Aile Planlaması Korunmasız ilişki

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Unicorn90

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Mayıs 2021
21
-3
24
Merhaba 1 senelik evliyim ve eşim sürekli geri çekilme yani boşalacağı zaman kendi eliyle peçeteye boşalıyor benden zevk almadığını düşünüyorum sordugumda ise eliyle yapmazsa geri çekiliyormuş doğru mudur lütfen bayanlar yardımcı olun eşim beni sevmiyor mu

Merhaba 1 senelik evliyim ve eşim sürekli geri çekilme yani boşalacağı zaman kendi eliyle peçeteye boşalıyor benden zevk almadığını düşünüyorum sordugumda ise eliyle yapmazsa geri çekiliyormuş doğru mudur lütfen bayanlar yardımcı olun eşim beni sevmiyor mu
Bence mastürbasyona alıştığından o şekilde devam ediyor. Bunun sizi sevmemesiyle ne ilgisi var ??

Ya siz bizimle dalga geçiyorsunuz ya da sizinki bulmuş saf kızı keyfine göre takılıyor
İnanın dalga gecsem buraya yazmam bilmediğim için soruyorum yani hem benle hem kendi masturbasyon mu yapıyor anlayamıyorum

Nasıl yani lütfen dalga geçmeyin benim için önemli birsey sanırım bu yüzden çocuğumuz olmuyor
Geri çekilme bir korunma yöntemi değildir.
Ama geri çekilince öyle yapmazsa sprem nasil çıksın kız.
Vajina içindeyken gel git yapiyor boşalıyor sonuçta adam şeyini çekince oyle yapmak zorunda seni sevip sevmemeyle alakası yok.

Kendi isminiz mi nickiniz ? Öyle ise değiştirin bence.

X