korse kullanan varmı

snycm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2010
5
0
doğum yaptım 11 ay oldu ama göbeğim biraz kaldı. korse almak istiyorum çalışıyorum rahatsız etmesin ve kıyafetlerimin altından belli olmasını istemiyorum. kullanan varsa bana fikir versin lütfen karar veremedim çeşit çok...

ben çoğunlukla kullanıyorum dize kadar olan korseler bazı kumaş pantolonlardan belli oluyo bi de çok uzun saatler giyersen rahatsız edebiliyo tabi ama kullanmaya başlayınca unutuyosun varlığını

korse rahatlık oluyor ama bence kullanmayın. bende bel düzleşmesi olduğu için kullanıyordum paçalı olanlarından sonraa dr yasakladı beli tam kavradığı için hakeret etmesini tembelleştiriyormuş. bıraktığımda biraz zorlandım ama böyle daha rahat hissettim kendimi.

Acayip sıkı olduğundan beni rahatsız ediyor.Salın yağları bırakın dağınık kalsın:KK62::KK66:

ben özel günlerde elbiselerini içine giymek için almıştım.beli kavrayanlardan ve nerdeyse dize kadar gelenlerden.fiziğini daha güzel gösteriyor, komdan almıştım .
eğer yoğun bir günse o heyecanla varlığını hissetmiyorsun ama günlük için biraz rahatsız edici.

çok kilolu değilseniz
pierre cardinin yada pentinin korseli çoraplarını da tavsiye ederim
çoraplarıda burunsuz rahatlıkla kullanılabilir
korsede kullandım çorabıda
korse elbisede ii oluo fakat pabtolonda bacakta iz yapıo
çorapta pantolon içinde çok rahat
fiyatıda uygun çorabın 10 tl

çoraptan ben de kullandım ama pantalonda iz yapıyo..çok rahat ama belli oluyo izi..paçalı korse gibi duruyo ben de

canım ben MİRACLE marka kullanıyorum. süper. biraz pahalı nişantaşında falan bulabilirsin

ama incecik üstüne yapışan elbise pantolon giysen bile asla belli olmuyor ve katlanmıyor. dizleri lastikli diye satıp sonra katlanan ve göbek kısmı alta kayan bir çok korse var... brr..

benim korsem hem rahatsız etmiyor muhteşem hem de istediğim görüntüye sokuyo..

ben de pierre cardının corap korsesini almayı düşünüyorum 1 beden inceltiyomuş ama görünyüde incelmemi yoksa gercektenmi inceltiyo acıklama bulamadım....

X