık ilk 3-4 gün ağır geçti 39-40 derece ateş, huysuzluk vs .. neyse ki 4 gün sonra bunlar bitti fakat iştahsızlık son sürat devam.. günde 7-8 kere yiyen bebem şuan günde 4-5 kere anca yiyor o da uykuda.. ayikken hiç yemiyor hiç istemio meme veriorm istemio biberon veriorum diliyle itiyor.. sütümun tadında değişiklik yok baktım test ettim onayladım. Ona rağmen mama verdim onu da kabul etmiyor ama boş emziği cok cok çekiyor.. ne yapacağım nasıl düzelir , ya da duzelecek mi başına gelen var mı 😓😓

Bilgim yok geçmiş olsun ama küçük daha belki zaman alir istahinin gelmesi . İyi bir dr arastirin ve kontrole goturun iciniz rahat edecekse. İstanbul daysaniz Dr tavsiye edebilirim yada online kadir tugcu var . Ona da sorabilirsiniz

Tat koku gittiyse ondandır, ben de geçirdim yetişkin hâlimle uzun süre yediğim yemekten ne tat ne koku aldım, dolayısıyla yemek yemek istemedim.

Oyy çok minnak daha bi bilgim yok ama geçmiş olsun demeye geldim ağzında yara falan olabilir mi siz yine de bi doktora götürün annesi tekrar çok geçmiş olsun rabbim şifa versin inşaallah

çok geçmiş olsun.
boğaz ağrısından dolayı olabilir. bir de bu dönemlerde meme reddi de olabiliyor, o da denk gelmiştir belki. uykuda emzirmeye devam edin, emzirip mama verirken hoplatip pışpışlayabilirsiniz.

Ahhhh ağzını sevdiğim tat alma duyusu mu gitti ki😔
Bana da öyle geliyor tat mi almıyor acaba diye düşünüyorum başka ihtimal yok çünkü.. doktorumuz normale dönecektir diyor ama 12-13 gün oldu ve suratı küçüldü ne zaman dönecek hcbir fikrim yok bu durum çok üzüyor beni maalesef

X