Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu köşe koltuk arıyorum ama bulamıyorum

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

gulçehre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2007
448
1
41
...
sonundaaa o kadar gezip tozmanın
ipek mobiladan beğendim ama ordada üretimi yapılmıyormuş artık

lütfen akıl verin
avrupa yakası fiyatı 1600-1800 en fazla olan sandıklı puflu yataklı mor felan cici renkli köşe takımı nerden alabilrim kızlar?

çıldıricimmm-tatlicadiarzu-

canım biz ankaradan ayarladık ama sandıklı değil maalesef. kumaşı da nubuk. rengi eflatun nubukta moru yokmuş maalesef.fiyatı da 2000 lira. odamıza özel yapılıyor standart değiller. fotosunu eklemek isterim ama pc me format atıldı fotosu abimin pc de :s

bende kose takımını cok sevıyorum
evlenırken ıpekten almıstık modelı begenıp kuması ve rengı ıstedıgımızı sectık
ona gore yaptılar sende oyle yaptırabılırsın standart rengı almak zorunda degılsın

tam böle bi konu açaçaktım yaa bende bi köşe arıyorum sandıklı yataklı renkli bişeyler alan bulan varsa haber etsin acil. canım sana da bi öneri kahve krem tepehome da var 1000tl yatak ve sandığıda var başka renkleri yoktu ama ben o yüzden almadım bulamazsam belki diye aklımda seninde aklında bulunsun :)

Ben de arıyorum ama istediğim gibi yok.
Sandıksız, oturma yerleri baya geniş olanlarından arıyorum.Koltukları da pufidik pufidik olsun, koca koca yastıkları olsun istiyorum :KK43: çok zor yaa bulmak benneyaptımki

masko ya bakmanı tavsiye ediyorum...istersen kişiye özel de yapıyolar ...google den bi arat istersen...

biz ipekten aldık köşe takımını.bı suru renk seceneği vardı.ben koyu yesıl sectım yastıklarını da ona uydurduk.hem puflu hem yatak olanlardan.1600e denk geldı fıyatı

Ben de arıyorum ama istediğim gibi yok.
Sandıksız, oturma yerleri baya geniş olanlarından arıyorum.Koltukları da pufidik pufidik olsun, koca koca yastıkları olsun istiyorum :KK43: çok zor yaa bulmak benneyaptımki

canım ben bu bahsettiğinin aynısını buldum :) ankarada

kızlar bizimki de bu ama işte ne sandığı var ne yatağı. sadece özel puf yaptırıyoruz ayrıyeten koltukla aynı yükseklikte ve köşemin önüne getirince çift kişilik oluyor işte. rengi bu renk değil :KK66:

ben futon mobiyadan aldım köşeli takım çok güzel. internet sitesinden bak istersen fiyatlarıda çok uygun modelleride çok spor. her renk olabiliyor. ve kılıfları çıkıp yıkanıyor yedek kılıf alınabiliyor.

maskoda bulabilirsin..
ben ordan aldim
kumasini rengini modelini herseyini kendin belirlersin

canım
benim köşe koltuklarımı vekurdan aldık
900 mü neydi
bazalı ve de yataklı pembe yaptırdım kırlentleri de halkalı falan çok güzel pufu da var
yani evkura da bakabilirsin
oradaki kumaşlardan istediğini seçebiliyorsun
10 taksit yapıyorlar
ama işte evkur yemin ettim oradan başka birşey almamayaaa

Canım istikbalde indirime girmiş vision köşe takımı 1.500 TL civarı sanırım geniş üç kişilik puf+ tek kişilik koltuğu içinde. Sandıklı pufla birleştirince yatak olabiliyor. ıstediğin kumaştan da yaptırabiliyorsun. Ben indirime girmeden önce almıştım taksidi ödemeye gidince gördüm ki indirime girmiş üzüldüm. çok rahat koltuklar tam keyiflik.

akebemobilya.jpg

bu model bana çok ilginç geldi eğer yaptırmayı düşünürseniz fikir olur belki kızlaryerimseniben

canım netten baya araştırdım bende kullanışlı ve uygun bişeyler arıyodum
koç koltuk,patnus,mahirmobilya,berke mobilya,güven mobilya buralarda güzel şeyler var sanki bi bak istersen

X