Korsem’den kurtuluyorum🎉

Merhaba benim 2ayı geçti korseyi 2. Ay dolunca takmayı bıraktım ama şu an sütyen falan takmıyorum. Takmam mı gerekiyor anlamadım açıkçası
Evet normalde sporcu südyenine yakın takmanız gerekiyor bir kaç ay o şekil alsın diye

Merhaba. Bana doktorum 1 ay sonra istediğin sütyeni Tak dedi. Ben korseyle dönüşümlü giymek için Decathlon dan koşu sütyeni aldım hem rahat hem sıkı bir sütyen tavsiye ederim korseden sonra 1 ay da onu kullanırım herhalde.
Evet , bende o şekilde kullanıyorum şimdi. İnanılmaz rahat ediyorum. Gerçekten çok doğru bir seçim 🌷

Merhabalar, ben 18 şubatta meme büyütme ameliyatı oldum. İstemsiz hafif eğik duruyorum. Halen çok ödem ve gerginlik var. Tam olarak dik duramıyorum. 300 cc takıldı. Siz de böyle bi süreç yaşadınız mı

Merhabalar, ben 18 şubatta meme büyütme ameliyatı oldum. İstemsiz hafif eğik duruyorum. Halen çok ödem ve gerginlik var. Tam olarak dik duramıyorum. 300 cc takıldı. Siz de böyle bi süreç yaşadınız mı
Merhaba ben sadece ilk 3 gün böyle oldum. Vücudu alıştırmak lazım, dik yürümeye çalışın . Bol bol su için , yürüyüş yapın, doktor tavsiyesi üzerine masaj yapın

Merhaba, öncelikle hepinize geçmis olsun. Yan yatmaya ne kadar zaman sonra gecebiliyorsunuz? Doktorlariniz bununla ilgili birsey söyledi mi? Ben asla düz yatamam en cok kafama taktigim kısım bu benim. Korseye sıkılıgına bir şekilde alısırım ama kaç gün düz yatmanız gerekiyor

Merhaba, öncelikle hepinize geçmis olsun. Yan yatmaya ne kadar zaman sonra gecebiliyorsunuz? Doktorlariniz bununla ilgili birsey söyledi mi? Ben asla düz yatamam en cok kafama taktigim kısım bu benim. Korseye sıkılıgına bir şekilde alısırım ama kaç gün düz yatmanız gerekiyor
Ben 15. Günden sonra kendimi alıştırmaya başlamıştım . Artık 1. Ay’da tam anlamıyla yatabiliyordum rahatça

ben bugün ameliyat oldum fakat doktorum korseyi yarın takacağını söyledi, şu an sadece bandaj takılı. benim gibi olan var mı?

Merhaba benin dr. Um 1 hafta sirt ustu sinra yan yatabilirdin demisti oyle yaptim sikinti olmadi 40. Gunumdeyim

sorduğunuz için teşekkür ederim, iki gündür gayet iyiyim çok şükür, ilk defa geceyi sorunsuz atlattım ve ilaçların dozunu azalttım çok mutluyum. 🥲

dün kontrolden sonra dışarı kahve içmeye çıktım ve ağrım olmadı sadece biri çarpar diye korkuyorum. yavaş yavaş günlük hayata dönmeye başladım.

operasyon sonrası hıçkırığı başlayan var mı? ben o günden beri sürekli hıçkırıyorum ve her seferinde derim inip kalktığı için canım yanıyor

operasyon sonrası hıçkırığı başlayan var mı? ben o günden beri sürekli hıçkırıyorum ve her seferinde derim inip kalktığı için canım yanıyor
O ilaçlardan ve ameliyat sonrası vücudumuz da oluşan bir komplikasyon merak etme bir kaç gün ‘e geçecektir ✨🙏🏼

Çok geçmiş olsun ya da hayırlı olsun olmuş bitmiş ne güzel
Bende öksürük vardı ayy nasıl illet bişey boğazım sürekli gıcıklanıyordu

Çok geçmiş olsun ya da hayırlı olsun olmuş bitmiş ne güzel
Bende öksürük vardı ayy nasıl illet bişey boğazım sürekli gıcıklanıyordu
teşekkür ederim❤
o gıcık bende de vardı. 😓 öksürmemek için şekilden şekile giriyordum. hem gıcık hem de hıçkırık ikisi de geçti artık, bir ara hiç bitmeyecek sandım

X